• Obecnie brak na stanie
search

SANTE HERBATA ZIELONA YUNNAN FRUIT 100G

8,79 zł

(8,79 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Herbata Zielona Yunnan Fruit Essence 100g

Herbata Zielona Yunnan Fruit Essence 100g
Herbata zielona Yunnan Fruit Essence to wyjątkowa mieszanka szlachetnych herbat zielonych z kawałkami owoców wiśni, skórka pomarańczy i płatkami dzikiej róży.

Herbata zielona Yunnan Fruit Essence to wyjątkowa mieszanka szlachetnych herbat zielonych z kawałkami owoców wiśni, skórka pomarańczy i płatkami dzikiej róży. Znajdują się tu dwie, kontrastujące ze sobą kolorem, herbaty zielone - silver moon o srebrzystych listkach i tie guan jin w kolorze ciemnozielonym. Obie herbaty cenione są za cudowny smak i aromat. W połączeniu z suszonymi owocami wiśni i płatkami róży, mieszanka ta nie tylko świetnie smakuje ale i wygląda zjawiskowo.

W Chinach herbata zielona jest bardziej ceniona od herbaty czarnej. Jej delikatny smak sprzyja medytacji dlatego też powszechnie spożywana jest przez większość kultur Dalekiego Wschodu, od Indii po Japonię.

Prowincja Yunnan to prawdziwa mekka wśród plantacji, w rejonie tym istnieją one od setek lat. Rdzenna ludność Dai z obszaru Xianming wie o uprawach wszystko. Subtropikalny klimat, bogata w minerały gleba, położenie 1900 m nad poziomem morza - to wszystko sprawia że herbaty z tego regionu uważane są za jedne z najlepszych na świecie.

Herbata zielona silver moon (35%), herbata zielona tie guan jin (35%), skórka pomarańczy (15%), płatki róży (6%), owoc wiśni (5%), płatki granatu (4%), olejek pomarańczowy (2%), aromaty (2%).

Masa: 100g

SANTE
0000002770
Nowy
chat Komentarze (0)