search

MESCLE TECH NANO VAPOR 477G

111,38 zł

(111,38 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

MUSCLE TECH - Nano Vapor Performance Series - 477g

MuscleTech NANO VAPOR Performance Series! Hardcore
Pre-Workout Formula!


Najnowsza wersja potężnego stymulanta przedtreningowego z USA. Wersja Nano Vapor Performance Series to coś więcej niż przedtreningowy stack kreatynowy, to mieszanka obecnie najlepszych składników dostępnych na rynku suplementów: L-cytruliny, beta alaniny, kreatyny, tauryny, witamin oraz składników niezbędnych do pobudzenia i skupienia na treningu, takich jak: teanina, czy kofeina. Wypróbuj go, a przekonasz się o sile nowego suplementu z
USA na swoich treningach! Performance Series! Hardcore Pre-Workout Formula! Dietary Suppplement. Opis i charakterystyka odżywki Muscletech Nano Vapor Performance Series.


Nowość z Ameryki - oryginalna odżywka Musletech NANO VAPOR Performance Series to silna i skuteczna formuła przedtreningowa stworzona w celu budowania mięśni, zwiększenia wytrzymałości, zwiększenia produkcji tlenku azotu NO oraz w celu zwiększenia skupienia. Booster azotu NanoVapor to szybko działająca formuła przedtreningowa, która maksymalizuje produkcję tlenku azotu NO oraz dodaje mega moc energii na treningu w siłowni. Nano Vapor to nie tylko typowy stak kreatynowy przedtreningowy, Nano Vapor Performance to odżywka typu all-in-one do stosowania przed treningiem!

Sposób działania i zastosowanie amerykańskiego bustera azotu Nano Vapor Performance Series.
Rewelacyjna odżywka z formuła przedtreningową Performance Series: naNO Vapor powoduje mega pompę podczas treningu, a w efekcie, kto spróbuje odżywki kulturystycznej naNO Vapor musi przygotować się na niesamowite treningi i intensywność, jakiej nigdy wcześniej nie doznał!

Mega siła!
Dzięki dużej zawartości L-Cytruliny, suplementacja Nano Vapor pozwoli ci zwiększyć siłę, a to się przełoży na większą ilość powtórzeń podczas wyciskania ciężarów na siłowni. Efekt: wzrost masy mięśniowej!

Długotrwałe skupienie oraz wzrost energii!
Unikalne połączenie kofeiny i L-teaniny, które zastosowano w Nano Vapor maksymalnie podnosi energię oraz skupienie na treningu, co przekłada się na większą intensywność treningu kulturystycznego. Efekt: wzrost masy mięśniowej!

Pompa Mięśniowa
Dodatek w NaNO Vapor Performance L-cytruliny oraz kwercetyny wykazuje silne działanie pompujące, zwiększenie ukrwienia mięśni. Nasilony przepływ krwi pomaga w transporcie substancji odżywczych. Efekt: wzrost masy mięśniowej i użylenia!

Szybszy wzrost muskulatury

Każda porcja NaNO Vapor Performance zawiera aż 1,667mg kreatyny. Wzmocnienie procesu budowy masy mięśniowej oraz zwiększenia siły mięśni Beta-alanina została dodana do Nano Vapor Performance w celu zwiększenia wytrzymałości mięśni
i budowania mięśni. Większość innych boosterów NO dostarcza wątpliwą dawkę tego składnika, zazwyczaj ukrywając dawkę umieszczając beta-alaninę w zastrzeżonej mieszance.

Dostań więcej w tak niskiej cenie!
W przeciwieństwie do konkurencji, produkty Muscletech z serii Performance, w tym nowy Nano Vapor zawierają najwyższej jakości składniki aktywne w odpowiednich ilościach, a wszystko widzisz w tabeli składu - nie kupujesz kota w worku, tylko dokładnie wiesz, za co płacisz.

Skład:
Porcja: 12 g
Porcji w opakowaniu: 40
Opakowanie: 477 g

Wartość odżywcza
w 1 porcji
Wartość energetyczna 40kcal
Węglowodany 3g
Cukry 0g
Witamina C 45mg
Witamina B6 0,39mg
Witamina B12 1mcg
Wapń 200mg
Mieszanka "Pump And Performance Complex"
Jabłczan L-cytruliny 2667 mg
Beta-Alanina (jako CarnoSyn®) 1067 mg
Kwercetyna 67 mg
Mieszanka "Cell Volumization And Growth Matrix"
Monohydrat kreatyny 1667 mg
Tauryna 1000 mg
Kwas asparaginowy 1000 mg
Mieszanka "Energy And Focus Complex"
Kofeina bezwodna 130 mg
L-Teanina 50 mg

Dawkowanie:
Należy wymieszać 1 porcję (1 miarka) w 120 ml zimnej wody. Spożyć ok. 30 minut przed
treningiem

MUSCLE TECH
0000001362
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)