Nasze sklepy

TanieSuple.com
CH Viktor
ul. Strzegomska 194
54-432 Wrocław
tel. 508 220 888

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

AMIX THERMOLEAN 90 KPS BOX Zobacz większe

AMIX THERMOLEAN 90 KPS BOX

0000005427

Nowy

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

99,00 zł

99,00 zł za szt.

Więcej informacji

Amix ThermoLean jest zaawansowanym spalaczem tkanki tłuszczowej opartym na naturalnych składnikach. Produkt zawierajacy ponad 15 aktywnych składników został opracowany w taki sposób aby wspomagać odchudzanie na wielu płaszczyznach. Produkt nie tylko zwiększa spalanie tłuszczu, ale także pobudza metabolizm, dostarcza wiecej energii na treningach, powstrzymuje głód a także blokuje odkładanie się nowej tkanki tłuszczowej.

Opracowanie produktu Thermo Lean Booster wymagało długiej pracy naukowców oraz studiowaniu wielu badań. Wszystko to w celu utworzenia spalacza tłuszczu mogącego spalać tkankę tłuszczową na wielu płaszczyznach. Dzięki temu zabiegowi skuteczniej i szybciej spalamy tkankę tłuszczową nie narażając nasz organizm na dodatkowe skutki uboczne.

 

Amix Thermo Lean zawiera najnowszej generacji substancje termogeniczne stosowane przez profesjonalistów. Zawiera mieszankę ponad 15 technologicznie zaawansowanych składników odżywczych, które wykazują realne wsparcie metabolizmu tłuszczów (redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej) a także poziomu cholesterolu we krwi. Thermo Lean działa wielokierunkowo wspomagając spalanie tłuszczu. Przyjmując produkt zwiększamy swoją wydolność na treningu, otrzymujac większe pokłady energii. Dzięki temu nasz trening jest wykonywany z większą intensywnością, a my spalamy więcej tłuszczu. Dodatkowo produkt pozwala na przyśpieszenie naszego metabolizmu, to z kolei wpływa na nasze spalanie tłuszczu nawet wtedy, gdy nic nie robimy!

Częstym problemem osób na redukcji jest problem z podjadaniem, dlatego naukowcy z firmy Amix postanowili dodać substancje mające na celu zmniejszyć uczucie głodu, a więc i naszą cheć do podjadania. Musimy mieć świadomość, że nasz głód jest w "mózgu" i to jego musimy kontrolować. Hormony odpowiedzialne za nasze uczucia głodu można zmniejszać, właśnie dzięki stosowaniu produktu Amix Thermo Lean.


 

Dawkowanie: Stosować 1-2 kapsułki 2 razy dziennie. Rano po przebudzeniu oraz na około 30 minut przed treningiem.

Wartość odżywcza:
Porcja: 2 kapsułki
Wartość w porcji                                  % Daily Value*
Active ingredients
 
Guarana Dried Extract
300 mg
    Caffeine Alkaloids (From guarana extract and caffeine citrate)
66 mg
L-CarniPure® Tartrate (Standardized for 68% L-Carnitine)
200 mg
Green Tea Extract
(Standardized for 45% polyphenols, 30% catechines, 10% EGCG)
100 mg
Yerba Mate Extract
100 mg
Caffeine Anhydrous
100 mg
L-Tyrosine
100 mg
Guggul Lipid Extract (Standardized for 3% Guggulsterones)
100 mg
CitriMax® (Contains 50mg of Hydrocitric Acid)
100 mg
White Willow Bark Extract (Standardized for 15% Salicin)
75 mg
Ginger Root Extract (Standardized to contain 5% gingerols)
75 mg
Cayenne Extract (Standardized for 10% Capsaicine)
50 mg
Gynostemna Pentaphyllum Extract (Standardized for 75% Gypenosides)
50 mg
DigeZyme® (Proprietary Multi-Enzyme blend)
25 mg
Citrus Aurantium (Standardized for 95% Synephrine)
10 mg
BioPerine® (Standardized for 95% Piperine)
5 mg
Chromium (As chromium picolinate)
200 mcg
   * Daily Value not established

 
Inne Składniki: Gelatin capsule (made from pure gelatin, water, dyes: titanium dioxide), Methocel® (Micro-Polymer Cellulose Ethers of Hydrophilic Matrix Systems), magnesium stearate, silicon dioxide
 
Ostrzeżenia: Najlepiej spożyć przed końcem : patrz opakowanie. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25 stopni w chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Przechowywać z dala od dzieci. Nie używaj jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Ograniczyć dodatkowe spożycie kofeiny, ponieważ produkt ją zawiera, nadmiar kofeiny może powodować drażliwość, bezsennosć oraz zwiększenie czestotliwośći akcji serca. Unikaj tego produktu jeśli jesteś uczulony na aspirynę, masz wysokie ciśnienie, zaburzenia rytmu serca, drgawki, owrzodzenie, trudności w oddawaniu moczu, prostatę, cukrzycę, problemy z wątrobą, zaburzenia układu pokarmowego.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

AMIX THERMOLEAN 90 KPS BOX

AMIX THERMOLEAN 90 KPS BOX

Napisz opinię