• Nowy
search

ACTIVLAB BLACK PANTHER EXTREME SHOT 80ML

6,00 zł

(6,00 zł szt.)

Brutto

BLACK PANTHER EXTREME SHOT to nowy, zaawansowany preparat do stosowania przed treningiem, którego zadaniem jest poprawa parametrów trenigowych, aby sesja była wykonana w 100% z założeniami. W składzie produktu, oprócz stymulantów takich jak kofeina i tyro

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Black Panther Extreme Shot
pompująco - pobudzający shot dla idealnych treningów
Opakowanie:
80 ml
display 12 x 80 ml
Smak:
jabłko - wiśnia
BLACK PANTHER EXTREME SHOT to nowy, zaawansowany preparat do stosowania przed treningiem, którego zadaniem jest poprawa parametrów trenigowych, aby sesja była wykonana w 100% z założeniami. W składzie produktu, oprócz stymulantów takich jak kofeina i tyrozyna, znalazły się spore ilości cytruliny i beta-alaniny. Ciekawym dodatkiem do preparatu jest fosfor, uważany za ważny czynnik w utylizacji metabolitów powstałych podczas ćwiczeń.

Działanie składników BLACK PANTHER EXTREME SHOT:
Beta-alanina to najpopularniejszy składnik przedtrenigówek, słusznie kojarzony z wytrzymałością. Beta-alanina jest prekursorem karnozyny, czyli peptydu odpowiedzialnego za buforowanie komórek mięśniowych. Odwlekanie ich zakwaszenia w czasie wydłuża czas efektywnego wysiłku. Jej spożycie może wywoływać efekt swędzenia lub mrowienia, który szybko mija i nie jest w żaden sposób szkodliwy dla organizmu.

Cytrulina to aminokwas niebiałkowy, który bierze udział w usuwaniu metabolitów powstałych na skutek intensywnego wysiłku, ale przede wszystkim jest znany ze swojej roli w tworzeniu tlenku azotu (NO). Ten gazowy "hormon" odpowiada za rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększenie przepływu natlenowanej, odżywczej krwi do pracujących mięśni, wizualny efekt waskularyzacji i uczucie pompy mięśniowej, które dla większości trenujących jest kojarzone z dobrym treningiem.

Fenyloalanina i tyrozyna to aminokwasy aromatyczne, które są prekursorami dla tworzenia neuroprzekaźników, takich jak dopamina, norepinefryna i epinefryna. Te z kolei wpływają na pobudzenie organizmu i tempo metabolizmu. Zarówno tyrozyna, jak i fenyloalanina to aminokwasy egzogenne, których organizm nie jest w stanie wyprodukować z innych związków, zatem suplementacja będzie znacząco wspierać tworzenie wspomnianych katecholamin.

Fosfor przyczynia się do zachowania właściwego metabolizmu energetycznego.

Kofeina to najpopularniejszy ze stymulantów. Kojarzona głównie z pobudzeniem i zastrzykiem energii, kofeina sprzyja opóźnieniu odczuwania zmęczenia, co pozwala trenować dłużej na "wysokich obrotach" [1].
Kto powinien stosować BLACK PANTHER EXTREME SHOT?
Shoty treningowe to łatwe w stosowaniu, suplementy w płynie, dostępne w małych buteleczkach (80 - 100 ml). Przeważnie zawierają dwie lub trzy porcje. Ich stosowanie ma na celu zwiększenie energii i parametrów treningowych, kiedy czujemy się ospali lub mamy po prostu "zły dzień". Raczej nie powinno się stosować stymulantów jako stały element suplementacji z uwagi na tolerancje organizmu.

BLACK PANTHER EXTREME SHOT to produkt dla:

osób, które przykładają się treningów i nie akceptują, że gorsza forma psychofizyczna może pogorszyć ich treningi,
osób dobrze tolerujących kofeinę i stymulanty,
osób trenujących sporty siłowo-wytrzymałościowe, takie jak kulturystyka.
Z jakimi produktami warto łączyć BLACK PANTHER EXTREME SHOT?
dla poprawy parametrów treningowych: CARBOMAX, ISOACTIVE
dla lepszej tolerancji zmęczenia: BCAA XTRA, EAA XTRA
Jak stosować BLACK PANTHER EXTREME SHOT:
1/2 shota dziennie, przed treningiem pijąc w dwóch porcjach (z uwagi na zawartość beta-alaniny, której nie powinno się stosować w ilości więcej niż 800mg w pojedynczej porcji).

Wartości odżywcze:
  dzienna porcja (40 ml) RWS* cała buteleczka (80 ml) RWS*
Beta - alanina      1600 mg -                 3200 mg -
L-cytrulina       1500 mg -                    3000 mg -
L-fenyloalanina + l-tyrozyna 500 mg -  1000 mg -
Fosfor                 150 mg 21,5 %        300 mg 43 %
Kofeina              200 mg -                   400 mg -
Składniki:
Woda, L-cytrulina, jabłczan cytruliny, beta-alanina, aminokwasy aromatyczne (L-fenyloalanina, L-tyrozyna), sole sodowe kwasu ortofosforowego, kofeina, aromaty, substancje słodzące (acesulfam K, neotam i sukraloza), barwnik - ryboflawiny, substancje konserwujące (kwas sorbowy, kwas benzoesowy).

Bibliografia:
[1] Graham TE. Caffeine and exercise: metabolism, endurance and performance. Sports Med. 2001;31(11):785-807. doi:10.2165/00007256-200131110-00002

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowany i zrównoważony sposób odżywiania się jest niezbędny dla zachowania zdrowia. Może zawierać pochodne: zbóż zawierających gluten, soi, mleka.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu, niedostępnym dla małych dzieci.

ACTIVLAB
0000009397
20 Przedmioty
2022-09-01
Nowy produkt
chat Komentarze (0)