• Nowy
search

SWANSON 5-HTP 50 mg 60 veg

35,00 zł

(35,00 zł szt.)

Brutto

wspiera spokojny i regenerujący sen promuje samopoczucie psychiczne i emocjonalne promuje zrównoważony i pozytywny nastrój promuje zdrowy i głębszy sen

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

5-HTP 50mg 60kaps L-5 hydroxytryptophan SWANSON
5-HTP (5-hydroksy-L-tryptofan) jest naturalnie występującym metabolitem aminokwasu tryptofanu. 5-HTP jest przekształcany w mózgu w serotoninę, która jest ważnym neuroprzekaźnikiem, znajdującym się na skrzyżowaniach (synaps) między neuronami.

5-HTP pomaga zachować zdrowie psychiczne, dobre samopoczucie i jest sprzymierzeńcem dobrego snu.

5 HTP podnosi poziom serotoniny, wyrównuje wahania nastroju i pomaga przy zredukować stany depresyjne. Oprócz tego skraca czas niezbędnego snu (wydłużając fazę REM), obniża apetyt, pomagając w ten sposób schudnąć, obniża tolerancję na ból i jest naturalnym środkiem przeciw migrenie. Poprzez podniesienie się poziomu serotoniny, depresje łagodzone są w całkiem naturalny sposób.

5-HTP jest uzyskiwany z nasion czarnej afrykańskiej fasoli (Griffonia simplicifolia).

5-HTP 50mg 60kaps STRES hydroxtryptofan SWANSON
INFORMACJA:

Składnik aktywny: L-5 HTP (L-5 hydroxytryptofan) 50 mg
Ilość w opakowaniu: 60 Kapsułek
Producent: SWANSON
Dawkowanie i sposób życia: Zalecana dawka to 1 kapsułka 1-2x dziennie, w trakcie posiłków. Kobiety w czasie ciąży i karmiące przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem. 

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety.

SWANSON
087614112367
7 Przedmioty
2021-10-21
Nowy produkt
chat Komentarze (0)