• Nowy
search

MEDVERITA Q-FOLIAN QUATREFOLIC 400 MCG 60 KAPS

17,25 zł

(17,25 zł szt.)

Brutto

Folian, czyli kwas lewomefoliowy (5-MTHF) to aktywna postać witaminy B9. Foliany w przeciwieństwie do popularnego, syntetycznego kwasu pteroilomonoglutaminowego nie muszą być konwertowane w wątrobie i bezpośrednio trafiają do krwiobiegu. Wykorzystany w pr

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Folian, czyli kwas lewomefoliowy (5-MTHF) to aktywna postać witaminy B9. Foliany w przeciwieństwie do popularnego, syntetycznego kwasu pteroilomonoglutaminowego nie muszą być konwertowane w wątrobie i bezpośrednio trafiają do krwiobiegu. Wykorzystany w preparacie Quatrefolic® jest najbardziej biodostępną i stabilną formą folianu, opatentowaną przez firmę Gnosis S.p.A. 


 

Właściwości folianów: przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży, biorą udział w procesie podziału komórek. pomagają w utrzymaniu właściwego metabolizmu homocysteiny i odpowiednich funkcji psychologicznych. wspierają układ odpornościowy oraz prawidłową produkcję krwi.


 

Składniki: inulina (korzeń cykorii), folian Quatrefolic® (sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-MTHF), żelatyna (otoczka kapsułki).


 

W skład preparatu wchodzi także  inulina z korzenia cykorii, która pełni rolę naturalnego stabilizatora w kapsułce. Inulina zaliczana jest do prebiotyków. 


 

Suplement diety nie zawiera zbędnych: substancji wypełniających, adsorbentów, substancji wiążących, konserwantów, substancji powlekających, substancji poślizgowych.


 

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku.


 

Zawartość netto: 120 kapsułek/ 46 g


 

Nazwa składnika w dziennej porcji:   / 1 kapsułka


 

folian Quatrefolic® - 720 mcg (1 kapsułka) 


 

w tym aktywny kwas foliowy   400 ug   -   200% ZDS*


 

*- procent zalecanego dziennego spozycia.


 

Uwagi: nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. 


 

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej, w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem i wilgocią.


 

MEDVERITA
5905669084642
4 Przedmioty
2023-01-13
Nowy produkt
chat Komentarze (0)