search

ESSENCE L-TRYPTOFAN 1000MG 90K DEPRESJA SEN STRES

28,00 zł

(28,00 zł szt.)

Brutto

Najważniejsze właściwości Essence L-Tryptophan:bogate źródło L-tryptofanu, czyli niezbędnego aminokwasutryptofan jest prekursorem do syntezy innych aminokwasów – melatoniny i serotoniny, tryptofan odgrywa znaczącą rolę w prawidłowej funkcjonalno

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Essence L-Tryptophan 1000 mg 90 kapsułek

Najważniejsze właściwości Essence L-Tryptophan:

bogate źródło L-tryptofanu, czyli niezbędnego aminokwasu

tryptofan jest prekursorem do syntezy innych aminokwasów – melatoniny i serotoniny

tryptofan odgrywa znaczącą rolę w prawidłowej funkcjonalności osi mózgowo-jelitowej i immunologii [1]

melatonina zmniejsza trudności w zasypianiu [ID 1698]

wygodna postać kapsułek

Essence L-Tryptophan 1000 mg 90 kapsułek
Essence L-Tryptophan 1000 mg 90 kapsułek
Suplement diety Essence L-Tryptophan to wysokiej jakości źródło egzogennego aminokwasu – L-tryptofanu. Aminokwas ten jest niezbędny do zachowania prawidłowego funkcjonowania organizmu, jednak nie może on być syntezowany przez organizm i musi być przyjmowany z zewnątrz. Produkt marki Essence jest naturalny i bezpieczny, ma przejrzysty skład, pozbawiony sztucznych, podejrzanych substancji.

Tryptofan to aminokwas i niezbędny składnik diety człowieka. Odgrywa kluczową rolę w wielu funkcjach metabolicznych.  Literatura sugeruje, że tryptofan odgrywa znaczącą rolę w prawidłowej funkcjonalności osi mózgowo-jelitowej i immunologii. Ta informacja prowadzi do rozważenia tryptofanu jako podstawowego składnika diety ze względu na jego rolę w szlaku serotoninowym.

 Podsumowując, suplement diety Essence L-Tryptophan to produkt, który oferuje niezbędny aminokwas L-tryptofan. Produkt marki Essence cechuje się dobrym, prostym składem oraz wygodną formą kapsułki.

 Skład:

Składnik - 2 kapsułki (%RWS)
L-tryptofan - 1000 mg (-)
Składniki: L-tryptofan (78,1 %), otoczka kapsułki (żelatyna)B / (substancja glazurująca - hydroksypropylometyloceluloza)C / (żelatyna, barwniki - dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, błękit patentowy V)D, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych). B,C,DPatrz symbol za numerem partii produkcyjnej. Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten, jaj, orzechów ziemnych i innych orzechów.

Sposób użycia

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania: Zaleca się przyjmować 2 kapsułki dziennie. (produkt zawiera 45 porcji)

Przeciwwskazania

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W przypadku stosowania leków lub innych suplementów diety należy skonsultować z lekarzem.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przez bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Podmiot odpowiedzialny: Bodypak sp. z o.o., ul. Rumuńska 1, 91-336 Łódź, NIP: 5272860222, REGON 380937270

5903003600114
2022-09-28
Nowy produkt
chat Komentarze (0)