• Nowy
  • Obecnie brak na stanie
search

FLORADIX WAPŃ MAGNEZ CYNK WITAMINA D - PŁYN 250ML

44,60 zł

(44,60 zł szt.)

Brutto

Formuła płynnego wapnia, magnezu, cynku i witaminy DRewelacyjne dla osób które mają duże zapotrzebowanie na wapń, magnez, cynk oraz witaminę D. Dla dzieci od 3. roku życia i młodzieży w fazach intensywnego wzrostu, a także dla osób dorosłych w okresie

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Floradix Wapń i Magnez

Formuła płynnego wapnia, magnezu, cynku i witaminy D

Rewelacyjne dla osób które mają duże zapotrzebowanie na wapń, magnez, cynk oraz witaminę D. Dla dzieci od 3. roku życia i młodzieży w fazach intensywnego wzrostu, a także dla osób dorosłych w okresie wzmożonych zachorowań na przeziębienie i grypę

, w czasie intensywnej pracy umysłowej, sytuacjach podwyższonego napięcia nerwowego i aktywności fizycznej, a także dla kobiet w okresie menopauzy.

Składniki: Zawiera pochodzące z ekstraktów roślinnych wapń, magnez, cynk i witaminę D, czyli składniki wpływające nie tylko na gęstość kości i dobrą kondycję zębów, ale też niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mięśni (więc także i serca) i układu nerwowego.

Zalety: Produkt zawiera tylko wyselekcjonowane najlepsze surowce roślinne i naturalne soki owocowe, bez alkoholu i substancji konserwujących. Płynna formuła zapewnia optymalne wchłanianie.

Pojemność: 250ml

FLORADIX
4004148017766
Nowy
chat Komentarze (0)