search

ALINESS MAŚLAN SODU 550MG 100 KAPS

37,90 zł

(37,90 zł szt.)

Brutto

Kwas masłowy wykazuje wiele prozdrowotnych właściwości, m.in.:pozytywnie wpływa na mikroflorę jelit,wspomaga odbudowę błony śluzowej jelit,hamuje rozwój komórek nowotworowych,łagodzi bóle brzucha,wykazuje działanie przeciwzapalne,zwiększa przy

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Aliness Maślan Sodu 550 mg (Kwas masłowy 170 mg), 100 kapsułek
Suplement diety Aliness Maślan Sodu korzystnie wpływa na trawienie i poprawia ogólny stan zdrowia. Ponadto skutecznie działa w terapii chorób zapalnych jelit.

Kapsułki Aliness to minimum substancji technologicznych, produkt nie zawiera dodatków tj stearynianu magnezu czy barwników.

Kwas masłowy wykazuje wiele prozdrowotnych właściwości, m.in.:
pozytywnie wpływa na mikroflorę jelit,
wspomaga odbudowę błony śluzowej jelit,
hamuje rozwój komórek nowotworowych,
łagodzi bóle brzucha,
wykazuje działanie przeciwzapalne,
zwiększa przyswajalność składników mineralnych,
łagodzi objawy zespołu jelita drażliwego,
wspomaga przemianę materii.
Kwas masłowy polecany jest do stosowania:
w zespole jelita nadwrażliwego,
w zaburzeniach wchłaniania, prowadzących do niedoboru składników odżywczych,
w przypadku utraty masy ciała,
w zaburzeniach ze strony przewodu pokarmowego o charakterze czynnościowym takich, jak: przewlekłe zaparcia, bóle brzucha, wzdęcia brzucha, dyspepsja, biegunki,
w niedoborach pokarmowych (niedostateczna podaż błonnika pokarmowego, dieta ubogoresztkowa),
w zaburzeniach flory jelitowej , m.in. po długotrwałej antybiotykoterapii,
w przebiegu niektórych chorób przewlekłych (choroby trzustki, wątroby, nerek).


Maślan sodu (kwas masłowy) jest podstawowym materiałem energetycznym dla nabłonka przewodu pokarmowego. Zastosowanie technologii mikrokapsułek, w przeciwieństwie do standardowych form kwasu masłowego, zabezpiecza przed całkowitym uwolnieniem kwasu masłowego w górnym odcinku przewodu pokarmowego i pozwala na dostarczenie go do jelita cienkiego i grubego. Mikrokapsułka przechodzi z treścią pokarmową do jelita cienkiego i dalej do grubego, gdzie uwalniane są kolejne ilości maślanu sodu. Skład mikrokapsułki jest tak dobrany, aby proces uwalniania maślanu sodu odbywał się na całej długości jelita cienkiego i grubego.

Maślan sodu marki Aliness jako jedyny produkt na rynku do procesu otoczkowania substancji czynnej używa kwasu stearynowego, a nie utwardzonego oleju palmowego. Kwas stearynowy jest naturalnie występującym kwasem tłuszczowym, który ze względu na swoją specyfikę nie może być już poddany reakcji uwodornienia/utwardzenia, gdyż jest kwasem nasyconym.

Kwas stearynowy otoczki jest pochodzenia roślinnego i jest całkowicie naturalny.

100 kapsułek VEGE
bez dodatków tj stearynianu magnezu czy barwników

Wartości odżywcze w 1 kapsułce: Maślan sodu 500 mg, w tym kwas masłowy 170 mg

Składniki: sól sodowa kwasu masłowego (maślan sodu) w postaci mikrokapsułek dojelitowych, otoczka mikrokapsułek (kwas stearynowy roślinny), otoczka kapsułki vege (hydroksypropylometyloceluloza).

Zalecane spożycie: 1 kapsułka dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Zaleca się stosować preparat przez okres co najmniej 3 miesięcy. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zrównoważonej i zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Zawartość: 100 kapsułek dojelitowych

Producent: Medicaline, Ostrówiec 150, 05-480 Karczew

ALINESS
5902596935948
2 Przedmioty
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: