search

Invex Remedies Silor Organiczny Krzem do Picia 1l

119,51 zł

(119,51 zł szt.)

Brutto

Organiczny Krzem do Picia Invex Remedies Silor Kod producenta SILOR ORGANIC 1000Innowacyjność suplementów Invex Remesies polega na:zaawansowanej technologii z wykorzystaniem par jonowych dotychczas stosowanej jedynie w nowoczesnej farmakologii. Pary j

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Organiczny Krzem do picia w płynie
1000ml / do 40 dni !
Organiczny Krzem do Picia Invex Remedies Silor Kod producenta SILOR ORGANIC 1000
Organiczny Krzem do Picia Invex Remedies Silor
Nowa Formułą produktu! Suplementy Invex Remedies SILOR ORGANIC 1000 - poznaj ich nową, wyjątkową formułę.

Suplementy diety z serii SILOR ORGANIC 1000 są produktami, których zadaniem jest suplementacja krzemu,boru i jodu  w organizmie.

Dzięki jej zastosowaniu suplementy z linii SILOR ORGANIC 1000:

charakteryzują się większą zawartością krzemu w litrze suplementu – teraz wynosi ona aż 1000 mg/litr,
są mieszanką krzemu nieorganicznego oraz krzemu organicznego w postaci monometylosilanetriolu, który stanowi dobrze przyswajalną formę krzemu w organizmie,
zawartość krzemu organicznego w zalecanej dziennej porcji produktu (25ml) stanowi 96,15 % RWS (Referencyjnej Wartości Spożycia),
starczają na dłużej – 1000 ml suplementu wystarczy na 40 dni, 500 ml na 20 dni codziennego spożycia,
Składniki aktywne w postaci monojonów o rozmiarze 0,24 nm

Zalecane spożycie

1 raz dziennie po 25ml (miarka). Zalecaną ilość wymieszać z ½ szklanki soku owocowego, warzywnego lub wody. Sporządzony roztwór wypić. Nie zaleca się spożywania preparatu bez wcześniejszego rozcieńczenia z wodą.

zawartość krzemu organicznego w zalecanej dziennej porcji produktu (25ml) stanowi 96,15 % RWS (Referencyjnej Wartości Spożycia)

Zawarty w preparacie krzem:
bierze udział w syntezie kolagenu umożliwiając utrzymanie prawidłowej elastyczności skóry i spowalniając procesy starzenia
utrzymuje w dobrej kondycji włosy i paznokcie
zapobiega osteoporozie i zwyrodnieniu stawów
poprawia kondycję tkanki łącznej, a tym samym wytrzymałość tkanki kostnej
wzmacnia naczynia krwionośne zwiększając ich elastyczność
wzmacnia system immunologiczny
usuwa toksyczne substancje z komórek organizmu
odkwasza
Krzem ma niezwykle ważne znaczenie dla zachowania zdrowia i odporności organizmu dlatego nazywany jest „pierwiastkiem życia”.

KRZEM
Krzem był pierwiastkiem, którego znaczenia do niedawna nie znano. Uważany za cząsteczkę bez istotnego wpływu na życie i zdrowie człowieka. Prowadzone w ostatnich latach badania wykazały, że jego zawartość w organizmie jest niemal dwukrotnie wyższa, niż żelaza. Jego obecność w naszych komórkach jest zatem bardzo znacząca. Krzem znajduje się m.in. w komórkach: krwi, kości, ścięgien, mięśni, skóry, wątroby, śledziony, trzustki, serca, naczyń krwionośnych. Jest częścią składową wszystkich żywych komórek, wraz z wiekiem poziom tego pierwiastka spada.

Innowacyjne receptury, według których wytwarzane są  kosmetyki i suplementy diety Invex Remedies chronione są wieloma patentami, zgłoszeniami patentowymi i znakami towarowymi. Zostały nagrodzone Złotymi Medalami, Pucharami i Dyplomami na trzech kontynentach oraz licznymi nagrodami i wyróżnieniami.

Organiczny Krzem do Picia Invex Remedies Silor Nazwa SILOR ORGANIC 1000
Organiczny Krzem do Picia Invex Remedies Silor Kod producenta SILOR ORGANIC 1000
Innowacyjność suplementów Invex Remesies polega na:
zaawansowanej technologii z wykorzystaniem par jonowych dotychczas stosowanej jedynie w nowoczesnej farmakologii. Pary jonowe tworzą kompleks cząsteczek objętych elektrostatycznie, co zwiększa skuteczność przenikania substancji aktywnych
rozdrobnieniu substancji aktywnych do postaci monojonów (kilkadziesiąt razy mniejsze niż nanocząsteczka)
Ponadto przyswajalność pierwiastków zawartych w biochelatach i suplementach SILO  gwarantują:

płynna formuła
składniki aktywne w postaci monojonów o rozmiarze 0,24 nm
dobra rozpuszczalność w wodzie
stabilność pH od 1-8,5
wysoka - ok. 70% wchłanialność w całym przewodzie pokarmowym
Suplementy diety SILIOR dzięki płynnej formule
NIE ZAWIERAJĄ substancji:

zbrylających
wypełniających i absorbujących
zwiększających lepkość
słodzących
zapachowych
barwiących
Rola Krzemu w organizmie
Wpływ krzemu na kości i stawy:

bierze udział w syntezie włókien kolagenowych
zwiększa wytrzymałość i elastyczność ścięgien
chroni przed zwyrodnieniem stawów,
zapewniając im elastyczność
poprawia jakość tkanki kostnej i chrzęstnej
zapobiega osteoporozie
przyspiesza zrost kości
Wpływ krzemu na układ
sercowo-naczyniowy:

poprawia szczelność naczyń krwionośnych
wzmacnia i uelastycznia naczynia krwionośne
niedobór krzemu zwiększa ryzyko miażdżycy oraz zwapnienia żył i tętnic
Wpływ krzemu na skórę:
bierze czynny udział w syntezie włókien kolagenowych, mających wpływ na młody wygląd skóry
zapewnia elastyczność, grubość i gęstość skóry
zapobiega zwiotczeniu i innym objawom starzenia się skóry
skutecznie walczy z powstaniem cellulitu
wspomaga gojenie się oraz leczenie chorób ( trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, egzema)
wzmacnia włosy i paznokcie
przyspiesza gojenie ran i skraca proces bliznowacenia
Właściwości detoksykacyjne krzemu:

jest antagonistą kadmu, ołowiu, rtęci, chromu, potasu, fluoru – zmniejsza ich poziom w organizmie
ogranicza przyswajalność glinu- jednego z najbardziej neurotoksycznych metali, podejrzewanego o przyczynę powstania choroby Alzheimera
Organiczny Krzem do Picia Invex Remedies Silor
Firma Invex Remedies została utworzona w oparciu o technologię Jednostki Innowacyjno- Wdrożeniowej INWEX, którą w 1987 roku założył wybitny chemik i wynalazca Stanisław Szczepaniak. Twórca ponad 150 patentów, zdobywca licznych tytułów, nagród i złotych medali na targach wynalazczości.

Dzięki tej współpracy firma Invex Remedies opracowała i opatentowała zaawansowaną technologię dla kosmetologii, w której uzyskuje się cząstki pierwiastków ponad dziesięciokrotnie mniejsze niż nanocząsteczki, odpowiednio rozdrobnione i zabezpieczone przed tworzeniem się tzw. klastrów co zapewnia ich maksymalną skuteczność. Tak podana forma składników aktywnych jest najbardziej efektywną i przyswajalną przez skórę i organizm kombinacją niezbędnych do życia mikroelementów.

Innowacyjne receptury będące bazą naszych kosmetyków i suplementów diety są chronione wieloma patentami, zgłoszeniami patentowymi i znakami towarowymi. Zostały nagrodzone Złotymi Medalami, Pucharami i Dyplomami na trzech kontynentach oraz licznymi nagrodami i wyróżnieniami krajowymi.

Organiczny krzem z borem (SILOR+B) otrzymał Puchar, Złoty Medal i Dyplomy od Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Wynalazców (IFIA) oraz Złoty Medal z wyróżnieniem Jury (IWIS 2010), Innowacja roku 2010, Złote Godło za produkt najwyższej jakości w Konkursie Forum Jakości Quality International 2009, Lider Innowacji i Rozwoju 2010 Warszawa, Puchar i Dyplom Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego i inne.

Monojonowe srebro z borem (Ag-124) zdobyło prestiżową nagrodę na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków INST w Taipei -Kryształowa Kula i Złoty Medal oraz Złoty Medal z wyróżnieniem Jury (IWIS 2011), a także Złote Medale na INTARG w Katowicach, IENA w Norymberdze, Kunshan (Chiny), Puchar i Dyplom Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Puchary i dyplomy z Czech, Rumunii, Rosji, Iranu, Stowarzyszeń Azji i Korei.

Monojonowe złoto (Au-100) również zdobyło prestiżowe nagrody: Great Prize (AEI 2012), Special Prize (IWIS 2012), Złoty Medal z wyróżnieniem Jury, Puchar, Złoty Medal i Dyplomy z Teheranu oraz Medale i dyplomy z Rosji i Rumunii, Puchar i dyplom Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Opracowane serie dermokosmetyków linii profesjonalnej jak i detalicznej, są dopasowane do potrzeb skóry w zależności od jej typu i wieku. Wszystkie produkty powstały na bazie ultra i mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Produkty zostały przebadane dermatologicznie a ich skuteczność potwierdzona została testami in vivo.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. W utrzymaniu dobrej kondycji zdrowotnej duże znaczenie odgrywa zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produktu nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią, jak również dzieci poniżej 3 roku życia.

Producent: JIW INWEX Sp. z o. o. Al. Solidarności 34, 25-323 Kielce, Polska

Dystrybutor: Invex Remedies Sp. z o. o. Al. Solidarności 34, 25-323 Kielce, Polska

Przechowywanie: przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

5902768409703
8 Przedmioty
Nowy
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: