search

MHP ANADROX PUMP&BURN 112TAB

91,90 zł

(91,90 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Anadrox sprawia, że produkcja tlenku azotu w twoim organizmie przekroczy fizjologiczne normy, pozwalając ci doświadczyć najmocniejszej pompy, jaką kiedykolwiek czułeś. Anadrox zawiera silny booster NO – NitroFolin, jedyny tego typu związek posiadający zdolność przezwyciężania naturalnych antagonistów NO, co pozwala na osiągnięcie bezprecedensowej pompy mięśniowej! Oto jak działa ten zadziwiający środek:
Arginina i jej pochodne, takie jak AAKG to „surowe materiały” używane przez organizm do produkcji NO. Jednak produkcja tlenku azotu uzależniona jest od wielu dodatkowych czynników: homocysteiny, ADMA (asymetrycznej dimetylargininy), SOA (ponadtlenku azotu), SOD (dysmutazy ponadtlenkowej) i najważniejszego z nich wszystkich - NOS (syntazy tlenku azotu). Związki pomiędzy tymi czynnikami mają kluczowe znaczenie dla określenia ilości argininy jaka zostanie przetworzona na tlenek azotu. Tak więc czasem branie dużych ilości argininy lub jej pochodnych (AAKG, jabłczan argininy, ester etylowy) nie ma sensu, gdyż i tak produkcja tlenku azotu ograniczona jest powyższymi czynnikami. Odkrycie zadziwiającego związku, Biofolinu, pozwala na pokonanie antagonistów tlenku azotu i drastyczne zwiększenie produkcji NO.

Biofoiln – iskra rozpalająca produkcję tlenku azotu!
Biofolin to nowoodkryty, rewelacyjny środek posiadający niespotykaną do tej pozy zdolność zwiększania produkcji tlenku azotu poprzez hamowanie działania jego antagonistów. Odkrycie Biofolinu uważane jest za większe odkrycie od rozpoczęcia stosowania tlenku azotu w medycynie. A teraz firma MHP ma zaszczyt i przyjemność ofiarować Biofolin sportowcom i kulturystom.

Naukowcy są zdania, że Biofolin to długo poszukiwane ogniwo optymalizujące przetwarzanie L-Argininy na tlenek azotu. Połączenie Biofolinu i argininy daje pompę większą niż jakakolwiek do tej pory. Jednak naukowcy z MHP nie poprzestali na tym. Do NitroFolinu włączyli też inna przełomową dla osiągania pompy mięśniowej technologię: PDE-5 Antigen Technology.

Wydłuż okres działania cząsteczek tlenku azotu przy użyciu PDE-5 Antigen Technology

Nawet w przypadku zagwarantowania stałych dostaw surowców, cząsteczki NO istnieją we krwi przez zaledwie kilka sekund. Jednak PDE-5, zawarte w Anadrox zmienia także i to!
Jeśli kiedykolwiek brałeś jakiś booster NO, na pewno jest ci znane uczucie „spuszczania powietrza” z napompowanych mięśni. Nawet przy zastosowaniu wydłużonego czasu uwalniania argininy, pompa wywołana użyciem standardowych środków jest dość nietrwała. Nie może tak być, o ile nie zablokuje się działania stosunkowo mało znanego związku produkowanego przez ludzki organizm – fosfodiestrazy-5 (PDE-5).

Dział badawczy MHP zastosował PDE-5 Antigen Technology, która blokuje PDE-5 przed uruchomieniem konwersji cGMP do kończącego pompę mięśniową GMP, dzięki czemu cGMP utrzymuje się we krwi dłużej. Dzieki Anadrox nie tylko wywindujesz produkcję tlenku azotu dzięki argininie, Biofolinowi i kilku innym stymulatorom NO, ale także przedłużysz okres działania każdej jego cząsteczki. Wywołuje to efekt zwany „nasyceniem nagromadzonym tlenkiem azotu”. Maksymalne nasycenie tlenkiem azotu wymusi na mięśniach wzrost, dając im niespotykaną pompę trwającą jeszcze wiele godzin po treningu!

Jasno udowodniliśmy jak Anadrox i zawarty w nim NitroFolin otwierają nową kartę w historii suplementacji tlenkiem azotu. Stosując Anadrox odczujesz najintensywniejszą pompę i znacznie przyspieszysz wzrost mięśni. Ale to nie wszystkie jego zalety… Nabieranie masy mięśniowej i potężna pompa to wspaniałe rzeczy, ale jeśli chcesz je dobrze zaprezentować, musisz mieć niski poziom tłuszczu w organizmie.

Anadrox to nie tylko pompa. Anadrox to pierwszy suplement łączący zalety boostera NO z potężną siłą rzeźbiących składników, dzięki którym obniżysz poziom tłuszczu do minimum.

Przełomowa technologia wasotermiczna: tlenek azotu działa jak reaktor nuklearny, odpalając moc zawartej w Anadrox mieszanki palącej tłuszcz – Thermo-Z7!

Anadrox zawiera nowoczesną technologię wasotermiczną. Oto jak ona działa. Gdy eksplozja tlenku azotu zwiększa przepływ krwi, woda lub osocze przemieszcza się z twego krwioobiegu, obniżając objętość osocza. W wyniku tego krew staje się gęściejsza i bardziej nasycona spalającymi tłuszcz związkami dostarczanymi przez najpotężniejsza mieszankę na rynku – Thermo-Z7. Ta mieszanka nie przypomina niczego, co widziałeś do tej pory. Thermo-Z7 dosłownie rozpala w tobie palący tłuszcz piec. Duże dawki najnowocześniejszych i najpotężniejszych składników spalających tłuszcz, takich jak 7-Keto® czy AdvantaraZ® dostarczają organizmowi oktopaminę, synefrynę, hordeninę, N-metyltyraminę oraz tyraminę - to tylko część Thermo-Z7. Tlenek azotu działa jak katalizator tych procesów zwiększając przepływ krwi. Zastosowanie technologii wasotermicznej pozwala na ekstremalne spalanie tłuszczu w celu podkreślenia definicji mięśni i potężnych żył. Pompa i spalanie – oto motto Anadrox!
Anadrox – wasotermiczny przełom!
Krok 1. Wywoływana przez NitroFolin zwiększona produkcja NO tworzy idealne środowisko do spalania tłuszczu. Rozszerzenie żył wywołane tlenkiem azotu zwiększa przepływ krwi, tym samym poprawiając transport Thermo-Z7.

Krok 2. Jednoczesne działanie tlenku azotu i Thermo-Z7 zmienia poziom osocza, podnosząc tym samym stężenie i efekty związków spalających tłuszcz. Ta reakcja wasotermiczna sprawia, że Anadrox jest najsilniejszym spalaczem tłuszczu na świecie.

Krok 3. Advantara-Z przedostaje się do beta-receptorów i uwalnia adrenalinę oraz noradrenalinę, rozpalając proces topienia tłuszczu i podkręcając beta-receptory.

Krok 4. Mieszanka silnych składników stymuluje aktywację lipazy wrażliwej na hormony, która wysyła sygnał do uwolnienia zapasów tłuszczu.

Krok 5. Anadrox atakuje uwolniony tłuszcz zapasowy i rozbija go na małe kwasy tłuszczowe, przygotowując się do ich wydalenia.

Krok 6. Zwiększenie termogenicznej aktywności enzymów o 860% dzięki 7-Keto tworzy idealne warunki do spalania tłuszczu.

Krok 7. Nitrofolin i Thermo-Z7 umożliwiają maksymalne utlenianie kwasów tłuszczowych i dosłownie topią twój tłuszcz.

Marzenie o wielkich i wyrzeźbionych mięśniach wreszcie się spełni!

Nie oszukujmy się, każdy kto ćwiczy na siłowni chce mieć piękną, sportową sylwetkę. Nienawidzimy poświęcać rozmiaru mięśni dla ich definicji. Tu właśnie wkracza na scenę Anadrox! Jako pierwszy na świecie booster NO potęgujący spalanie tłuszczu, Anadrox stymuluje wzrost mięśni, pompę, waskularyzację żył, zwiększa siłę i energię ORAZ spala tłuszcz nadając mięśniom definicję. Anadrox to rewelacyjny suplement dający rewelacyjne rezultaty.

Zalecane dawkowanie

Należy przyjmować dwie porcje dziennie.
W dni treningowe porcja 4kap. rano na czczo i druga porcja 4kap. na 20minut przed treningiem.
W dni nietreningowe porcja 4kap. rano na czczo i druga porcja 4kap. popołudniu.
Należy zachować co najmniej 5godzin przerwy między pierwszą, a drugą porcją.

Wartości odżywcze

Porcja 4kap.
Ilość porcji w opakowaniu 28
Opakowanie 112kap.
SKŁADNIKI AKTYWNE Anadrox Pump & burn
Zawartość jednej porcji zaw:
Witamina C 60mg
Niacyna 20mg
Witamina B6 5 mg
Folacyna 200 ug
Witamina B12 250 ug
Cynk 2,5 mg
Miedź 1mg
Chrom 50mcg
NitroFolin 1941mg
Arginina
Jabłczan cytruliny
Tyrozyna
Wanad (2,5 mg)
Cytrynian choliny
Wyciąg z liścia banaby
N-acetyl cysteiny
Tauryna
NADH
The Burn - Thermo Z7TM 696 mg
Norepinephrine Beta Agonsit & Glycerol-3-Phosphate
Wyciąg z gorzkiej pomarańczy
7-keto
Fenyloalanina
Kelp
Gugglesterony
Wyciąg z zielonej herbaty
(45mg EGCG i 200 mg kofeiny, teofiliny i teobrominy)
IsoOxygene hops
Kurkumina
Kwercytyna
Hesperedyna
Bioperine (Wyciąg z pieprzu czarnego) 2 mg

MHP
0000002194
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: