search

SPORT DEF. TEST DEFINITION 240KAPS TESTOSTERON

119,00 zł

(119,00 zł szt.)

Brutto

TO POŁĄCZENIE KWASU D-ASPARAGINOWEGO ORAZ EKSTRAKTÓW ROŚLINNYCH? ZAWIERA DODATEK WITAMINY D I WITAMINY B6, A TAKŻE MAGNEZ I CYNK? WITAMINA D POMAGA W PRAWIDŁOWYM FUNKCJONOWANIU MIĘŚNI? WITAMINA B6 PRZYCZYNIA SIĘ DO UTRZYMANIA PRAWIDŁOWEGO META

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Sport Definition TEST Definition - 240 kaps.
✔ TO POŁĄCZENIE KWASU D-ASPARAGINOWEGO ORAZ EKSTRAKTÓW ROŚLINNYCH

✔ ZAWIERA DODATEK WITAMINY D I WITAMINY B6, A TAKŻE MAGNEZ I CYNK

✔ WITAMINA D POMAGA W PRAWIDŁOWYM FUNKCJONOWANIU MIĘŚNI

✔ WITAMINA B6 PRZYCZYNIA SIĘ DO UTRZYMANIA PRAWIDŁOWEGO METABOLIZMU BIAŁKA I GLIKOGENU

✔ MAGNEZ POMAGA W PRAWIDŁOWYM FUNKCJONOWANIU MIĘŚNI

✔ CYNK POMAGA W UTRZYMANIU PRAWIDŁOWEGO POZIOMU TESTOSTERONU WE KRWI

✔ ZAWIERA EKSTRAKT Z OWOCÓW TRIBULUS TERRESTRIS, Z KORZENIA MACA ORAZ Z NASION KOZIERADKI

✔ WYGODNA FORMA SUPLEMENTACJI - KAPSUŁKI

✔ OPAKOWANIE ZAPEWNIA 30 PORCJI

Sport Definition TEST Definition to suplement diety w postaci kapsułek zawierający kwas D-asparaginowy, ekstrakty roślinne, witaminy i składniki mineralne.

STARANNIE DOBRANE SKŁADNIKI – JAKIE WYKAZUJĄ DZIAŁANIE?

Kwas D-asparaginowy (DAA) jest aminokwasem występującym naturalnie w organizmie każdego człowieka. Większe stężenia DAA występują w przysadce mózgowej, podwzgórzu oraz w jądrach. Powstaje poprzez przemianę kwasu L-asparaginowego w kwas D-asparaginowy (jest to jego prawoskrętny enancjomer). Jest to aminokwas niebiałkowy, tj. nie bierze udziału w budowie białek organizmu. DAA jest niezbędny do wielu procesów biochemicznych zachodzących w organizmie; wykazuje również wpływ regulujący na gospodarkę hormonalną.

TEST DEFINITION 240KAPS TESTOSTERON BOOSTER SIŁA
Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 8 kaps.
Wartość Energetyczna (energia): 68 kJ / 16 kcal
Tłuszcz: <0.1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: <0.1 g
Węglowodany: 1.1 g
w tym cukry: <0.1 g
Błonnik: 0.13 g
Białko: 1.2 g
Sól: <0.05 g
Kwas D-Asparaginowy: 3 g
TESTO-X Complex, w tym: 2600 mg
Ekstrakt z owoców Tribulus terrestris: 1 g
- z saponiny: 850 mg
Ekstrakt z korzenia maca: 800 mg
Ekstrakt z nasion kozieradki: 800 mg
- z saponiny: 400 mg
Witamina D: 25 µg
Magnez: 75 mg
Cynk: 3 mg
Witamina B6: 1.4 mg
Składniki: 41% kwas D-asparaginowy, żelatyna (otoczka kapsułki), ekstrakt z owoców Tribulus terrestris (zawiera 85% saponiny), ekstrakt z korzenia maca 20:1 (Lepidium meyenii), ekstrakt z nasion kozieradki (Trigonella foenum-gracecum, zawiera 50% saponiny), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), magnez (tlenek magnezu), witamina D (cholekalcyferol), cynk (tlenek cynku), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), barwnik (dwutlenek tytanu).

