search

DOCTOR'S BEST FULLY ACTIVE B-COMPLEX 30 VCAP

42,00 zł

(42,00 zł szt.)

Brutto

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

FULLY ACTIVE B-COMPLEX to starannie wyważona kompozycja witamin z grupy B. Ten kompleks witamin ma na celu wspierać produkcję energii, utrzymać zdrowy metabolizm homocysteiny oraz promować zdrowy układ nerwowy.

 

Skład produktu zapewnia odpowiednie dawki witamin z grupy B oraz jest zaprojektowany, żeby dostarczyć dzienne zapotrzebowanie w jednym, kompletnym suplemencie.

 

Tiamina (witamina B1) – tworzy koenzym niezbędny do przemiany węglowodanów w energię. Umożliwia normalne funkcjonowanie układu nerwowego, mózgu i mięśni.

 

Ryboflawina (witamina B2) – potrzebna przy przemianie węglowodanów w energię. Chroni skórę i oczy oraz umożliwia normalne funkcjonowanie układu nerwowego.

 

Niacyna (witamina B3) – pomaga przekształcić węglowodany w energię. Chroni skórę, umożliwia normalne funkcjonowanie układu nerwowego i trawiennego.

 

Witamina B6 (pirydoksyna) – bierze udział w metabolizmie tłuszczów, białek i węglowodanów. Chroni skórę, włosy i wspomaga tworzenie erytrocytów. Jest aktywnie wykorzystywana w wielu chemicznych reakcjach aminokwasów i białek. Pirydoksalo-5-fosforan (P-5-P) jest koenzymem witaminy B6 i jest niezbędny do metabolizmu białek i aminokwasów.

 

Folian (6S)-5-kwas metylotetrawodorofolianowy (MTHF), sól glukozaminowa) jest najbardziej biologicznie czynną formą kwasu foliowego (folianu). Jest niezbędny do tworzenia DNA oraz produkcji czerwonych krwinek.

 

Witamina B12 (Metylokobalamina) – potrzebna do produkcji czerwonych krwinek. Pomaga zapobiegać pewnym formom anemii. Wykorzystywana w metabolizmie białek, tłuszczów i węglowodanów. Wspomaga wzrost i rozwój komórek. Umożliwia normalne funkcjonowanie układu nerwowego. Metylokobalamina jest lepiej wchłaniana, zatrzymywana i wykorzystywana niż inne formy B12.

 

Biotyna (witamina H) – bierze udział w produkcji kwasów tłuszczowych i glikogenu oraz w metabolizmie białek. Potrzebna do normalnego wzrostu i rozwoju.

 

Kwas pantotenowy (witamina B5) - bierze udział w metabolizmie tłuszczów, białek, węglowodanów. Chroni skórę, włosy, umożliwia normalny wzrost. Pomaga w produkcji hormonów i przeciwciał, które zwalczają infekcje. Jest konieczna do przetwarzania składników pokarmowych w energię.

 

Produkt wzbogacony o witaminę C. Witamina C przyczynia się do utrzymania normalnych funkcji układu odpornościowego, w trakcie i po intensywnej aktywności fizycznej. Przyczynia się również do normalnego stanu metabolizmu energetycznego, układu nerwowego oraz funkcji psychologicznych.Zalecane dawkowanie: Bierz 1 kapsułkę dziennie, po posiłku (do 3 kapsułek maksymalnie). Dzieci w wieku 9-18 lat jedna kapsułka dziennie. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 9 roku życia. Nie jest polecany dla kobiet ciężarnych i karmiących piersią.

 

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Zaleca się stosowanie zrównoważonej i zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.Porcja: 1 kapsułka

 

Ilość porcji: 30

 

Składniki:

Zawartość na porcję:

Witamina C (kwas askorbinowy)

40 mg

Witamina B1 (tiamina) (chlorowodorek)

60 mg

Witamina B2 (ryboflawina) (ryboflawino-5-fosforan)

75 mg

Witamina B3 (niacyna)

50 mg

Witaimna B6 (pirodyksyna (pirodyksalo-5-fosforan)

50 mg

Folian (kwas foliowy) (6S)-5-kwas

400 mcg

metylotetrawodorofolianowy (MTHF), sól glukozaminowa)

 

Witamina B12 (metylokobalamina)

1000 mcg

Biotyna

600 mcg

Witamina B5 (kwas pantotenowy) (pantotenian wapnia)

100 mg

 Data przydatności do spożycia: minimum 6 miesięcy

 

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

0000005257
5 Przedmioty
2021-10-21
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: