search

ACTIVLAB MELATONINA EXTRA 60 KAP 3mg

9,18 zł

(9,18 zł szt.)

Brutto

Melatonina to suplement zawierający dużą dawkę melatoniny - hormonu regulującego cykl dobowy oraz sen. Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie.Melatonina pomaga w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy cz

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Właściwości:

Melatonina to suplement zawierający dużą dawkę melatoniny - hormonu regulującego cykl dobowy oraz sen.

Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie.
Melatonina pomaga w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej.
Melatonina jest to hormon, który w naturalny sposób syntetyzowany jest przez szyszynkę – gruczoł w mózgu. Poziom melatoniny ulega obniżeniu z biegiem czasu, ale również ze względu na wykonywaną pracę oraz tryb życia. Obniżony poziom tego hormonu w organizmie człowieka, objawiać się może problemami z szybkim zasypianiem, odczuwaniem zmęczenia i senności w ciągu dnia jak również obniżeniem koncentracji.

Sposób użycia:

1 kapsułka krótko przed pójściem spać.

Składniki:

1 kapsułka 3mg melatonina

Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna i maltodekstyna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, melatonina, kapsułka (żelatyna, barwniki: dwutlenek tytanu, indygotyna). Może zawierać pochodne: zbóż zawierających gluten, soi, mleka.

 

Postać: kaps.
Opakowanie: 60 kaps.
Rodzaj: Suplement diety
Kraj pochodzenia podmiotu odpowiedzialnego: Polska
Zdjęcie ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd produktu może się różnić od prezentowanego na zdjęciu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w wyglądzie produktu dokonane przez producenta.

Informujemy, iż ceny produktów oraz ich dostępność prezentowana na stronie apteki internetowej różnią się od cen produktów oraz ich dostępności w aptekach stacjonarnych.

5903163600726
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)