search

MP SPORT NBR YOGA MAT - GREEN

59,99 zł

(59,99 zł szt.)

Brutto

Mata Do Ćwiczeń Fitness Jogi od Mp Sport to produkt wykonany z NBR. Jest to wytrzymały materiał, który zapewnia dobrą amortyzację, jest odporny na wilgoć i po zakończeniu ćwiczeń wraca do pierwotnego kształtu.Wymiary: 180cm x 60cm x 1cm

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

MP SPORT NBR YOGA MAT - GREEN

Mata Do Ćwiczeń Fitness Jogi od Mp Sport to produkt wykonany z NBR. Jest to wytrzymały materiał, który zapewnia dobrą amortyzację, jest odporny na wilgoć i po zakończeniu ćwiczeń wraca do pierwotnego kształtu. Dzięki czemu dobrze się na nim ćwiczy.

  • Wymiary: 180cm x 60cm x 1cm
  • Zapewnia dobrą amortyzację
  • Wykonana z wytrzymałego materiału
  • Łatwo utrzymasz ją w czystości bo jest odporna na wilgoć
  • Po ćwiczeniach wraca do pierwotnego kształtu

Oferowana przez nas mata ma bardzo uniwersalną wielkość, dzięki czemu doskonale nadaje się do używania przez osoby o różnym wzroście. Wykonana została z NBR, rodzaju syntetycznego kauczuku, który bardzo dobrze ochroni Cię przed wszelkimi niedogodnościami. Ponadto, mata zawiera wygodny pasek, dzięki czemu łatwo przeniesiesz ją wszędzie, gdzie zechcesz. Jeżeli do tej pory ćwiczyłeś bez użycia maty, to wprowadź ją do swojej codziennej rutyny i zobacz jaką różnicę robi jej użycie podczas treningu.

Ta mata jest także odporna na wilgoć, dlatego utrzymanie czystości przyjdzie Ci łatwiej niż kiedykolwiek. Możesz ją umyć, albo przetrzeć ściereczką z odpowiednim preparatem i zapewnisz sobie ochronę przed bakteriami, które mogłyby się pojawić na jej powierzchni.

Po zwinięciu, ta mata nie zajmuje dużo miejsca więc możesz spokojnie schować ją np. do szafy. Ponadto, po zakończeniu ćwiczeń wraca do swojego pierwotnego kształtu nie zostawiając brzydkich odkształceń.

Materiał:

Materiał: NBR

Wymiary: 180cm x 60cm x 1cm

Sposób użycia: Stosować według indywidualnego zapotrzebowania

Masa netto: 812g

MP SPORT
29111037132
2 Przedmioty
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)