search

4+ GLUTA 300G

78,90 zł

(78,90 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

4+ NUTRITION - GLUTA+ - 300g

GLUTA+ suplement diety zawierający czystą L-Glutaminę wzbogaconą niewielką ilością magnezu. L-Glutamina jest podstawowym aminokwasem endogennym występującym w organizmie człowieka.

Z kwasu glutaminowego powstaje szereg innych aminokwasów, bez których organizm ludzki nie byłby wstanie istnieć. Jej sportowe zastosowanie sprowadza się do regeneracji powysiłkowej co sprawiło że stała się najpopularniejszym suplementem diety stosowanym w tym zakresie.

Nowy produkt 4+ Nutrition zawiera ULTRA mikronizowaną Glutaminę stworzoną przez Japońskie laboratorium KYOWA - najlepsze cechujące się niezawodnością i najwyższą jakością produktów laboratorium tworzące odżywki dla sportowców. Dzięki temu porcja Gluta+ od 4+ Nutrition to tylko 5g !!!

 

Kyowa Hakko, Ltd. to międzynarodowy producent składników produktów zdrowotnych i światowy lidera w dziedzinie rozwoju, produkcji nutraceutyków, farmaceutyków i produktów żywnościowych. Kyowa Hakko jest pionierem w rozwoju  zastosowań technologii fermentacji. Firmę ta charakteryzuje prowadzenie nieustających badań nad innowacyjnym rozwojem produktów.

Skład:
Porcja: 5 g
Porcji w opakowaniu: 60
Opakowanie: 300 g

Wartość odżywcza: w 1 porcji
Glutamina 5g

Dawkowanie:
Zaleca się spożycie dzienne 1 miarki suplementu diety (5g) ,  produkt wymieszać z 250 ml  soku owocowego lub  wody. Zaleca się spożywać bezpośrednio po treningu.

0000000678
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)