Nasze sklepy

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

DRAGON OCHRANIACZ NA GOLEŃ I STOPA KING 605210/S Zobacz większe

DRAGON OCHRANIACZ NA GOLEŃ I STOPA KING 605210/S

0000003425

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

169,00 zł

169,00 zł za szt.

Więcej informacji


DRAGON OCHRANIACZ NA GOLEŃ I STOPA KING 605210/S

DRAGON OCHRANIACZ NA GOLEŃ I STOPA KING 605210/S- niezbędne wyposażenie uprawiających sporty kontaktowe, takie jak kickboxing. Produkt z górnej półki, maksimum ochrony i wygody zarówno w trakcie treningu jak i każdej walki. DRAGON OCHRANIACZ NA GOLEŃ I STOPA KING zabezpiecza goleń oraz stopę. Ochraniacz został zaprojektowany w taki sposób, by zabezpieczać kość piszczelową oraz śródstopia. To one są w największym stopniu narażone na urazy i kontuzje w trakcie sparingów i walk. DRAGON OCHRANIACZ NA GOLEŃ I STOPA KING posiada potrójną warstwę pianki, dodatkowo zastosowana piankę z żelem, która ma zwiększać ochronę tej części ciała. Ochraniacz wykonany jest z naturalnej skóry, posiada elastyczne zapięcia z metalowymi sprzączkami na rzepy, dzięki czemu nie zsuwa się z nogi.

Ochraniacz na goleń i stopę KING to wykonany ze skóry naturalnej profesjonalny produkt zaprojektowany do maksymalnego zabezpieczenia kości piszczelowej i śródstopia w czasie treningu, sparingów i walk amatorskich w Muay Thai, Kickboxing i innych dyscyplinach kontaktowych.

Specjalna potrójna warstwa najwyższej jakości pianki, daje maksymalną ochronę w czasie wykonywania nawet najsilniejszych kopnięć. Ochraniacz posiada dodatkową warstwę pianki z żelem w kształcie odwrócenej litey "Y" ułożoną wzdłuż, która wzmacnia ochronę. Świetny profil daje duży komfort po założeniu.
Śródstopie i pięta posiadają ściągacze elastyczne zapobiegające przesuwaniu. Mocno wszyte z metalowymi sprzączkami zapięcia na rzepy pozwalą na idealne dopasowanie do nogi, co w maksymalny sposób zapobiega "zsuwaniu" się ochraniacza z nogi podczas treningu czy walki.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

DRAGON OCHRANIACZ NA GOLEŃ I STOPA KING 605210/S

DRAGON OCHRANIACZ NA GOLEŃ I STOPA KING 605210/S

Napisz opinię