Zalecane spożycie / sposób przygotowania:
Przyjmować 8 kapsułek, popijając odpowiednią ilością płynu.

Suplement diety.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.

W badaniach przeprowadzonych w 2009 roku przez Topo E. (i wsp.) został wysunięty wniosek, że kwas D-asparaginowy odgrywa rolę w regulacji uwalniania i syntezy hormonu luteinizującego (LH) i testosteronu.

Tribulus terrestris, czyli buzdyganek ziemny to roślina znana od wieków w tradycji chińskiej. Naturalnie występuje na terenach Azji, Afryki oraz Europy. Jest bogatym źródłem saponin.Tribulus może wykazywać działanie kojące na układ nerwowy.

Maca (Lepidium meyenii) pochodzi z Ameryki Północnej i rośnie na obszarach górskich (np. w Andach). Stanowi bogate źródło naturalnych saponin, alkaloidów, katechin, a także witaminy C. Roślina ta wspiera sprawność fizyczną i umysłową oraz pomaga utrzymać optymalną witalność. Wspiera również w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej i energii. Maca klasyfikowana jest też do grupy afrodyzjaków.

Kozieradka pospolita (Trigonella foenum-graecum L.) w stanie naturalnym jej obszar występowania to rejon Morza Śródziemnego. W Azji i Europie występują jej uprawy jako rośliny pastewnej. Roślina ta jest źródłem saponin steroidowych oraz związków flawonoidowych. Kozieradka wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Pomaga również kontrolować metabolizm lipidów.

Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Bierze udział w procesie podziału komórek. Witamina ta pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, a także w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.

Magnez należy do grupy najważniejszych minerałów. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga również w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego. Magnez pomaga też w utrzymaniu równowagi elektrolitowej i prawidłowej syntezie białka. Odgrywa rolę w procesie podziału komórek.

Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej oraz prawidłowego metabolizmu węglowodanów i funkcji poznawczych. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, kwasów tłuszczowych i witaminy A. Co ważne, cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi i bierze udział w procesie podziału komórek. Pomaga także zachować zdrowe włosy, paznokcie i skórę.

Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny, produkcji czerwonych krwinek i w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Witamina B6 przyczynia się też do regulacji aktywności hormonalnej oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu.

SPORT DEFINITION TEST DEFINITION – POSTAW NA WIELOKIERUNKOWE WSPARCIE!

Literatura:

1. Topo E, et al. The role and molecular mechanism of D-aspartic acid in the release and synthesis of LH and testosterone in humans and rats, Reprod Biol Endocrinol. 2009 Oct 27;7:120.

2. D'Aniello G, Ronsini S, Guida F, Spinelli P, D'Aniello A. Occurrence of D-aspartic acid in human spermatozoa: Possible role in reproduction. Fertil Steril. 2005;84:1444–1449.

3. Gonzales GF, Cordova A, Gonzales C, et al. Lepidium meyenii (Maca) improved semen parameters in adult men. Asian J Androl. 2001 Dec;3(4):301-3.

4. https://neuroexpert.org/wiki/daa-kwas-d-asparaginowy/

5. Król-Kogus B., Krauze-Baranowska M., Kozieradka pospolita (Trigonella foenum graecum L.) – tradycja stosowania na tle wyników badań naukowych, Postępy Fitoterapii 3/2011, s. 185-190.

6. Rozporządzenie Komisji (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci.

7. Lista PENDING opublikowana na podstawie Rozporządzenia Komisji (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiającego wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci.

Poszukujesz produktu, który będzie Twoim wsparciem w okresie wzmożonej aktywności fizycznej? Postaw na kwas D-asparaginowy, który został dodatkowo wzbogacony ekstraktami roślinnymi oraz witaminami i składnikami mineralnymi. Sięgnij po wygodną formę suplementacji w postaci kapsułek!

5906660497790
2022-09-02
Nowy produkt
chat Komentarze (0)