search

OSTROVIT REISHI EXTRACT 50G W PROSZKU

25,66 zł

(25,66 zł szt.)

Brutto

OstroVit Ekstrakt z Lakownicy Żółtawej to grzybowy suplement diety stanowiący bogate źródło różnorodnych składników aktywnych. Lakownica żółtawa, znana również pod nazwą reishi, jest powszechnie stosowana w Azji, gdzie używa się jej do leczenia wielu różn

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

OstroVit

Ekstrakt z Grzyba Lakownicy Żółtawej 50 g

OstroVit Ekstrakt z Lakownicy Żółtawej to grzybowy suplement diety stanowiący bogate źródło różnorodnych składników aktywnych. Lakownica żółtawa, znana również pod nazwą reishi, jest powszechnie stosowana w Azji, gdzie używa się jej do leczenia wielu różnych przypadłości.

  • Masa netto produktu: 50 g
  • Ilość porcji w opakowaniu: 83
  • Wielkość porcji: 600 mg

Składniki aktywne w 1 porcji

  • Ekstrakt z grzyba lakownicy żółtawej 600 mg, w tym:
  • - polisacharydy (40%) 240 mg

Składniki: Ekstrakt z grzyba lakownicy żółtawej (Ganoderma lucidum (Curtis) P. Karst.) standaryzowany na 40 % polisacharydów.

Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, zboża zawierające gluten, jaja, skorupiaki, ryby.

Jak spożywać Reishi Extract?

Spożywać 1 porcję – 600 mg (1 miarka) dziennie z posiłkiem, popijając wodą. Proszę użyć miarki dołączonej do opakowania (1 ml).

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Lakownica żółtawa

Lakownica żółtawa reishi (Ganoderma lucidum) wykazuje niezwykle szerokie zastosowanie prozdrowotne, od pokoleń doceniane przez mieszkańców Azji. Z powodu ograniczonego zasięgu geograficznego i małych obszarów siedliskowych grzyb ten dopiero niedawno dotarł do Europy. Lakownica żółtawa rośnie pojedynczo lub w grupach głównie w lasach liściastych na różnych gatunkach drzew (głównie obumarłych, ale również na żywych drzewach), przez co jest znana również jako huba lakierowana. Inne nazwy grzyba, lśniak połyskliwy, wrosniak lśniący oraz lakownica lśniąca, nawiązują do połyskującej powierzchni grzyba. Świeże owocniki pojawiają się latem oraz jesienią.

Grzyby reishi w tradycyjnej medycynie chińskiej stosuje się w celu wsparcia ogólnego funkcjonowania oraz odporności organizmu. Lakownica lśniąca jest bogata w witaminy, minerały, związki polisachardyowe, alkaloidy i kumarynę.

Właściwości składników zawartych w OstroVit Ekstrakt z Grzyba Laskownicy Żółtawej

  • BOGACTWO POLISACHARYDÓW – Zawarte w ekstrakcie polisacharydy (G. lucidum polysaccharide) wspierają układ immunologiczny i ograniczają działanie wolnych rodników. Jedna porcja proszku z reishi to aż 240 mg polisacharydów!
  • SEKRET DŁUGOWIECZNOŚCI – W kulturze azjatyckiej reishi stanowi symbol nieśmiertelności. Chociaż hodowla grzybów jest niezwykle wymagająca, to nieocenione właściwości prozdrowotne rekompensują wszystkie trudy.
  • WYGODNE STOSOWANIE – Aby wykorzystać w pełni moc lakownicy lśniącej, podczas posiłku popij wodą jedną miarę produktu. Ekstrakt to ciekawa alternatywa dla trudnych do połknięcia tabletek i kapsułek.
  • PRODUKT WEGAŃSKI – Suplement diety OstroVit Ekstrakt z Lakownicy Żółtawej to czysty proszek grzybowy, który nie zawiera w składzie zbędnych dodatków oraz produktów pochodzenia zwierzęcego.
OSTROVIT
5903933905051
2 Przedmioty
2022-10-08
Nowy produkt
chat Komentarze (0)