search

VIVIO Sól Himalajska Mielona 1000g JODOWANA

4,99 zł

(4,99 zł szt.)

Brutto

Sól to jedna z najpopularniejszych przypraw. Jej najszlachetniejszą odmianą jest sól himalajska. To najczystsza sól na Ziemi wydobywana ręcznie ze złóż leżących na terenie dawnego morza u podnóża Himalajów w Pakistanie. Ma krystaliczną strukturę, lekko ró

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Sól to jedna z najpopularniejszych przypraw. Jej najszlachetniejszą odmianą jest sól himalajska. To najczystsza sól na Ziemi wydobywana ręcznie ze złóż leżących na terenie dawnego morza u podnóża Himalajów w Pakistanie. Ma krystaliczną strukturę, lekko różową barwę i delikatny smak. Może być stosowana jako tradycyjna przyprawa do potraw, świetnie sprawdzi się również jako składnik domowych napojów izotonicznych.

Krótka charakterystyka:
W formie granulowanej. 
Reguluje prace jelit. 
Wspomaga odchudzanie. 
Łagodzi objawy hemoroidów. 

Przewaga soli himalajskiej nad kuchenną polega m.in. na tym, że jest ona wolna od zanieczyszczeń i zawiera aż 84 substancje korzystne dla naszego organizmu, w tym minerały, elektrolity i dobroczynne pierwiastki. Kolejnym atutem tej soli jest fakt że nie jest ona w żaden sposób przetwarzana chemicznie. Różowy kolor soli zawdzięczamy dużej ilości zawartych w niej makro- i mikroelementów, konkretniej rzecz biorąc kolor różowy soli himalajskiej pochodzi od zawartego w niej żelaza.

Opakowanie: 1000g

Solą himalajską można przyprawiać jedzenie lub dodawać ją do wody, która pijemy. Pomoże to w odpowiednim nawodnieniu organizmu i dostarczeniu mu niezbędnych minerałów. Sól himalajską można używać zamiast zwykłej soli kuchennej, w odpowiadającej jej ilości. 

Do kąpieli należy dodać ok. 10 g soli na 1 litr wody. Po kąpieli solnej zalecane jest odpoczywanie przez ok. 30 minut. W tym czasie nie powinno się wykonywać żadnych czynności, wymagających wysiłku. Po kąpieli solankowej nie należy też myć się pod prysznicem. 


Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

 
VIVIO
0000007293
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: