search

SWANSON Q10 30MG 240 KAP

67,00 zł

(67,00 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Koenzym Co Q10 30mg SWANSON

Suplement diety zawierający najwyższej jakości koenzym q10. Preparat z koenzymem q10 w kapsułkach uchodzi za jeden z najsilniejszych antyoksydantów. Koenzym Q10 to „super paliwo” dla naszego organizmu. Dostarcza niezbędnej energii do przetrwania każdej komórki i tkanki, a także odchudzanie, wpiera prawidłowe funkcjonowanie serca i układu krążenia.

Opis działania i zastosowanie koenzymu Q10 zawartego w tanim suplemencie diety CoQ10 marki Swanson

Koenzym Q10 zawarty w silnym suplemencie diety CoQ10 znanej marki Swanson jest jednym z preparatów zapewniających prawidłowe funkcjonowanie tkanek i narządów poprzez dostarczenie niezbędnej energii. Zmniejsza zapotrzebowanie mięśnia sercowego na tlen i poprawia jego ukrwienie. Bierze udział w pobudzaniu przemiany materii i układu odpornościowego do produkcji przeciwciał. Stężenie koenzymu Q10 zmniejsza się z wiekiem w organizmie, dlatego wielu naukowców sądzi, że ma on zdolności opóźniana procesów starzenia. Koenzym Q10 występuje w dwóch formach - ubichinon (utleniona) i ubichinon (zredukowana). W osoczu krwi występuje ponad 90% zredukowanej formy, która jako jedyna wykazuje działania antyoksydacyjne.

    Zalety stosowania taniego i dobrego suplementu diety ze Stanów - Co Q10
  • Jeden z silniejszych antyoksydantów.
  • Wspomaga produkcję energii komórkowej.
  • Odżywka wspiera pracę serca.
Skład koenzymu CoQ10 marki Swanson:
Zawartość odżywki: w jednej porcji:
Koenzym Q10 30 mg

Skład preparatu: koenzym q10, mąka ryżowa, żelatyna, krzemionka, stearynian magnezu.

Sposób użycia oraz dawkowanie koenzymu Q-10 amerykańskiego producenta najlepszych i stosunkowo najtańszych suplementów diety Swanson:

Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji odżywki do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Preparat niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

SWANSON
0000002049
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)