search

MR.BIG LOW CARB 1L WITAMINY IZOTONIK

59,39 zł

(59,39 zł szt.)

Brutto

Mr. Big Mineral Low Carb jest najwyższej klasy koncentratem izotonicznym wzbogaconym o substancje energetyczne a także witaminy i minerały, o bardzo niskiej zawartości węglowodanów.Mr. Big Mineral Low Carb Stosowany jest w celu uzupełnienia składników

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Koncentrat Mr. Big - Witaminy i Minerały

 • Nawadnia lepiej niż woda
 • Nie zawiera dodatku cukru
 • Świetne uzupełnienie witamin i minerałów
 • Poprawia parametry wysiłku i efekty treningu

Pojemność: 1000 ml

Smak: Cola

Mr. Big Mineral Low Carb jest najwyższej klasy koncentratem izotonicznym wzbogaconym o substancje energetyczne a także witaminy i minerały, o bardzo niskiej zawartości węglowodanów.

Mr. Big Mineral Low Carb Stosowany jest w celu uzupełnienia składników odżywczych przed, w trakcie i po wysiłku fizycznym. Ubytek tych substancji, do jakiego dochodzi podczas wzmożonego wysiłku fizycznego głównie z potem, nie tylko obniża zdolność do treningu, ale może być niebezpieczny dla zdrowia. Uzupełnienie wody, witamin i elektrolitów traconych podczas wysiłku pozwala uchronić zawodnika przed zagrożeniami zdrowotnymi, a także poprawia parametry wysiłku i efekty treningu. Dodatkowo Mr. Big Mineral Low Carb został wzbogacony dodatkowo o l-karnitynę i magnez.

Pewny skład

Składniki: woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancje słodzące (cyklaminianu sodu, sacharyna, acesulfam K),wodorowęglanmagnezu, sól, L-karnityna (0,3%), zagęszczacz - guma ksantanowa, konserwant - sorbinian potasu, niacyna, witamina B6, witaminaB1, kwas foliowy, witaminaB12 (zawiera SO2), aromaty i substancje smakowe mogą się minimalnie różnić w zależności od smaku

Wartości odżywcze zawarte w 100ml / 9ml

 • Wartość energetyczna - 204kJ - 53,4kcal / 18,6kJ - 4,8kcal
 • Białko - 0,02g / 0,00g
 • Węglowodany - 1,13g / 0,10g
 • w tym cukry - 1,02g / 0,09g
 • Tłuszcze - < 0,01g / <0,01g
 • Niacyna - 49,1mg / 4,41mg
 • Witamina B6 - 5,4mg / 0,49mg
 • Witamina B1 - 3,8mg / 0,34mg
 • Kwas foliowy - 522µg / 46,9µg
 • Witamina B12 - 2,7µg / 0,24µg
 • Magnez - 326,51mg / 29,39mg
 • L-Karnityna - 326,47mg / 29,38mg

Uwaga: W zależności od smaku - wartości odżywcze mogą się nieznacznie różnić.

Zalecany sposób użycia: Jedna porcja to 9 ml (jedna miarka). Najlepiej wymieszać z 750ml wody.Jakość której możesz zaufać

Wszystkie produkty Mr. Big wytwarzane są w Niemczech zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymogami jakościowymi obowiązującymi w tym kraju. Ich jakość, czystość i receptury ustalają najlepsi niemieccy specjaliści w zakresie żywienia, farmacji i biochemii. Każda partia kontrolowana i zatwierdzana jest przez Lebensmittelüberwachung – niemieckie służby sanitarne, oraz sprawdzana przez chemików. Wtedy otrzymuje świadectwo jakości i dopuszczenia do sprzedaży.

Wyjątkowo rygorystyczne niemieckie wymogi sanitarne powodują, że odżywki i suplementy Mr. Big Mineral Low Carb  wolne od zanieczyszczeń, prohormonów i środków dopingujących. Wszystkie produkty produkowane są zgodnie z wymaganiami stawianymi produktom farmaceutycznym, oraz zgodnie ze standardami jakości: GMO FREE, International Food Standard (IFS), ISO 9001,  ISO 22000, HACCP, GMP.

Czysty formuła poparta certyfikatami

 • ISO 22000 - Stanowi międzynarodową normę określającą wszystkie najistotniejsze zasady i wymagania dotyczące bezpieczeństwa żywności
 • ISO 9001 - To szeroko znany i akceptowany na świecie system zarządzania jakością. Certyfikat ISO 9001 jest obiektywnym dowodem, że wszystkie procesy produkcji zorientowane są na osiągnięcie jak najwyższej jakości.
 • HACCP -  System analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli w zarządzaniu bezpieczeństwem i higieną żywności. System HACCP zapewnia bezpieczeństwo żywności poprzez stałe monitorowanie zagrożeń biologicznych, chemicznych i fizycznych w procesie produkcji, składowania i obrotu żywnością.


 • GMP - Program certyfikacji dobrych praktyk produkcyjnych GMP zapewnia niezależną weryfikację i certyfikację przestrzegania podstawowych praktyk produkcyjnych jako warunków wstępnych, niezbędnych do wdrożenia skutecznego programu bezpieczeństwa żywności HACCP. W istotny sposób usprawnia system zarządzania bezpieczeństwem żywności w przedsiębiorstwie, zwiększając pewność klientów co do zaangażowania firmy na rzecz handlu i produkcji bezpiecznej żywności o wysokiej jakości.
 • GMO FREE - Oznakowanie jako wolnych od organizmów genetycznie zmodyfikowanych żywności pochodzenia roślinnego i żywności składającej się więcej niż z jednego składnika, w skład której nie wchodzi produkt pochodzenia zwierzęcego.

Odkryj bogactwo smaków

Mr. Big Mineral Low Carb uwzględnia wszystkie aspekty ważne dla osób chcących odżywiać się optymalnie. Liczba kalorii, bilans makroskładników, zawartość mikroelementów czy indeks glikemiczny to fundamentalne aspekty jednak istotną kwestią jest również smak. W naszej ofercie znajdziesz Mr. Big Mineral Low Carb w wielu pysznych smakach, zaczynając od klasycznej truskawki i ananasa, a kończąc na połączeniu kiwi z agrestem czy kaktusa z opuncją. Jeśli jesteś świadomym konsumentem, który dba o własną formę, regularnie ćwiczy, zwraca uwagę na to, co je i po prostu chce żyć zdrowo to z pewnością znajdziesz w Mr. Big Mineral Low Carb swojego sprzymierzeńcaNie możesz zdecydować się jaki smak wybrać?

Wypróbuj wszystkie!Zaufaj najlepszym

Mr. Big Mineral Low Carb to jedna z najlepszych i najpopularniejszych marek na wymagającym rynku niemieckim. Należy do koncernu MTL Power Food produkującego odżywki dla kilkunastu marek z całego świata, w tym także dla czołowych Firm amerykańskich. Istnieje od 1987 , dysponuje w związku z tym ogromnym doświadczeniem w produkcji suplementów i odżywek dla sportowców. Każda partia kontrolowana i zatwierdzana jest przez Lebensmittelüberwachung – niemieckie służby sanitarne, oraz sprawdzana przez chemików. Wtedy otrzymuje świadectwo jakości i dopuszczenia do sprzedaży. Wyjątkowo rygorystyczne niemieckie wymogi sanitarne powodują, że możemy zagwarantować, że odżywki i suplementy Mr. Big są wolne od zanieczyszczeń, prohormonów i środków dopingujących.

MR BIG
0000003193
7 Przedmioty
Nowy
chat Komentarze (0)