search

OSTROVIT MG + B6 90 TAB

17,90 zł

(17,90 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Ostrovit Mg+B6 - 90tabs

Suplement zawierający w swoim składzie Magnez oraz Witaminę B6 przeznaczony jest dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie, zwłaszcza sportowców. Stosowanie produktu zalecane jest w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego. Magnez korzystnie wpływa na układ nerwowy. Chroni organizm przed następstwami stresu, wykazuje działanie uspokajające, przywraca równowagę psychiczną. W stanach zmęczenia i osłabienia, wzmożonej aktywności fizycznej i umysłowej działa wzmacniająco.

Magnez odgrywa szczególną rolę w przyswajaniu i magazynowaniu w komórkach energii, niezbędnej dla właściwej pracy mięśni (ma działanie przeciwskurczowe). Stymuluje mechanizmy obronne organizmu, chroni mięsień sercowy przed jego niedotlenieniem, reguluje ciśnienie krwi.
Witamina B6 zwiększa wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego o 20-40%, ułatwia transport tego pierwiastka do komórek organizmu i utrzymuje jego wewnętrzny zapas na optymalnym poziomie.

Witamina B6 niezbędna jest do właściwego wykorzystania białek, węglowodanów i tłuszczów z pożywienia. Bierze udział w powstawaniu hemoglobiny.

Zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz podnosi odporność organizmu.

 

SKŁAD

Porcja: 3 tab.

Porcji w opakowaniu: 30

Opakowanie: 90 tab.

Składniki aktywne

w porcji (1tab)

Magnez z:

420mg (112%)

Cytrynian magnezu

3000mg 

Witamina B6

15mg (1071%)

*%ZDS - procent zalecanego dziennego spożycia

 

 

Dawkowanie:

Stosować 1 porcję dziennie. W dni treningowe stosować porcję przed treningiem. W dni nietreningowe jedną porcję przed obiadem.

 

OSTROVIT
5902232611014
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: