• Obecnie brak na stanie
search

PHARMA FREAK RIPPED FREAK 60 CAP

99,00 zł

(99,00 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

- Spala zbędny tłuszcz i pozwala uzyskać świetną sylwetkę. 
- Gwarantuje odchudzanie bez efektu jo-jo. 
- Zwiększa wykorzystanie tkanki tłuszczowej jako energii. 
- Pobudza, dodaje energii i sił witalnych. 

RIPPED FREAK to pierwszy i jedyny hybrydowy spalacz tłuszczu! Hybrydowy skład RIPPED FREAK uruchamia wszystkie główne mechanizmy spalania tłuszczu znane badaczom i naukowcom i jako pierwszy zawiera najnowsze, składniki spalające tłuszcz, które najlepiej opisuje termin „hybrydowy związek lipolityczny”. 

Estry galusanu metylu– najnowsze osiągnięcie w dziedzinie spalania tłuszczu! 

Czym dokładnie są związki hybrydowe?
 
„Związek hybrydowy” to termin stworzony przez zespół najlepszych specjalistów do spraw farmakologii i chemii organicznej. Jest to termin określający składnik pochodzenia naturalnego organicznie zmieniony lub zsyntetyzowany tak by efekty jego działania były jeszcze silniejsze! Pierwsza generacja związków hybrydowych opierała się na połączeniu grupy składników spalających tłuszcz z estrem galusanu metylu. Gdy stworzone stabilne związki spalające tłuszcz, okazało się, że zastosowanie estrów galusanu metylu przynosi wymierne korzyści! 

Bliższe spojrzenie na estry galusanu metylu 
Estry galusanu metylu zwiększają efektywność zastosowanych składników na dwa różne sposoby, (1) zwiększają ich biodostępność i (2) Przedłużają okres półtrwania związku w organizmie. Wprowadzenie grupy metylowej do składnika spalającego tłuszcz zwiększa jego tłuszczo chłonność. Mówiąc prostszym językiem, składnik ma większą zdolność penetrowania membran tłuszczowych. A skoro biologiczne membrany (ściany) wszystkich komórek ludzkiego ciała są zrobione z tłuszczu, estry galusanu metylu zwiększają absorpcję składników do komórek docelowych, a co za tym idzie zwiększają utratę tłuszczu! 

Estry galusanu metylu zwiększają biodostępność składników poprzez jeszcze inny mechanizm. Posiadają one zdolność blokowania enzymów odpowiedzialnych za biotransformację składnika w żołądku. Jak zapewne wiesz, wiele suplementów jest rozkładanych w żołądku natychmiast po spożyciu, więc mają one niewielki (jeśli jakikolwiek w ogóle) wpływ na spalanie tłuszczu. Ponieważ estry galusanu metylu blokują degradację składników w żołądku, mogą one być efektywniej absorbowane i rozprowadzane do docelowych tkanek organizmu. Oznacza to lepsze efekty i większy wpływ na spalanie tłuszczu! 

RIPPED FREAK - Pierwszy na świecie hybrydowy spalacz tłuszczu 
PharmaFreak Technologies Inc. to pierwsza firma wprowadzająca na rynek suplement zawierający „hybrydowe związki lipolityczne”: RIPPED FREAK. Dział badań PharmaFreak jako pierwszy odkrył korzyści płynące z wykorzystania estrów galusanu etylu i połączył go ze związkami kluczowymi dla spalania tłuszczu, które znajdziesz tylko w RIPPED FREAK! Ponadto RIPPED FREAK zawiera w swym składzie pięć nowoopracowanych pochodnych metylowych galusanu epigallokatechiny (EGCG) z wyciągu z zielonej herbaty. Jak już wyjaśniliśmy, grupy metylowe zwiększają tłuszczochłonność i absorpcję do komórek docelowych, sprawiając, że pięć pochodnych EGCG, które znaleźć można w RIPPED FREAK jest skuteczniejsze niż zwykła forma EGCG, którą znaleźć można w innych spalaczach! 

Finalne słowo na temat spalania tłuszczu 
Skoro już poznałeś najnowsze badania naukowe na temat składników hybrydowych, na pewno chcesz mieć te składniki w swoim arsenale przeciwtłuszczowym. Przypominamy, RIPPED FREAK to jedyny produkt na rynku zawierający estry galusanu metylu – wiec nie daj się zwieść tanim imitacjom o podróbkom! Wypróbuj RIPPED FREAK. Już po pierwszej porcji zdasz sobie sprawę, jak silny jest to środek!

 

Zalecane dawkowanie

Bierz 1 porcje RIPPED FREAK (1 kapsułkę) popijając 200 ml wody dwa razy dziennie, na pusty żołądek przynajmniej na 30 minut przed posiłkiem. Pierwszą porcję RIPPED FREAK (1 kapsułkę) bierz z samego rana, na 30 minut przed śniadaniem a drugą porcję (1 kapsułka) wczesnym popołudniem. W dni treningowe jedną z porcji (1 kapsułka) bierz na 30 – 60 min. przed treningiem.

 

Wartości odżywcze

Porcja 1kap
Ilość porcji w opakowaniu 60
Opakowanie 60kap
SKŁADNIKI AKTYWNE RIPPED FREAK
Zawartość jednej porcji zaw:
Witamina B6 0,70mg
Witamina C 40mg
Witamina D 2,5µg
Kofeina bezwodna 350mg
Ekstrakt z zielonej herbaty(camelia sinesis) 100mg
- Caetechins 70mg
- ECGC 45mg
Pieprz cayenne 100mg
Gorzka skórka pomarańczowa(Capsicium annum) 30mg
Liść oliwny 30mg

PHARMA FREAK
656727770698
Nowy
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: