search

ALE ANTIOXIDE 60 KAP

35,00 zł

(35,00 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

 • Suplement diety ALE AntiOxide zawiera kompleks witamin A, C i E oraz cynk, mangan, miedź i selen, które wykazują działanie antyoksydacyjne wspomagając organizm w walce z wolnymi rodnikami.

  W ciągu każdej sekundy nasz organizm produkuje dziesiątki tysięcy wolnych rodników, które atakują białka, lipidy, czy kwasy nukleinowe prowadząc do rozpadu komórek i przyspieszają procesy starzenia się organizmu. Wysoki poziom stresu czy wysoki poziom aktywności fizycznej w znacznym stopniu przyczynia się do wzrostu produkcji wolnych rodników w organizmie, a tym samym prowadzi do przyspieszenia procesów degeneracyjnych. W wyniku nadmiernej produkcji wolnych rodników wzrasta ilość uszkodzeń komórek mięśniowych czy komórek nerwowych, a regeneracja ich jest wyhamowana.

  W okresie zwiększonej produkcji wolnych rodników, organizm ma zwiększone zapotrzebowanie na związki o silnym działaniu antyoksydacyjnym. ALE AntiOxidedostarcza optymalne dawki witamin i biopierwiastków o silnym działaniu antyoksydacyjnym, których działanie zostało wzbogacone o naturalnie występujący w naszym organizmie kwas alfa-liponowy oraz astaksantynę, związki o bardzo silnym działaniu antyoksydacyjnym. Wszystkie składniki ALE AntiOxide wykazują synergizm działania co oznacza, iż ich wspólne działanie wykazuje silniejszy efekt antyoksydacyjny w stosunku do działania pojedynczych składników.

  Witaminy A, C i E posiadają silne właściwości antyoksydacyjne a biopierwiastki takie jak cynk, mangan, miedź czy selen wchodzą w skład kluczowych enzymów odpowiedzialnych w organizmie za zwalczanie wolnych rodników.

  Kwas alfa-liponowy jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów występujących w naszym organizmie. Jego silne działanie wykorzystywane jest we wspomaganiu regeneracji po intensywnym wysiłku fizycznym, jak również w leczeniu schorzeń naczyń krwionośnych i nerwów, takich jak neuropatia cukrzycowa, nadciśnienie, czy choroby neurodegeneracyjne (choroba Alzhaimera). Kwas alfa-liponowy wykazuje również zdolności chelatowania metali ciężkich, w związku z czym jest wykorzystywany w zatruciach metalami ciężkimi oraz schorzeniach wątroby.

  Astaksantyna, jako naturalny karotenoid o silnym działaniu antyoksydacyjnym, którego skuteczność wykazano również w cukrzycy, stanach zapalnych czy hamowaniu procesów neurodegeneracyjnych, skutecznie współdziała z kwasem alfa-liponowym. Astaksantyna zwiększa tolerancję organizmu na wysiłek fizyczny pozwalając na zwiększenie wytrzymałości siłowej organizmu.

  Cała formuła została wzbogacona wyciągiem z czarnego pieprzu (BioPerine), który zwiększa wchłanianie składników aktywnych ALE AntiOxide z przewodu pokarmowego do krwi.

 • ALE AntiOxide to również farmaceutyczna jakość. W produkcji wykorzystywane są surowce najwyższej jakości, a sama produkcja odbywa się w fabryce farmaceutycznej działającej w oparciu o najwyższe standardy GMP, dzięki czemu ALE AntiOxide spełnia kryteria jakościowe stawiane preparatom farmaceutycznym.

  Wartość odżywcza:

  tabelka_skad_antioxide

  Skład:

  Kwas L-askorbinowy, kwas alfa-liponowy, beta-karoten, diglicynian cynku, DL alfa-tokoferol, Bioperine® ekstrakt z czarnego pieprzu Piper nigrum L.,  astaksantyna, diglicynian manganu, diglicynian miedzi, selenian (IV) sodu, składniki kapsułki (żelatyna, Candurin Silver Fine, czerwień Allura AC - barwniki).

  ALE AntiOxide jest zalecany w okresach intensywnego treningu, jak również w sytuacjach zwiększonej ekspozycji na wolne rodniki, takich jak intensywny wysiłek

  Wskazania:
  -Niedobory substancji antyoksydacyjnych;
  -Intensywny wysiłek fizyczny;
  -Intensywny wysiłek umysłowy;
  -Palenie tytoniu;
  -Procesy starzenia i procesy degeneracyjne;
  -Neuropatia cukrzycowa;
  -Schorzenia wieku starszego.

  Zalecana dzienna porcja do spożycia:

  Niedobory substancji antyoksydacyjnych
  Spożywać 1-3 kapsułek dziennie do posiłków lub po ich zakończeniu popijając 150-200ml wody. Nie popijać mlekiem ani herbatą.

  Intensywny wysiłek fizyczny
  Spożywać 2-3 kapsułek dziennie w ciągu 2-4 godzin od zakończenia wysiłku popijając 150-200ml wody. Nie popijać mlekiem ani herbatą.

  Intensywny wysiłek umysłowy
  Spożywać 1-3 kapsułek dziennie do posiłków lub po ich zakończeniu popijając 150-200ml wody. Nie popijać mlekiem ani herbatą.

  Palenie tytoniu
  Spożywać 1-3 kapsułek dziennie do posiłków lub po ich zakończeniu popijając 150-200ml wody. Nie popijać mlekiem ani herbatą.

  Procesy starzenia i procesy degeneracyjne
  Spożywać 1-3 kapsułek dziennie do posiłków lub po ich zakończeniu popijając 150-200ml wody. Nie popijać mlekiem ani herbatą.

  Neuropatia cukrzycowa
  Spożywać 3-6 kapsułek dziennie do posiłków lub po ich zakończeniu popijając 150-200ml wody. Nie popijać mlekiem ani herbatą.

  Ostrzeżenia:
  Uczulenie na składniki suplementu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

  Przechowywanie:
  Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności oznaczonego na blistrze i opakowaniu.

   

  ALE
  0000003514
  2022-02-19
  Nowy produkt
  chat Komentarze (0)

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: