• Obecnie brak na stanie
search

LIPOBURN - 120CAPS + MAGN SHOT

57,00 zł

(57,00 zł szt)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

FITNESS AUTHORITY - LipoBurn - 120caps + Magnesium Shot - 100ml

  • Spalanie kalorii i utrata wagi
  • Podwyższony metabolizm
  • Fenomenalne spalanie tłuszczu


W jakim celu jest stosowany?
Właśnie dokonał się przełom nigdy wcześniej nie widziany w świecie.  Nowy LipoBurn® to pierwszy tego typu produkt silny na tyle by wywołać w ciągu zaledwie dwóch tygodni efekt spalania tłuszczu, udokumentowany w podwójnie ślepym teście z wykorzystaniem placebo. W badaniach przeprowadzonych na jednym z największych amerykańskich uniwersytetów, ochotnicy przyjmujący jeden z czynnych składników LipoBurn® nie tylko doświadczyli gwałtownego spalania tłuszczu, ale także odnotowali o wiele większą redukcje wymiarów pasa i bioder (w porównaniu do placebo) w ciągu zaledwie 14 dni. Nawet najbardziej legendarne spalacze tłuszczu w porównaniu z tą nową, wielotorową technologią wydają się być przestarzałe naukowo. Co więcej, przegląd i porównanie raportów na temat tysięcy innych badań dotyczących technologii spalania tłuszczu sugerują, że żaden dotychczas dostępny na rynku spalacz nawet się nie zbliża do poziomu LipoBurn®. Działając poprzez wysublimowane i unikalne mechanizmy, tylko ultrabioaktywny LipoBurn® wykazał przekonujące z punktu widzenia nauki dowody skuteczności w tak krótkim czasie. Wnioski płynące z badań klinicznych są proste —nadmiar tłuszczu nie ma żadnych szans w starciu z potężną siłą LipoBurn®.
Jednocześnie LipoBurn® zawiera potężny składnik antykataboliczny, sprzyjający kierowaniu większej ilości aminokwasów do tkanki mięśniowej, co pozwala ochronić wypracowaną w pocie czoła sucha masę mięśniową, której spadki zwykle odnotowuje się w trakcie ekstremalnej redukcji.
Wszechstronny skład LipoBurn® precyzyjnie mierzy w kluczowe mechanizmy całkowitej transformacji fizycznej wykorzystując metodycznie i systematycznie najnowsze odkrycia naukowe. W skrócie, twórcy LipoBurn® wykorzystali wszystko, co było dostępne by pomóc ci całkowicie odmienić twoja sylwetkę. Efekty tych przełomowych badań są niezaprzeczalne. LipoBurn® pokonuje dowolny inny spalacz tłuszczu!

Gwałtowny przypływ energetyzującej mocy!

Skład:
Porcja: 2 kap.
Porcji w opakowaniu: 60
Opakowanie: 120 kap.

Wartość odżywcza
w 1 kap.
w 2  kap.
Witamina C 20 mg
40 mg
Witamina B6 2 mg
4 mg
Kwas foliowy 100 µg
200 µg
Witamina B12 1 µg
2 µg
Witamina E 8 mg
16 mg
Mangan 1 mg
2 mg
Chrom 30 µg
60 µg
Acetylo L-karnityna 117 mg 234 mg
Ekstrakt z guarany (Paullinia cupana L.) 8 mg 16 mg
CLA 8 mg 16 mg
Kofeina 70 mg 140 mg
Ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis L.) 46 mg 92 mg
Ekstrakt z imbiru (Zingiber officinale Rosc.) 10 mg 20 mg
Ostrokrzew paragwajski (Ilex paraguariensis A.St.-Hil.) 8 mg 16 mg
Beta-sitosterol 3 mg 6 mg
Teobromina 3 mg 6 mg
Średniołańcuchowe triacyloglicerole 8 mg 16 mg
Olej z nasion palmowych 9 mg 18 mg
Koenzym Q10 3 mg 6 mg
Ekstrakt z pieprzu czarnego (BioPerine®) (Piper nigrum L.) 3 mg 6 mg

Dawkowanie:
Spożywać 1 lub 2 kapsułki dziennie popijając 100-150 ml wody lub ulubionego napoju, najlepiej przed posiłkiem lub na 30-40 min przed wysiłkiem fizycznym.

Vitarade® Magnesium Energy Shot

Zawiera magnez i potas wysokiej jakości w formie organicznych cytrynianów. Produkt wzbogacono witaminą B6. Taka kompozycja wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwoego i mięśniowego. Jeden szybki shot zapewni Ci 100% dziennego zapotrzebowania na magnez i witaminę B6 i uzupełni niedobory potasu.

Skład:
Porcja: 1 amp (100 ml)
Ilość porcji w opakowaniu: 1
Opakowanie: 100 ml

Wartość odżywcza w 1 porcji
Magnez 375 mg
Potas 430 mg
Witamina B6 1,4 mg

Dawkowanie:
1 ampułka do posiłku - wstrząśnij przed użyciem.

0000002950
Nowy
chat Komentarze (0)