Producenci

Włączone filtry:

  Nasze sklepy

  TanieSuple.com
  CH Viktor
  ul. Strzegomska 194
  54-432 Wrocław
  tel. 508 220 888

  TanieSuple.com
  Hala Tęcza
  Bajana 1,
  54-129 Wrocław
  tel. 501 542 347

  TanieSuple.com
  Prudnicka 21a
  48-300 Nysa
  tel. 501 542 347

  PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

  Promocje

  Aktualnie brak promocji.
  Zadajmy sobie pytanie: Czym jest zdrowy olej?

  Jak wiemy zdrowe produkty są produktami jak najmniej przetworzonymi. Jednoznacznie zdrowymi i dobrymi olejami i tłuszczami nie jest produkty wysoce przetworzone, które przez wysoką temperaturę i za pomocą szeregu procesów chemicznych zostaje pozbawiony wszelkich dobrych właściwości dla naszego organizmu. Zdrowym olejem nie jest bezwonna i bezsmakowa tłusta ciecz uzyskana w procesie ekstrakcji rozpuszczalnikiem i poddana procesowi rafinacji. Priorytetem dla naszego zdrowia jest, aby olej spożywczy nie był przetworzony - rafinowany. Proces rafinacji, oprócz tego, że niszczy większość wartości odżywcze oleju, zmienia go na produkt szkodliwy dla naszego zdrowia

  Z drugiej strony mamy oleje tłoczone na zimno, nierafinowane, czyli nie pozbawione naturalnych właściwości dobrych zdrowotnie dla nas. Czerpiemy z nich ogromna ilość substancji prozdrowotnych takich jak: witamin, mikro i makro elementów, fitosteroli, lecytyn oraz przede wszystkim naturalnych, niezmienionych – NNKT - Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych oraz kwasów omega 3. Kwasy te są konieczne do prawidłowego funkcjonowania calutkiego naszego organizmu i muszą być dostarczane wraz z pożywieniem.

  Od lat pasjonujemy się w promowaniu zdrowego trybu życia i mamy od wielu lat wypracowanych dostawców. Dzięki temu masz pewność, że produkty, które sprzedajemy są wysokiej jakości posiadające certyfikaty oraz badania.

  OLEJE ZIMNOTŁOCZONE  - Lista produktówJest 20 produktów.

  Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
  Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów