search

TREC FAT TRANSPORTER 90 kaps SPALACZ LIPOTROPOWY

51,19 zł

(51,19 zł szt.)

Brutto

Fat Transporter jest suplementem diety przeznaczonym dla osób z nadwagą i skłonnościami do tycia, którego zastosowanie w połączeniu z dietą redukcyjną znacznie przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Preparat zawiera silne substancje lipotropowe (uaktywn

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

TREC - Fat Transporter - 90 CAP

Fat Transporter jest suplementem diety przeznaczonym dla osób z nadwagą i skłonnościami do tycia, którego zastosowanie w połączeniu z dietą redukcyjną znacznie przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Preparat zawiera silne substancje lipotropowe (uaktywniające przemiany tłuszczów) takie jak cholina i inozytol, których zadaniem jest przetwarzanie, stapianie i transportowanie molekuł tłuszczu. Dzięki właściwościom emulgującym substancje te obniżają poziom złego cholesterolu, oczyszczają ścianki naczyń krwionośnych ze złogów tłuszczowych oraz powstrzymują rozwój miażdżycy oraz wzmacniają mięsień serca.

Preparat dodatkowo wzbogacono o aminokwasy, witaminy i zioła efektywnie wspomagające procesy detoksykacji, czyli odtruwania organizmu. Działają one ochronnie i regenerująco na miąższ wątroby i nerek często uszkodzonych poprzez złą dietę. Bioaktywne substancje zawarte w Fat Transporter normalizują również odczyn soku żołądkowego, pobudzaj perystaltykę jelit, przyśpiesza trawienie pokarmu. Korzystnie wpływa to na zwiększenie przemiany materii, powodując zwiększenie udziału trójglicerydów w procesach energetycznych ustroju, co przyśpiesza spalanie tłuszczu zapasowego. Fat Transporter pośrednio wpływa na proces kratynizacji naskórka, włosów i paznokci - wzmacniając ich struktury. Systematyczne przyjmowanie preparatu Fat Transporter przez okres kilku tygodni przynosi zadawalający efekt w postaci znacznego ubytku tkanki tłuszczowej oraz poprawy estetyki sylwetki. Maksymalizacje efektów w redukcji tkanki tłuszczowej można uzyskać łącząć Fat Transporter z preparatem Thermo Fat Burner, L-Carnitine Complex, czy CLA.

Skład:
Porcja: 2 tab.
Porcji w opakowaniu: 45
Opakowanie: 90 KAP

Wartość odżywcza w 1 porcji
Dwuwinian Choliny 750 mg
Inozytol 500 mg
Winian L-Karnityny 440 mg
L-Metionina 250 mg
Tauryna 250mg
Wit. B6 (Chlorowodorek Pirydoksyny) 10,50 mg
Chrom
(Chlorek Chromu)
50 mg

Dawkowanie:
Zalecana porcja do spożycia to 1 porcja 2 razy dziennie, 30 min. przed posiłkiem. Preparat popić ok. 300 ml wody.

TREC
5902114017231
12 Przedmioty
Nowy
chat Komentarze (0)