search

TREC L-KARNITYNA 3000 120K MOCNY SPALACZ TŁUSZCZU

74,00 zł

(74,00 zł szt.)

Brutto

L-Carnitine 3000 w kapsułkach to wspomagający odchudzanie suplement od Trec Nutrition. Karnityna to substancja, która wykazuje doskonałe działanie wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej. Substancja tą substancją polecana jest zarówno dla sportowców w ok

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

L-Carnitine 3000 w kapsułkach to wspomagający odchudzanie suplement od Trec Nutrition. Karnityna to substancja, która wykazuje doskonałe działanie wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej. Substancja tą substancją polecana jest zarówno dla sportowców w okresie budowy rzeźby i redukcji oraz dla osób w okresie odchudzania. Dlaczego?

Działanie karnityny
Działanie karnityny jest różnorakie. Wpływa ona zarówno na szybkość przemiany tłuszczu w energię, ale także wspomaga trening. Karnityna:
- wspomaga uwalnianie tłuszczu z adipocytów i ich transport do mięśni, gdzie zamieniane są w energię;
- zwiększa wytrzymałość organizmu, oszczędzając w mięśniach glikogen;
- karnityna rozszerza naczynia krwionośne, poprawia transport tlenu do komórek, dzięki czemu zwiększa wydolność organizmu oraz zapobiega tym samym powstawaniu mikrourazów mięśniowych;
- lepsze odżywienie mięśni i wzrost wydolności pozwalają zmniejszyć bolesność mięśni, co przekłada się na większy komfort treningu.

Co daje suplementacja L-Carnitine 3000?
Dzięki swojemu zróżnicowanemu działaniu, L-Carnitine 3000 Trec Nutrition sprawia, że twój trening na redukcję i odchudzanie będą jeszcze bardziej skuteczny. Z L-Carnitine 3000 jeszcze szybciej spalisz tkankę tłuszczową i zamienisz ją na tak potrzebną w trakcie treningu energię. Dodatkowo, L-Carnitine 3000 pozwala poprawić komfort treningu - zwiększa twoją wytrzymałość i wydolność, a dodatkowo chroni mięśnie przed mikrourazami i bolesnością mięśni.
L-Carnitine 3000 teraz ma formę łatwych do połknięcia kapsułek. Karnityna w kapsułkach to gwarancja, że substancja ta błyskawicznie przeniknie do komórek, w pełni się wchłonie i będzie działać skutecznie. L-Carnitine 3000 gwarantuje Ci suplementację dużą dawką L-karnityny (3000 mg dziennie), dzięki czemu jej działanie jest jeszcze bardziej skuteczne.

Karnityna w L-Carnitine 3000 Trec ma postać winianu L-karnityny. Winian l-karnityny to karnityna stabilizowana kwasem winowym. Dzięki dodatkowi hydrokwasów, winian l-karnityny działa jeszcze skuteczniej i jeszcze silniej wspomaga redukcję, hamując wchłanianie glukozy do komórek i przemianę jej w tkankę tłuszczową. Z L-Carnitine 3000 możesz być pewien, że szybko osiągniesz założone cele treningowe i będziesz cieszył się wymarzoną sylwetką!

 

DAWKOWANIE

Jednorazową porcję preparatu ‒ 1 kapsułkę popić 300 ml wody. Stosować 3 porcje dziennie, najlepiej na 30 min. przed posiłkiem lub treningiem.

SKŁADNIKI

Substancje aktywne 3 kapsułki 1 kapsułka (porcja)
Winian L-Karnityny 3000,00 mg 1000,00 mg

 

TREC
5901828344848
9 Przedmioty
Nowy
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: