search

OLIMP CHELA MAG B6 SKURCZ 60 KAP BLISTRY

20,90 zł

(20,90 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

OLIMP - Chela-Mag B6 Skurcz - 60caps.

DLA PRAWIDŁOWEJ PRACY MIĘŚNI

Chela-Mag B6® skurcz
zawiera wysoko przyswajalną formę magnezu - w postaci chelatu aminokwasowego Albion® (diglicynian magnezu) i wysoko przyswajalną formę potasu (cytrynian potasu), korzystnie wpływające na prawidłowe funkcjonowanie mięśni, a wraz z zawartą witaminą B6, wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Badania naukowe udowodniły, że:
  • magnez jest składnikiem mineralnym niezbędnym do życia, biorącym udział niemalże we wszystkich procesach zachodzących w organizmie. Pierwiastek ten jest zaangażowany w prawidłowe funkcjonowanie mięśni, wpływa także na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, utrzymanie równowagi elektrolitowej oraz syntezę białek. Wykazuje pozytywny wpływ w redukcji zmęczenia i znużenia. Jego obecność jest również niezbędna w utrzymaniu prawidłowej budowy kości i zębów.
  • witamina B6 uczestniczy w absorpcji magnezu z przewodu pokarmowego oraz współpracuje z magnezem w przebiegu wielu procesów zachodzących w organizmie.
  • potas pełni istotną rolę w pracy mięśni oraz funkcjonowaniu układu nerwowego. Wpływa także na utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi.

Badania naukowe potwierdzają wyższość chelatu aminokwasowego magnezu Albion® nad nieorganicznymi źródłami tego pierwiastka.

Badanie in vitro
Przyswajalność magnezu z diglicynianu jest kilkukrotnie wyższa niż ze związków nieorganicznych jak tlenek, siarczan, węglan
Źródło: MAGNESIUM: Wide Spread Benefits. Albion Research N otes 1992: Volume 1, No.2

Skład:
Porcja: 1 kap.
Porcji w opakowaniu: 60
Opakowanie: 60 kap.
Wartość odżywcza
w 1 kap.
w 2 kap.
Chelat aminokwasowy magnezu Albion® 420 mg 840 mg
w tym:
Magnez 75 mg
150 mg
Potas 150 mg
300 mg
Witamina B6 0,7 mg
1,4 mg
Dawkowanie:
1 kapsułka 2 razy dziennie po posiłku lub inaczej po konsultacji z lekarzem.
OLIMP
0000000338
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)