Producenci

Kategorie

Nasze sklepy

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Promocje

Aktualnie brak promocji.
Zadajmy sobie pytanie: Czym jest zdrowy olej?

Jak wiemy zdrowe produkty są produktami jak najmniej przetworzonymi. Jednoznacznie zdrowymi i dobrymi olejami i tłuszczami nie jest produkty wysoce przetworzone, które przez wysoką temperaturę i za pomocą szeregu procesów chemicznych zostaje pozbawiony wszelkich dobrych właściwości dla naszego organizmu. Zdrowym olejem nie jest bezwonna i bezsmakowa tłusta ciecz uzyskana w procesie ekstrakcji rozpuszczalnikiem i poddana procesowi rafinacji. Priorytetem dla naszego zdrowia jest, aby olej spożywczy nie był przetworzony - rafinowany. Proces rafinacji, oprócz tego, że niszczy większość wartości odżywcze oleju, zmienia go na produkt szkodliwy dla naszego zdrowia

Z drugiej strony mamy oleje tłoczone na zimno, nierafinowane, czyli nie pozbawione naturalnych właściwości dobrych zdrowotnie dla nas. Czerpiemy z nich ogromna ilość substancji prozdrowotnych takich jak: witamin, mikro i makro elementów, fitosteroli, lecytyn oraz przede wszystkim naturalnych, niezmienionych – NNKT - Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych oraz kwasów omega 3. Kwasy te są konieczne do prawidłowego funkcjonowania calutkiego naszego organizmu i muszą być dostarczane wraz z pożywieniem.

Od lat pasjonujemy się w promowaniu zdrowego trybu życia i mamy od wielu lat wypracowanych dostawców. Dzięki temu masz pewność, że produkty, które sprzedajemy są wysokiej jakości posiadające certyfikaty oraz badania.

OLEJE ZIMNOTŁOCZONE  - Lista produktówJest 27 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów