search

VPX MELTDOWN 72 KAP

99,00 zł

(99,00 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

VPX Meltdown Fat Incinerator
Najmocniejszy spalacz tłuszczu z amerykańskiego laboratorium VPX. Suplement diety maksymalnie przyśpiesza spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Najsilniejszy i najmocniejszy termogenik jaki powstał w USA! Unikalny, niepowtarzalny skład powoduje, że jest to bardzo silny rodzaj odżywki na szybkie i efektywne odchudzanie. VPX gwarantuje 100% skuteczności preparatu!
New! University Proven Burns Fat fot 6+ Hours! 120 Bioliquid Capsules

Najmocniejszy amerykański termogenik VPX Meltdown to bardzo mocna wersja dostępnego na rynku suplementu wspomagającego szybkie i skuteczne odchudzanie!

VPX Meltdown to suplement, którego główne działanie polega na maksymalnym przyspieszeniu procesu redukcji tkanki tłuszczowej. Dodatkowo pomaga ograniczyć apetyt oraz podnieść poziom energii, który często jest obniżony na dietach redukcyjnych. Meltdown to z pewnością najmocniejszy spalacz tłuszczu, jaki pojawił się na rynku! Ta mega hardcorowa formuła odżywki, powoduje szybkie i efektywne spalenie zbędnego tłuszczu, a w efekcie kształtowanie pięknej, zadbanej sylwetki.

Amerykański spalacz tłuszczu Meltdown to suplement nowej generacji, którego regularne stosowanie gwarantuje uzyskanie i utrzymanie smukłej, muskularnej sylwetki bez grama zbędnego tłuszczu. Nie jest to cudowna tabletka, której zażycie nagle wypali tłuszcz w Waszym ciele. Natomiast połączenie Meltdown z rozsądną dietą i odrobiną ruchu można uzyskać rezultaty o jakich Wam się nawet nie śniło!

tani suplement diety VPX Meltdown Fat Incinerator zawierający substancje wywołujące największy efekt termogeniczny - na szybkie i skuteczne odchudzanie
Najnowsze, silne odżywki z USA na odchudzanie oraz tanie suplementy diety do redukcji tłuszczu. Kliknij, aby zobaczyć działanie spalacza tłuszczu VPX Meltdown Fat Incinerator, kapsułek wspomagających odchudzanie. [PDF, 158KB]
Zalety silnego suplementu na odchudzanie Meltdown:
zmniejsza apetyt,
środek blokuje wchłanianie się tłuszczu,
niesamowicie zwiększa spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej,
preparat hardcorowo podkręca metabolizm.
VPX Meltdown to unikalna kompozycja silnych składników, które wspierają szybką utratę zbędnej tkanki tłuszczowej!

Amerykański środek wspomagający szybkie i efektywne spalanie tłuszczu Meltdown to ciekawa formuła, która wszechstronnie wspomaga spadek wagi. Tabletki na odchudzanie Meltdown swoją siłę i skuteczność zawdzięczają w głównej mierze zawartości kilku silnych substancji w składzie. Należy pamiętać, że ten środek z USA na szybkie odchudzanie bez efektu jo-jo jest wyjątkowo silne i zaleca się, aby tylko osoby dorosłe i zdrowe stosowały ten dobry i nietani preparat.

W skład preparatu odchudzającego Meltdown wchodzą m.in.:

Kwas Metyl Tetradecyltiooctowy przyspiesza spalanie kwasów tłuszczowych poprzez zwiększanie ilości mitochondriów wewnątrzkomórkowych (to właśnie w mitochondriach spalane są kwasy tłuszczowe). Dodatkowo zapobiega odkładaniu się nowej tkanki tłuszczowej.

Ekstrakt Yerba Mate pozyskiwany z wysuszonych liści Ostrokrzewu Paragwajskiego. Zawiera ksantyny, alkaloidy zaliczane do tej samej grupy co kofeina i wykazujące podobne działanie na nasz organizm. Tym, co odróżnia oba związki jest fakt, że ksantyny nie powodują takich skutków ubocznych jak rozdrażnienie, drgawki czy uczucie zimna, zazwyczaj towarzyszących dużym ilościom kofeiny.

jak działa odżywka na odchudzanie VPX Meltdown USA
cAMP - cykliczny adenozynomonofosforan. Jest wewnątrzkomórkowym przekaźnikiem w sygnalizacji hormonalnej, reguluje rozpad i syntezę glikogenu, przyspiesza proces rozbicia lipidów, zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, aktywuje kinazy białkowe (odpowiedzialne za proces odpowiedzi komórkowej) oraz wpływa na glikogenezę wątrobową.

Kofeina Bezwodna - najbardziej znany na całym świecie związek o charakterze termogenicznym. Działa pobudzająco, obniża poziom adenozyny, hamuje rozpad cAMP - tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe).

Beta-Metyl-Femetlamyna, Beta Metoksyfemetylamyna - wykazują właściwości stymulacyjne, podnoszą poziom Dopaminy, zwiększają poziom energii, poprawiają nastrój, redukują zmęczenie fizyczne i psychiczne.

kapsułki odżywki na odchudzanie VPX Meltdown Fat Incinerator wspomagające dążenia do niższej wagi i smuklejszej sylwetki
Wodorochlorek Metyl-Hordeniny - amina powstająca z tyrozyny, wykazuje działanie podobne do Efedryny, hamuje wychwyt Norepinefryny (tym samym przyczynia się do nasilenia procesów termogenicznych), zwiększa produkcję Dopaminy (co pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie).

Zapoznaj się z ofertą sklepu dla kulturystów mieszczącego się w Gliwicach-Łabędach. W sprzedaży tanie suplementy diety i mocne odżywki na odchudzanie z USA firmy VPX Sports. Amerykańskiego wytwórcy najwyższej jakości produktów dla sportowców wszystkich dyscyplin.

Producent mega silnego suplementu wspomagającego szybkie i efektywne odchudzanie bez efektu jo-jo - Meltdown:
VPX Sports

Jak dawkować silny suplement wspomagający redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej VPX Meltdown:

W celu sprawdzenia wrażliwości na produkt na początku stosowania przyjmować po 1 porcji dziennie. Następnie można zwiększyć do 2 porcji, pierwszą rano, druga w ciągu dnia. Maksymalna porcja to 3 kapsułki. Nie przyjmować później niż 6 godzin przed snem, gdyż może wywoływać problemy z zaśnięciem. Przyjmować w minimum 30 min odstępach od posiłku.

Produkt jest przeznaczony wyłącznie dla osób powyżej 21 roku życia. Nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i dzieci. Nie stosować łącznie z innymi produktami zawierającymi te same składniki. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem. maksymalna długość cyklu to 8 tygodni, następnie należy zrobić 4 tygodnie przerwy.

Opis i charakterystyka silnych tabletek wspomagających odchudzanie VPX Maltdown:
1 porcja = 2 kapsułki
Ilość porcji w opakowaniu: 50
Zawartość opakowania odżywki: 100

VPX
0000002367
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)