Nasze sklepy

TanieSuple.com
CH Viktor
ul. Strzegomska 194
54-432 Wrocław
tel. 508 220 888

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

BIOGENIX AERO MC 120 KAP Zobacz większe

BIOGENIX AERO MC 120 KAP

5901330031489

Nowy

5 Przedmioty

53,00 zł

53,00 zł za szt.

Więcej informacji

Biogenix AerO2 120 kaps.

Najwyższej jakości jabłczan cytruliny w kapsułkach. Tania odżywka sportowa zawiera w każdej kapsułce aż 1000mg jabłczanu cytruliny. Regularna suplementacja preparatem sportowym marki Biogenix poprawia wydajność organizmu - zwiększa poziom energii podczas wysiłku tlenowego, a także opóźnia zmęczenie. Suplement diety w kapsułkach Biogenix AerO2 to doskonała odżywka przedtreningowa dla kulturystów i sportowców siłowych.

Opis i charakterystyka nowej odżywki Biogenix AerO2 - cytrulina w kapsułkach. Rozrywająca naczynia pompa i szybka regeneracja dzięki Bx Aero-2.

Metabolizm tlenowy dostarcza mnóstwo energii do zabezpieczenia energetyki wysiłku i anabolizmu białek mięśniowych. Dlatego też składniki pokarmowe, usprawniające metabolizm tlenowy ułatwiają rozwój zdolności wysiłkowych i masy mięśniowej. Jednym z nich jest jabłczan cytruliny związek sprzęgający w jednej molekule dwie, aktywne cząsteczki: jabłczan i cytrulinę.

Biogenix Aero2 to jabłczan cytruliny w kapsułkach. Silna i skuteczna odżywka sportowa Aero-2, która zawiera najwyższej jakości cytrulinę zwiększa produkcję energii poprzez komórki mięśniowe. Ponadto, tani suplement diety Aero-2 znacząco zwiększa wydolność tlenową, doskonale nadaje się do stosowania przed treningiem. Biogenix Aero2 to idealna odżywka dla każdego sportowca, która wspiera budowę masy mięśniowej, poprawia regenerację oraz poprawia wydolność organizmu.

Tani jabłczan cytruliny w kapsułkach Monster Caps Biogeniks Aero2 wspomaga wydolność treningową sportowców.
Nowość od Biogenix: Aero2 (jabłczan cytruliny) w kapsułkach Monster Caps, który wspiera wydolność treningową. Zobacz działanie i zastosowanie odżywki na siłę i pompę Biogenix Aero-2. [PDF, 110KB]
  Zalety suplementu specjalnego przeznaczenia Biogenix Aero2:
 • bardzo dobra odżywka, która zwiększa wydolność tlenową organizmu,
 • odżywka kulturystyczna wspiera metabolizm białek,
 • tani suplement sportowy opóźnia moment wystąpienia zmęczenia,
 • preparat dla sportowców znacznie przyspiesza regenerację powysiłkową,
 • produkt wspiera produkcję NO,
 • L-cytrulina uczestniczy w detoksykacji amoniaku w cyklu kwasu moczowego.

Sposób działania oraz zastosowanie L-cytruliny zawartej w produkcie dla sportowców Aero2 Biogenix.

L-Cytrulina zawarta w dobrej i skutecznej odżywce Biogenix Aero2 uczestniczy w syntezie tlenku azotu (NO) i w warunkach wysiłkowych ułatwia jego wytwarzanie. NO rozszerza światło drobnych naczyń w tkance mięśniowej i tym sposobem zwiększa napływ tlenu, kreatyny i składników odżywczych do komórek mięśni szkieletowych i mięśnia sercowego. Jednocześnie, wspólnie z adenozyno trójfosforanem ATP bierze udział w akcie skurczu włókien mięśniowych.

Cytrulina jest również podstawowym prekursorem kreatyny, przekształcanym w argininę i glikocyjaminę, wpływającym na wzrost tempa syntezy fosfokreatyny. Należy ponadto do tzw. puli azotu niebiałkowego, powstającej w efekcie katabolizmu białek mięśniowych, co sprawia, iż wykazuje siną aktywność antykataboliczną.

Suplementacja jabłczanem cytruliny znanej i cenionej marki Biogenix wpływa korzystnie na wydolność tlenową, zmniejsza zmęczenie i usprawnia produkcję energii.

Efektywność pracy i anabolizmu zależą ostatecznie od poziomu ATP, który uczestniczy w ostatnim etapie syntezy fosfokreatyny, kurczy włókna mięśniowe i zamienia aminokwasy w gotowe do tworzenia białek aminoacyloadenylany. Tlenowy metabolizm glukozy dostarcza 38 cząsteczek ATP, z czego aż 36 powstaje w efekcie aktywności jabłczanu... W związku z tym, jabłczan pozostaje jednym z najwartościowszych składników dla metabolizmu wysiłkowego i anabolizmu białek mięśniowych. Jak dowiodły badania, jabłczan łagodzi również bóle mięśniowe i przeciwdziała zmęczeniu.

Przeznaczenie Aero2, czyli dla kogo przeznaczony jest suplement diety oparty o jabłczan cytruliny?

Bardzo dobra odżywka zwiększająca wydolność organizmu Bx AERO -2 (jabłczan cytruliny, citrulline malate) przeznaczony jest przede wszystkim dla osób aktywnych i sportowców wyczynowych jako środek poprawiający zdolności wysiłkowe, przyspieszający regenerację powysiłkową, ułatwiający rozwój wydolności tlenowej oraz siły i masy mięśniowej. Może być również stosowany przez kulturystów w celu zwiększenia efektywności suplementacji kreatynowej oraz uwidocznienia unaczynienia mięśni szkieletowych.

Nowości z USA i Kanady! Zobacz również pełną ofertę najlepszych krajowych odżywek i suplementów diety firmy Biogenix, polskiego producenta odżywek z najwyższej jakości surowców.

Producent odżywki jabłczan cytruliny w kapsułkach L-Citrulline - Aero2:
Biogenix

Skład suplementu Biogenix Aero2:
Zawartość opakowania odżywkiw jednej porcji (3 kapsułki)
Jabłczan cytruliny (L-Citrulline malate)1000 mg

Składniki: 92% jabłczan cytruliny, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, celuloza mikrokrystaliczna - substancja wypełniająca, kapsułka (żelatyna - składnik otoczki, barwniki: E 171, E 110, E 124*). *Może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Opis i charakterystyka produktu dla sportowców Aero2 w kapsułkach MC:
 • 1 porcja = 3 kapsułki Monster Caps
 • Ilość porcji w opakowaniu: 40
 • Zawartość opakowania: 120 kapsułek suplementu diety
 • Zalecany sposób spożycia:

  • Dni treningowe:1 porcja przed treningiem, 1 porcja po treningu, 1 porcja przed snem
  • Dni nietreningowe:1 porcja rano po posiłku

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

BIOGENIX AERO MC 120 KAP

BIOGENIX AERO MC 120 KAP

Napisz opinię