search

OSTROVIT BCAA + GLUTAMINA 1100 mg 150 KAP

59,90 zł

(59,90 zł szt.)

Brutto

OstroVit BCAA + Glutamina 1100 mg to najwyższej klasy suplement w kapsułkach dedykowany osobom aktywnym fizycznie, składający się z trzech aminokwasów rozgałęzionych, jakimi są: leucyna, walina, izoleucyna oraz niezwykle istotnej glutaminy. Suplement nie

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

OstroVit
BCAA + Glutamina 1100 mg 150 kapsułek
Suplement diety
OstroVit BCAA + Glutamina 1100 mg to najwyższej klasy suplement w kapsułkach dedykowany osobom aktywnym fizycznie, składający się z trzech aminokwasów rozgałęzionych, jakimi są: leucyna, walina, izoleucyna oraz niezwykle istotnej glutaminy. Suplement nie zawiera zbędnych zbrylaczy, wypełniaczy i innych dodatków, a jego mikronizacja stoi na najwyższym poziomie. Idealna biodostępność i doskonała rozpuszczalność produktu, zostały podyktowane wysokimi wymaganiami konsumentów.

150 kapsułek w opakowaniu
Produkt zawiera 30 porcji
Stosunek zawartości BCAA - 2:1:1 (leucyna, walina, izoleucyna)
Produkt wzbogacony o L-glutaminę
Waga netto produktu: 370 g
Ilość porcji w opakowaniu: 60
Wielkość porcji: 5 kapsułek
Składniki aktywne w 1 porcji:
L-glutamina: 2750 mg
L-leucyna: 1375 mg
L-izoleucyna: 687,5 mg
L-walina: 687,5 mg
Składniki: L-glutamina, L-leu­cyna, L-izo­leu­cyna, L-walina, otoczka kapsułki (żelatyna, woda oczyszczona).

Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, owies, jaja, skorupiaki, ryby.

Jak spożywać BCAA + Glutaminę 1100 mg?
W dni treningowe spożywać jedną porcję dziennie (5 kapsułek) po przebudzeniu lub po treningu. W dni nietreningowe spożywać jedną porcję po przebudzeniu.

OSTROVIT BCAA + GLUTAMINA AMINOKWASY L-GLUTAMINA EAN 5903246228427
BCAA - aminokwasy rozgałęzione
BCAA (Branched Chains Amino Acids) to aminokwasy rozgałęzione: leucyna, walina oraz izoleucyna. Owe związki nazywane są tak z racji rozbudowanego bocznego łańcucha w swojej chemicznej strukturze. Należą do grupy aminokwasów egzogennych, czyli niezbędnych w naszej diecie, gdyż nasz organizm sam nie potrafi ich produkować. Są nieodłączonym elementem syntezy większości białek, a ponad 30% naszych mięśni składa się właśnie z BCAA.

L-glutamina
L-glutamina jest organicznym związkiem chemicznym z grupy aminokwasów endogennych. Charakteryzuje się wieloma funkcjami biologicznymi, jak transporter azotu, działając jako prekursor syntezy glutationu czy nukleotydów. Jest jednym z substratów w procesie glukoneogenezy.

OSTROVIT BCAA + GLUTAMINA AMINOKWASY L-GLUTAMINA
Właściwości BCAA + Glutamina 1100 mg
Przyczyniają się do zwiększenia wytrzymałości mięśniowej
Podczas ich stosowania obserwuje się zwiększenie lipolizy, czyli zwiększenia utleniania kwasów tłuszczowych – idealny suplement do redukcji tkanki tłuszczowej
Suplementacja BCAA oraz Glutaminą zmniejsza potreningowe zmęczenie fizyczne oraz psychiczne
Wiele badań jednogłośnie wskazuje na działanie antykataboliczne (przeciwdziała rozpadowi białek w tkance mięśniowej)
Korzystanie z BCAA jako źródła energii – pozwala zaoszczędzić nam glikogen mięśniowy
Udowodnione działanie regulujące pracę neuroprzekaźników
Idealny środek na poprawę resyntezy glikogenu mięśniowego
UWAGA:

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

OSTROVIT
5903246228410
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)