• Nowy
search

HERBAL HASHIMA FORTE 30 KAPS

30,05 zł

(30,05 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Hashima Forte 30kapsułek

Skład preparatu Hashima Forte został optymalnie opracowany, w celu wspomagania prawidłowej funkcji tarczycy i zachowania komfortu życia u osób z chorobą Hashimoto.

HASHIMA FORTE jest preparatem w kategorii żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, do postępowania dietetycznego w chorobie Hashimoto. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Należy stosować pod nadzorem lekarza. Nie powinien być stosowany u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Preparat nie powinien być przyjmowany przez osoby niemające określonej choroby, zaburzeń stanu zdrowia lub schorzeń, których dotyczy zamierzone stosowanie. Preparat Hashima Forte stanowi istotne uzupełnienie diety osób z chorobą Hashimoto, jego stosowanie nie zastępuje konwencjonalnej terapii.

Składniki: witamina B1 (chlorowodorek tiaminy), cynk (glukonian cynku), selen (L-selenometionina), witamina D3 (cholekalcyferol), substancja wypełniająca: maltodekstryna.

Skład 1kapsułki: Witamina B1 20mg, Cynk 15mg, Selen 200µg, Witamina D 50µg (2000 j.m.)

Sposób użycia i zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka 1 raz dziennie po posiłku. Preparat stosować doustnie popijając wodą. Zaleca się stosować preparat przez okres od 3 miesięcy do 1 roku.

Preparat może nasilać ryzyko krwawienia podczas lub po zabiegu chirurgicznym. Wskazane jest zaprzestanie suplementacji preparatem na 14 dni przed planowanym zabiegiem chirurgicznym.

Producent: Herbal Pharmaceuticals Sp. z o.o., Polska

0000006318
2021-10-21
Nowy produkt
chat Komentarze (0)