Nasze sklepy

TanieSuple.com
CH Viktor
ul. Strzegomska 194
54-432 Wrocław
tel. 508 220 888

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

TREC NITROBOLON 150 CAP Zobacz większe

TREC NITROBOLON 150 CAP

0000000049

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

79,00 zł

79,00 zł za szt.

Więcej informacji

TREC - Nitrobolon - 150kaps.

TREC NITROBOLON 150 CAP- odżywka o silnym działaniu anabolicznym, doskonałe rozwiązanie dla sportowców, szczególnie zajmujących się kulturystyką czy fitness. Formuła jest dostępna na rynku już od blisko 20 lat, doceniana za wysoką skuteczność działania, bardzo popularna wśród sportowców. Działanie TREC NITROBOLON oparte jest na zwiększaniu produkcji tlenku azotu, a tym samym w trakcie wzmożonego wysiłku fizycznego zwiększa się ukrwienie tkanki mięśniowej.  TREC NITROBOLON to idealne rozwiązanie dla wszystkich poszukujących odżywki, dzięki której każdy trening będzie efektywniejszy. Odżywka zapewnia wzrost siły i wytrzymałości. To przekłada się na znacznie szybsze, trwałe efekty. Nawet najcięższy trening będzie czystą przyjemnością.

NitroBolon to preparat oparty na formule zwiększającej wytwarzanie w organizmie człowieka - tlenku azotu (NO). Formuła ta w 1998 roku została opatentowana i nagrodzona nagrodą Nobla w dziedzinie medycyny.

Składniki zawarte w NitroBolon takie jak diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce mięśniowej. Daje to efekt napięcia i "napompowania" mięśni, co powoduje znaczny przyrost siły oraz masy mięśni.

Funkcją jabłczanu cytruliny jest zwiększenie produkcji ATP (cząsteczki odpowiedzialnej za szybkość i siłę skurczu mięśni), której to zapotrzebowanie znacznie wzrasta podczas produkcji tlenku azotu.
NitroBolon zawiera również najnowszą formułę kreatyny w postaci estru (creatine ethyl ester HCI), który charakteryzuje się 100% przyswajalnością (lepszą niż zwykły monohydrat kreatyny).

Tlenk azotu zwiększa wydolność zarówno włókien mięśniowych czerwonych, które kurczą się szybko i z dużą siłą (to te włókna, które pracują kiedy atakujesz rekord w wyciskaniu sztangi), jak i białych włókien odpowiedzialnych za wytrzymałość przy długotrwałych wysiłkach.

Zastosowanie preparatu NitroBolon powoduje że mięśnie stają się bardziej twarde i napompowane. Przygotowane są do generowania większej energii i wykonania naprawdę ciężkiego treningu.

Organizm naturalnie generuje tlenek azotu podczas ćwiczeń. NitroBolon zwiększa wydzielanie tej substancji, która jest w pełni bezpieczna dla naszego organizmu. 5 letnie badania oraz testy nie stwierdziły żadnych trwałych negatywnych zaburzeń organizmu na zwiększoną produkcję tlenku azotu.

NitroBolon najlepiej stosować w cyklu 6 tygodniowym, po którym powinien wystąpić okres przerwy w jego stosowaniu. W okresie przerwy, która powinna trwać około 3 tygodni należy zmniejszyć intensywność oraz obciążenia treningowe. Zbyt forsowne ćwiczenia w tym okresie mogą spowodować szybki spadek osiągniętych podczas stosowania NitroBolonu wyników.

Skład:
Porcja: 4 kap.
Porcji w opakowaniu: 37
Opakowanie: 150 kap.

Wartość odżywczaw 1 porcji
Wartość energetyczna2 kcal
Białko0,45 g
Tłuszcze0 g
Węglowodany0 g
Jabłczan L-Argininy, Ester Etylowy Kreatyny, Jabłczan Cytruliny, L-Arginina2700 mg

Dawkowanie:
W dni treningowe - należy przyjmować 1 porcję rano na czczo, 1 porcję na 30minut przed treningiem i 1 porcję po treningu. W dni nie treningowe - należy przyjmować 4kap. rano na czczo i 4kap. 6godzin po pierwszej porcji.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

TREC NITROBOLON 150 CAP

TREC NITROBOLON 150 CAP

Napisz opinię