• Nowy
search

IRON HORSE IRON GREENS 60 kap SPALACZ TŁUSZCZU

39,00 zł

(39,00 zł szt.)

Brutto

Synergistyczne działanie aktywnych składnikówDla ludzi, którzy chcą pozbyć się nadmiernego tłuszczuEkstrakty z roślin, które dobrze wpływają na ludzki organizmBezpieczny i przebadany suplement

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

IRON HORSE Iron Greens 90 wegańskich kapsułek - naturalne ekstrakty roślinne:

  • Synergistyczne działanie aktywnych składników
  • Dla ludzi, którzy chcą pozbyć się nadmiernego tłuszczu
  • Ekstrakty z roślin, które dobrze wpływają na ludzki organizm
  • Bezpieczny i przebadany suplement

Iron Greens 90 wegańskich kapsułek od Iron Horse – ekstrakt z czterech roślin!

Aby produkt był skuteczny, nie musi składać się z nieskończonej ilości popularnych składników. Najważniejsze są stężenia i synergistyczne działanie wielopoziomowe. My to wiemy, a IHS Iron Greens to udowadnia. Zwiększenie spoczynkowej przemiany materii oraz pobudzenie termogenezy – to kluczowe aspekty. Ograniczenie oraz spowolnienie wydzielania glukozy do krwi po posiłku, oraz zwiększenie wrażliwości tkanek na insulinę — to aspekty poboczne, o które zadbaliśmy przy tworzeniu naszego produktu. Wszystko sprowadza się do jednego celu. Wspomóc Was w walce o wymarzoną sylwetkę, a wszystko to w oparciu o naturalne składniki pochodzenia roślinnego!

Ekstrakt z liści zielonej herbaty – jest bogatym źródłem substancji biologicznie czynnych, które mają prozdrowotny wpływ na organizm człowieka. Liście zielonej herbaty obfitują w polifenole, takie jak epikatechina, epigallokatechina, 3-galusan epikatechiny i 3-galusan epigallokatechiny (EGCG), a także w kofeinę. Stosowanie ekstraktu z liści zielonej herbaty może wspomagać utratę masy ciała, a następnie sprzyjać utrzymaniu prawidłowej wagi w długiej perspektywie czasowej. Antyoksydanty występujące w ekstrakcie z zielonej herbaty zwiększają poziom spoczynkowej przemiany materii oraz wydatki energetyczne organizmu w wyniku pobudzania termogenezy (tj. produkcji ciepła) i nasilonego utleniania tłuszczu, jak również obniżają poziom glukozy i cholesterolu we krwi.

Ekstrakt z herbaty pu-erh – jest kompleksem bioaktywnych składników pozyskiwanych z liści czerwonej herbaty. Ekstrakt z pu-erh może poprawiać pamięć, wspomagać proces redukcji masy ciała, obniżać poziom złego cholesterolu oraz wspomagać proces trawienia. Herbata czerwona wykazuje właściwości antyoksydacyjne, antyzapalne, antybakteryjne, antypróchnicowe, odkażające oraz uspokajające. Ekstrakt z herbaty pu-erh może również obniżać poziom glukozy we krwi, zapobiegać gromadzeniu się tłuszczu w komórkach wątroby oraz zwiększać wrażliwość tkanek na działanie insuliny.

Ekstrakt z zielonej kawy - charakteryzuje znacznie wyższą zawartość cząsteczek znanych jako kwas chlorogenowy w porównaniu do ziaren kawy uprzednio palonych. Kwasy chlorogenowe w ekstrakcie z zielonej kawy są łatwo wchłaniane, a same w sobie lub ich metabolity (takie jak kwas ferulowy) wykazują wiele dobroczynnych korzyści na organizm człowieka. Doustne przyjmowanie ekstraktu z zielonej kawy może przyczynić się do redukcji masy ciała u osób z nadwagą i otyłością. Wysoka zawartość tego kwasu ogranicza wchłanianie cukrów z przewodu pokarmowego. Ponadto wpływa na spowolnienie wydzielania glukozy do krwi po posiłku oraz zwiększa wrażliwość tkanek na insulinę. Jest silnym przeciwutleniaczem.

Sposób użycia Iron Greens Iron Horse 90 wegańskich kapsułek:

Spożyć 3 kapsułki dziennie.

UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Składniki Iron Greens Iron Horse 90 wegańskich kapsułek:

Wielkość opakowania: 90 kapsułek

Wielkość porcji: 3 kapsułki

Ilość porcji w opakowaniu: 30

ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z herbatu Pu-erh, ekstrakt z liści brzozy, ekstrakt z zielonej kawy. stearynian magnezu, składnik otoczki - HPMC.

Zawartość W porcji 3 kapsułki

Ekstrakt z zielonej herbaty 300mg *

Ekstrakt z herbaty Pu-erh 300mg *

Ekstrakt z liści brzozy300mg *

Ekstrakt z zielonej kawy 100mg*

%RWS – referencyjna wartość spożycia

PODMIOT ODPOWIEDZIALNY: Power Sports Sp. z o.o. Ul. Złota 61/100 00-819 Warszawa

IRON HORSE
5901703242849
1 Przedmiot
2023-01-11
Nowy produkt
chat Komentarze (0)