• Nowy
search

PHARMOVIT WITAMINA K2 MK7 150 uq 60 KAP

42,00 zł

(42,00 zł szt.)

Brutto

Witamina K2 – MK7 jest menachinonem, długołańcuchowym MK-7, który zawiera najbardziej biologicznie aktywną formę naturalnej witaminy K2. Jest pozyskiwana z natto – tradycyjnej potrawy japońskiej, otrzymywanej z przefermentowanych ziaren soi. 100g natto za

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Witamina K2 – MK7 jest menachinonem, długołańcuchowym MK-7, który zawiera najbardziej biologicznie aktywną formę naturalnej witaminy K2. Jest pozyskiwana z natto – tradycyjnej potrawy japońskiej, otrzymywanej z przefermentowanych ziaren soi. 100g natto zawiera 10g najlepszej naturalnej witaminy K2, która zapewnia właściwą dystrybucję jonów wapnia do odpowiednich tkanek i utrzymuje równowagę między procesami syntezy i rozpadu struktur kości.

Tradycyjnie witamina K uznana jest za główny i niezbędny czynnik potrzebny do krzepnięcia krwi. Natomiast witamina K2 pełni wiele innych ważnych funkcji w organizmie. Witamina K2 bierze udział w procesie mineralizacji kości oraz jest niezbędna do utrzymania prawidłowej gęstości kości. MK-7 odpowiada za prawidłowy transport wapnia w organizmie i zabezpiecza żyły przed jego odkładaniem w nich (zwapnieniem).

W skutek niedoboru witaminy K, zakłócony zostaje proces mineralizacji kości w związku z czym wapń zaczyna gromadzić się w naczyniach krwionośnych (co prowadzi do niebezpieczeństwa zatoru).

 


SKŁADNIKI W PORCJI DZIENNEJ (1 KAPSUŁKA)
Inulina
225 mg
Witamia K (menachinon)

150 µg (200% RWS)*

 * % Referencyjne Wartości Spożycia

 

STOSOWANIE: Stosować 1 raz dziennie 1 kapsułkę. Maksymalna porcja dzienna to 1 kapsułka.

SKŁAD: Inulina, żelatyna, witamina K (menachinon).

 

Przechowywanie: Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Masa netto: 24 g

Opakowanie: butelka - 60 kapsułek

PHARMOVIT
5902811239813
5 Przedmioty
2021-10-21
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: