search

AMIX KetoLean Keto goBHB BHB 600g shake VANILLA

125,00 zł

(125,00 zł szt.)

Brutto

Spalaj tłuszcz jednocześnie odżywiając nim organizm i zasilając mózg. Ketoza to stan w którym energię do funkcjonowania pobierasz z tłuszczu.Najważniejsze składniki: goBHB - ciała ketonowe, Olej MCT, Błonnik, Prebiotyki, Olej Kokosowy, L-Karnityna - kom

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Spalaj tłuszcz jednocześnie odżywiając nim organizm i zasilając mózg. Ketoza to stan w którym energię do funkcjonowania pobierasz z tłuszczu.
Najważniejsze składniki: goBHB - ciała ketonowe, Olej MCT, Błonnik, Prebiotyki, Olej Kokosowy, L-Karnityna - kompletny odżywczy produkt ketogeniczno treningowy.
Opinie o Amix Keto Lean Powder Shake 600g prosto z Allegro:
Keto Shake ZAMIENNIK POSIŁKI NA KETOZĘ w proszku Forma proszek
Keto Shake ZAMIENNIK POSIŁKI NA KETOZĘ w proszku
Amix jako pierwszy stworzył komplementarną linię wspierającą ketozę

KetoLean Keto Powder Shake Suplement diety
Smak: Duńska Czekolada
Liczba porcji: 20
Waga: 600g
Amix KetoLean Keto Powder Shake to wyjątkowy suplement diety w formie proszku ze specjalną mieszanką:

beta hydroksymaślanów goBHB - ciał ketonowych, które pomagają organizmowi osiągnąć stan ketogeniczny.
średniołańcuchowych trójglicerydów goMCT ™
sproszkowanego oleju kokosowego, który dostarcza organizmowi wyjątkowo zdrowych tłuszczów.
Izolatu i Koncentratu Białka
Rozpoczynając dietę ketogeniczną, możesz czuć się zmęczony lub ospały. Podnieś się i zacznij korzystać z naszego produktu, który dodaje Ci energii i pomaga w utrzymaniu ketozy i kontrolowaniu masy ciała z odpowiednią ilością energii.

Opatentowane Ketony Go BHB

goBHB to wyjątkowy suplement diety w proszku ze specjalną mieszanką beta hydroksymaślanów jako goBHB, które pomagają organizmowi osiągnąć stan ketogeniczny bez postu i głodówki.

Produkowany przez Amix suplement to kompleks beta-hydroksymaślanów w połączeniu z solami mineralnymi wapnia, magnezu i sodu.

go MCT ( czyste C8 i C10):

Wybraliśmy błonnik akacjowy jako podstawę naszego oleju MCT, ponieważ:
pomaga regulować poziom cukru we krwi,
zapewnia uczucie sytości na dłużej
ma korzystne właściwości prebiotyczne dla jelit - co oznacza, że ​​wspomaga zdrowy mikrobiom i regularność trawienia.
Śmiało mówimy o tym że Go BHB i Go MCT w połaczniu z Olejem Kokosowym i najlepszym koncentratem i Izolatem białka serwatkowego to przełomowy suplement.
Bardzo Ważna Informacja: Tylko 1,5g cukru na porcję :)
KetoLean Keto Powder Shake to wyjątkowy suplement diety w formie proszku do przygotowania smacznego shake'a z zawartością beta-hydroksymaślanów goBHB, które pomagają organizmowi osiągnąć stan ketogenny dzięki połączeniu olejów goMCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha), oleju kokosowego i białko serwatkowe.

Amix KetoLean Keto Powder Shake o smaku duńskiej Czekolady to wyjątkowy suplement diety w proszku ze specjalną mieszanką:
beta hydroksymaślanów goBHB, które pomagają organizmowi osiągnąć stan ketogeniczny,
średniołańcuchowych trójglicerydów goMCT
sproszkowanego oleju kokosowego, które dostarczają organizmowi wyjątkowo zdrowych tłuszczów.
białka które jest budulcem mięśni w formie izolatu i koncentratu
Dzięki Keto Powder Shake:
Możesz zastąpić posiłek w ditach ketogenicznych, tłuszczowych i niskowęglowodanowcyh
Spalasz tłuszcz zamiast węglowodanów
Szybko wejdziesz w stan ketozy utraty wagi
Zwiększasz swoją energię
Zwiększasz wytrzymałość
Pomagasz w regeneracji własnego organizmu
Zwiększa wydajność i energię na ketozie - Spalasz tłuszcz jako paliwo
Amix Keto Powder Shake zawiera:
Zawiera opatentowane ciała ketonowe Go BHB
Olej kokosowy
Zawiera tłuszcz z oleju MCT jako źródła energii, czyste MCT C8 i C10 ( C8 oparte o włókno akacjowe) są wyjątkowo skuteczne w konwersji do ketonów
Najwyższej jakości Izolat i Koncentrat białka - najważniejszy budulec mięśni.
Rozpoczynając dietę ketogeniczną, możesz czuć się zmęczony lub ospały. Podnieś się i zacznij korzystać z naszego produktu, który dodaje Ci energii i pomaga w utrzymaniu ketozy i kontrolowaniu masy ciała z odpowiednią ilością energii.

AMIX Keto Weight Loss to suplement przeznaczony do wspomagania eliminacji tłuszczu u sportowców, którzy chcą utrzymać swój organizm w stanie ketozy.

AMIX Keto Weight Loss występuje w postaci proszku i łączy w sobie kwas beta-hydroksymaślanowy goBHB, który pomaga osiągnąć stan ketogenny w celu wykorzystania tłuszczu jako energii, wraz z trójglicerydami goMCT o średniej długości łańcucha i oleju kokosowego w proszku, aby odżywić organizm zdrowymi tłuszczami.

W czasie diety ketogenicznej, mimo że jesz tracisz kilogramy, a po okresie adaptacji nasi klienci informowali że:
czują się zdecydowanie lepiej,
są syci (jedzą tyle aby nie czuć głodu)
jedząc chudną
jedzą!
twierdzą że ich mózg lepiej funkcjonuje
Jak to działa?
Podczas diety niskowęglowodanowej wątroba przekształca tłuszcze w ketony, które sycą i służą jako alternatywne źródło energii dla mózgu, serca i mięśni.
Podczas ketozy stan metaboliczny wykorzystuje kwasy tłuszczowe jako źródło energii zamiast glukozy. Kiedy organizm jest w stanie ketozy, wytwarza trzy różne rodzaje ketonów.
Te trzy ketony to przede wszystkim acetooctan i beta-hydroksymaślan (jako goBHB). GoBHB jest najskuteczniejszy i organizm wykorzystuje go wydajniej niż inne.
Podczas diety niskowęglowodanowej, gdy glukoza nie jest już dostępna, Twój organizm i mózg zaczną używać goBHB jako podstawowego źródła energii.
Keto Shake ZAMIENNIK POSIŁKI NA KETOZĘ w proszku Kod producenta Suplement białkowy DIETA Ketogeniczna Ketony + MCT
Keto Shake ZAMIENNIK POSIŁKI NA KETOZĘ w proszku Nazwa Keto Powder Shake
W normalnych warunkach nasz organizm wykorzystuje jako paliwo węglowodany w ich najprostszej postaci (glukoza). W przypadku braku glukozy nasz organizm wchodzi w ketozę, to znaczy poprzez przemianę metaboliczną zaczyna wykorzystywać kwasy tłuszczowe jako źródło energii zamiast glukozy. Kiedy organizm jest w stanie ketozy, wytwarza trzy różne rodzaje ketonów: acetooctan i beta-hydroksymaślan (goBHB®). GoBHB® jest najskuteczniejszy i bardziej efektywnie wykorzystywany przez organizm niż inne.

Keto Shake ZAMIENNIK POSIŁKI NA KETOZĘ w proszku Rodzaj zmniejszające apetyt
MCT o zerowej zawartości węglowodanów netto

goMCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha) to zdrowy tłuszcz, który przekształca się w unikalne źródło energii zwane ketonami. Ketony są czystym alternatywnym źródłem energii dla mózgu i ciała. goMCT może również pomóc w kontroli wagi.

goMCT optymalizuje produkcję ketonów, mniej utleniającego źródła energii. Dostarcza organizmowi zdrowych tłuszczów do naturalnej i trwałej energii bez późniejszego „wypadku”. Zawiera również błonnik akacjowy, prebiotyk, który wspomaga zdrowie jelit. MCT i włókno akacjowe razem pomagają zoptymalizować oś jelitowo-mózgową. goMCT zawiera czyste MCT C8 i C10, najskuteczniejsze w konwersji do ketonów. Stosowany głównie jako proszek w produktach ketonowych, żywności funkcjonalnej (tj. Batonach) oraz w kombinacjach takich jak kolagen czy kawa, możliwości są nieograniczone.

KORZYŚCI

goMCT jest dla wszystkich zainteresowanych kontrolą wagi, zwiększeniem energii i ogólnym dobrym samopoczuciem. goMCT zwiększa produkcję ketonów, pomagając konsumentom czuć się bardziej czujnymi, świadomymi i skoncentrowanymi.

WHY PEOPLE LOVE GOMCT

Wybraliśmy błonnik akacjowy jako podstawę naszego proszku olejowego MCT, ponieważ pomaga regulować poziom cukru we krwi, zapewnia uczucie sytości na dłużej i ma korzystne właściwości prebiotyczne dla jelit - co oznacza, że ​​wspomaga zdrowy mikrobiom i regularność trawienia.

"I have taken it and wouldn't take anything else when it comes to MCT. Good energy in workouts and when I stop keto to bulk I will take the MCT for healthy fats."

Jeff Barbary

End User, @jeffbarbary (IG)

Spalaj tłuszcz zamiast węglowodanów!

Szybko wejdź w stan ketozy i utraty wagi

Booster wolnej energii bez kofeiny

Odkryj czystą energię ketonów. GoBHB to opatentowane ciała ketonowe zwane beta-hydroksymaślanem, przełomowy suplement energetyczny od Amix Advanced Nutrition.

Podczas diety niskowęglowodanowej wątroba przekształca tłuszcze w ketony, które służą jako alternatywne źródło energii dla mózgu, serca i mięśni.

goBHB zmieszane przed treningiem to ciało ketonowe, które może dać impuls sportowcom, graczom, zapracowanym profesjonalistom, biohakerom i osobom na diecie niskowęglowodanowej.

goBHB to nie tylko doskonałe źródło paliwa dla mózgu i organizmu, ale także pomaga przy uczuciu sytości. Dlatego jest używany głównie do kontroli wagi, zdolności poznawczych i sprawności fizycznej. Ciała ketonowe obejmują głównie beta-hydroksymaślan (BHB), które ułatwiają sprawność umysłową i fizyczną.

Supplement Facts:

Serving size: 1 scoop (30g): Serving per container: 20
Average values: 30 g
Total energy: 675 kJ/ 162 kcal
Total fat: 12,2 g
Saturated Fat: 10,9 g
Total Carbohydrate: 3,6 g
Sugar: 0,4 g
Fiber: 1,5 g
Protein (dry basis): 8,9 g
Salt: 0,4 g
Active ingredients:
Calcium (as goBHB®) Calcium beta-hydroxybutyrate (as goBHB®)(as calcium hydroxide): 100 mg (12,5 %*)
Magnesium (as goBHB®)Magnesium beta-hydroxybutyrate (as goBHB®) (as magnesium hydroxide): 50 mg (13,3 %*)
Sodium (as goBHB®) Sodium beta-hydroxybutyrate (as goBHB®)(as sodium hydroxide): 90 mg
goBHB® Proprietary blend Calcium/Magnesium/Sodium beta-hydroxybutyrate (as goBHB®): 2 000 mg
Medium Chain Triglycerides Oil (goMCT™ )): 2 000 mg
*DNRV – Daily Nutrient Reference Value:
*DNRV – Daily Nutrient Reference Value

/Dzienna Dawka Referencyjna

Zalecane dawkowanie: Zmieszać 1 miarkę (30 g) produktu z 200 ml zimnej wody.

Spożywać natychmiast w ciągu dnia. Spożywaj maksymalnie 2 porcje dziennie.

Połącz z dietą niskowęglowodanową, aby uzyskać maksymalne wyniki.

Składniki: olej kokosowy (rafinowany olej kokosowy, maltodekstryna, białko mleka, stabilizator: fosforan sodu, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu), hydrolizowany izolat białka serwatkowego (z mleka), średniołańcuchowy olej trójglicerydowy goMCT ™ (z oleju palmowego, olejów roślinnych i olej kokosowy; guma arabska), proszek kakaowy (tylko aromat czekoladowy), beta-hydroksymaślan wapnia (goBHB®) (jako wodorotlenek wapnia), beta-hydroksymaślan magnezu (goBHB®) (jako wodorotlenek magnezu), beta-hydroksymaślan sodu (goBHB®) ) (jako wodorotlenek sodu), odporna na trawienie maltodekstryna (Fibersol®-2), aromat, stabilizator: sól sodowa karboksymetylocelulozy; barwnik: beta-karoten (tylko o smaku waniliowym); ekstrakt z buraków (tylko o smaku truskawkowym); chlorek sodu (tylko w smaku czekoladowym); emulgator: lecytyna sojowa; substancje słodzące: erytrytol i sukraloza. Ostrzeżenie o alergenach: może zawierać śladowe ilości jaj, glutenu, skorupiaków, orzechów drzewnych i orzeszków ziemnych.

AMIX
8594060007281
4 Przedmioty
Nowy
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: