• Nowy
search

UNS L-TRYPTOPHAN PURE 200G

45,00 zł

(45,00 zł szt.)

Brutto

UNS L-TRYPTOPHAN PURE 200G. L-Tryptofan to naturalny antydepresant. Jest prekursorem serotoniny oraz melatoniny może pomóc w zasypianiau i utrzymaniu spokoju w organizmie. W formie proszku

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

L- TRYPTOPHAN – suplement diety w postaci proszku, który nie zawiera substancji dodatkowych. Produkt 100% PURE.

Dostarcza 1 g L – tryptofanu w dziennej porcji. Suplement przeznaczony jest dla każdej osoby chcącej uzupełnić dietę w powyższą substancje. Opakowanie zawiera, aż 200 porcji produktu. Ze względu na zawartość wyłącznie czystego surowca bez żadnych dodatków smakowych oraz wypełniaczy produkt charakteryzuje się wyjątkowo swoistym smakiem i zapachem.

- Organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów białkowych.
- Jest niezbędnym aminokwasem egzogennym.
- Nie jest syntetyzowany w organizmie człowieka.
- Musi być dostarczany wraz z pożywieniem.
- Ma wpływ na stan psychiczny i samopoczucie.

Aminokwas ten wchodzi w skład np. białek mleka, a jego rola ściśle wiąże się ze stanem psychicznym oraz samopoczuciem., która aktywnie reguluje pracę układu nerwowego. Rola tryptofanu w organizmie człowieka jest bardzo ważna. Reguluje on bowiem wiele ważnych procesów, które z kolei decydują o prawidłowym funkcjonowaniu całego organizmu.

L-Tryptofan to naturalny antydepresant. Przy pomocy tryptofanu ciało produkuje kluczowe neurohormony (serotoninę, melatoninę). Głównym zadaniem tryptofanu jest podwyższanie poziomu serotoniny, której obniżony poziom jest podstawową przyczyną niepokoju i depresji, zmian nastroju i zachowania, zaburzeń snu oraz skłonności do przejadania się.

Informacja żywieniowa
Składniki aktywne
Ilość w zalecanej porcji dziennej (1 g)
L- tryptofan
1000 mg
Składniki
L– tryptofan (100%).
Ilość porcji
200

UNS
5902497564544
7 Przedmioty
2021-10-21
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: