search

TREC CITRULLINE SYNERGY CYTRULINA MIĘŚNIE ANABOLIZ

55,46 zł

(55,46 zł szt.)

Brutto

Cytrulina bierze udział w cyklu mocznikowym, a jabłczan to związek pośredni cyklu kwasu trikarboksylowego (TCA). Różne dostępne źródła naukowe (np. publikacja w European Journal of Nutrition) podają, że L-cytrulina uczestniczy w szlaku tlenku AZOTU...

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Trec Citrulline Synergy - 240g watermelon / apple
* Kompleks l-cytruliny i jabłczanu cytruliny
* L-cytrulina wykazuje wpływ na zwiększenie poziomu l-argininy
* Cytrulina to ważny składnik cyklu mocznikowego
* Zalecany do stosowania w czasie intensywnych treningów
* Opakowanie zawiera 40 porcji dziennych

Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 3 g
CITRULLINE COMPLEX, w tym:
[Jabłczan Cytruliny; L-Cytrulina]: 2400 mg
- w tym L-cytrulina: 1854 mg
Zalecane spożycie / sposób przygotowania:
Jednorazową porcję produktu - 3 g (0,5 miarki) rozpuścić w 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie.

W dni treningowe: I porcja 30 min. przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu.

W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja przed snem.

TREC L-CYTRULINA 80 PROCJI CITRULLINE SYNERGY SIŁA
Trec Citrulline Synergy. Suplement diety. Zawiera substancję słodzącą. To produkt w postaci w proszku zawierający kompleks L-cytruliny i jabłczanu cytruliny.

Dlaczego cytrulina jest ważna w czasie intensywnych treningów?

Cytrulina bierze udział w cyklu mocznikowym, a jabłczan to związek pośredni cyklu kwasu trikarboksylowego (TCA). Różne dostępne źródła naukowe (np. publikacja z 2015 r. w European Journal of Nutrition) podają, że L-cytrulina uczestniczy w szlaku tlenku azotu. W przeciwieństwie do L-argininy, L-cytrulina może ominąć metabolizm wątrobowy i dlatego też może być bardziej skuteczna w podwyższaniu poziomu pozakomórkowej L-argininy, co prowadzi ostatecznie do zwiększenia produkcji tlenku azotu. W połączeniu z jabłczanem (składnik pośredni z cykl kwasu trikarboksylowego), L-cytrulina może wpływać na zwiększenie tempa produkcji ATP, oddychania mitochondrialnego i przepływu krwi w mięśniach podczas aktywności fizycznej. Czyli, mogą to być te fizjologiczne ogólne zmiany prowadzące do poprawy zdolności fizycznych.

L-cytrulina

W badaniu, które ukazało się w The Journal of the International Society of Sports Nutrition w 2016 r. wysunięto wniosek, że L-cytrulina jest obiecującym aminokwasem dla poprawy wyników sportowych. Wykazano, że suplementacja L-cytruliny poprawiła wyniki próby czasowej na rowerze. Ponadto L-cytrulina wpłynęła pozytywnie na subiektywne odczucia badanych po treningu, np. związane ze zmęczeniem mięśni. Dane te, łącznie, sugerują, że L-cytrulina jest obiecującym aminokwasem dla poprawy wyników sportowych.

Jabłczan cytruliny

Ciekawe jest również badanie, które zostało przeprowadzone w 2002 r. i pojawiło się w czasopiśmie British Journal of Sports Medicine. Autorzy stwierdzili, że spożycie jabłczanu cytruliny spowodowało znaczne zmniejszenie uczucia zmęczenia, 34% wzrost szybkości wytwarzania oksydacyjnego ATP podczas wysiłku oraz 20% wzrost tempa regeneracji fosfokreatyny po wysiłku, co wskazuje na większy udział syntezy ATP w produkcji energii. Podsumowano to wnioskiem, że zmiany w metabolizmie mięśni na skutek stosowania jabłczanu cytruliny mogą promować wytwarzanie energii tlenowej.

Trec Citrulline Synergy – czyli połączenie dwóch form cytruliny kiedy intensywnie trenujesz!

TREC
5902114018535
5 Przedmioty
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: