search

OSTROVIT TRI CREATINE MALATE TCM 300G PURE

29,00 zł

(29,00 zł szt.)

Brutto

OstroVit Supreme Pure Tri-Creatine Malate to najwyższej jakości suplement diety będący źródłem jabłczanu kreatyny. Jest to połączenie kreatyny z kwasem jabłkowym w stosunku 1:3. Suplement nie zawiera zbędnych zbrylaczy, wypełniaczy i innych dodatków.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

OstroVit Jabłczan Kreatyny 300 g

Smak: naturalny
Forma produktu: proszek
Ilość porcji: 120
Waga netto: 300 g
Składnik dominujący: jabłczan kreatyny
Kod EAN: 5902232610277

OstroVit Supreme Pure Tri-Creatine Malate to najwyższej jakości suplement diety będący źródłem jabłczanu kreatyny. Jest to połączenie kreatyny z kwasem jabłkowym w stosunku 1:3. Suplement nie zawiera zbędnych zbrylaczy, wypełniaczy i innych dodatków. Mikronizacja produktu stoi na najwyższym poziomie. Idealna biodostępność została podyktowana wysokimi wymaganiami konsumentów.

300 g jabłczanu kreatyny w opakowaniu
*120 porcji produktu
*1 porcja=2.5 g
*Bez zbędnych aromatów i konserwantów
*Czysty skład
Jabłczan kreatyny - Tri Creatine Malate
Jabłczan kreatyny wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny. Kreatyna to związek organiczny zbudowany z fragmentów białek, występujący w tkance mięśniowej. Głównym zadaniem kreatyny jest gromadzenie energii w mięśniach, co wpływa na zwiększenie ilości energii, którą można wykorzystać w trakcie treningu. Zwiększona zawartość energii w mięśniach, prowadzi do wzrostu siły i wytrzymałości organizmu, a tym samym do regularnego wzrostu efektywności treningów. Dodatkowo przyspiesza wzrostu beztłuszczowej masy ciała, wzrost siły mięśniowej oraz zwiększenie wydolności organizmu. Ponadto podwyższona zawartość kreatyny przyczynia się do szybszej regeneracji mięśni między seriami treningowymi, co opóźnia efekt zmęczenia fizycznego i psychicznego organizmu.

Jabłczan kreatyny jest jedną z najlepiej rozpuszczalnych form kreatyny, bardzo dobrze przyswajalną przez organizm oraz efektywnie przemienianą w fosfokreatynę. Cechuje się wysoką stabilnością, dzięki większej odporności na enzymy żołądkowe.

Najlepsze efekty przynosi długotrwała suplementacja połączona z prawidłową, dobrze zbilansowaną dietą, odpowiednim treningiem i odpoczynkiem.

Właściwości OstroVit Supreme Pure Tri-Creatine Malate
Działa anabolicznie - wspomaga budowę czystej masy mięśniowej
Zwiększa siłę i wydolności organizmu
Wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej
Zwiększa efektywność treningów
Przyspiesza regenerację mięśni po treningu
Opóźnia efekt zmęczenia organizmu
Bardzo dobrze przyswajalna postać kreatyny
Jakość potwierdzona laboratoryjnie
W trosce o zdrowie naszych klientów, produkty przez nas wytwarzane poddawane są regularnym badaniom w niezależnym akredytowanym laboratorium, w celu zapewnienia i utrzymania najwyższej jakości.

Sposób użycia
Porcję 2.5 g (1/2 miarki) wymieszać w 100 - 150 ml wody lub soku.

W dni tre­nin­gowe pić dwie por­cje dzien­nie - jedną bez­po­śred­nio po prze­bu­dze­niu, drugą por­cję po tre­ningu. W dni nie­tre­nin­gowe pić jedną por­cję dziennie po prze­bu­dze­niu.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Składniki
Jabłczan kreatyny.

Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, owies, jaja, skorupiaki, ryby.

Wartość odżywcza
Masa netto produktu: 300 g
Ilość porcji w opakowaniu: 120
Wielkość porcji: 2.5 g


Składniki aktywne Na 100 g Na porcję
Jabłczan kreatyny 100 g 2500 mg
- w tym kreatyna 74.1 g 1853 mg

OSTROVIT
5902232610277
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)