search

VITAL MAX CFM PROTEIN 50 800G

56,43 zł

(56,43 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

VITALMAX - CFM Protein 50 - 800g - Saszetki

VITALMAX CFM Whey Protein 50:

40 praktycznych saszetek,
zwiększa przyrost czystej masy mięśniowej
zwiększa siłę i wytrzymałość,
wysoka wartość odżywcza -BV 104.

Teraz już nie musisz nosić ze sobą całego opakowania odżywki, ewentualnie pojedynczych dawek odsypanych do różnych pojemników.
Od dziś możesz wziąć ze sobą tylko tyle odżywki ile aktualnie potrzebujesz. Nie musisz także kupować dużego opakowania odżywki w jednym smaku. Możesz wybrać opcję z całością saszetek w jednym smaku lub w różnych kombinacjach smakowych.

Vitalmax CFM Protein 50 to odżywka białkowoa powodująca przyrost masy mięśniowej. Jedynym źródłem białka jest  ultrafiltrowany koncentrat białka serwatkowego CFM.

Stosowanie odżywek białkowych powinno być ściśle związane z podstawową dietą zawodnika i stanowić uzupełnienie ilości białka w pożywieniu do pożądanej wielkości (w przypadku kulturystów ok. 2g na 1kg wagi). Dzięki odżywkom można dość precyzyjnie regulować proporcje białek i węglowodanów w diecie przy treningu budującym masę mięśniową. Odżywki wysokobiałkowe wykorzystywane są także w procesach redukcji wagi, a także w stanach pourazowych i rekonwalescencji po zabiegach, itp.

Białko użyte w Vitalmax CFM Protein 50 produkowane jest w zaawansowanym technologicznie procesie filtracji CFM. Pozyskany w ten sposób koncentrat białek serwatkowych charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą i przyswajalnością -BV 104. Vitalmax CFM Protein 50 zawiera całe spektrum aminokwasów w tym zwiększoną zawartość aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) a także frakcje serwatkowe mające wpływ na produkcję w organizmie hormonu IGF-1 powodującego wzrost masy mięśniowej.

Vitalmax CFM Protein 50  jest także lekkostrawny , co powoduje, że organizm do jego strawienia używa minimalnej ilości energii a zawarte w nim aminokwasy szybciej przedostają się do mięśni. Odżywka zawiera głównie węglowodany złożone, co powoduje stały i równomierny ich dopływ do mięśni, dzięki czemu nie powodują one otłuszczenia.

Jeżeli chcesz wybrać smak odżywki wpisz w uwagach zamówienia jaki smak preferujesz oraz jeden dodatkowy na wypadek, gdyby pierwszy był aktualnie niedostępny.

Skład:

ultrafiltrowany koncentrat białka serwatki CFM,
maltodekstryna,
monohydrat kreatyny,
dekstroza,
fruktoza,
aromat w zależności od smaku: waniliowy dla smaku waniliowego, czekoladowy dla smaku czekoladowego, bananowy dla smaku bananowego, orzechowy dla smaku orzechowego, truskawkowy dla smaku truskawkowego, kokosowy dla smaku kokosowego, substancja słodząca aspartam.

VITALMAX CFM  50 - TESTOWANO LABORATORYJNIE POD WZGLĘDEM CZYSTOŚCI SKŁADU

Skład:
Porcja: 40 g
Porcji w opakowaniu: 20
Opakowanie: 800 g

Wartość odżywcza w 1 porcji
Białko 20,1 g
Węglowodany 15,2 g
Tłuszcz 1,2 g

Dawkowanie:
2x dziennie 40g (ok. 4 łyżki stołowe)  zmieszać w 200-250 ml wody lub mleka. Pić pomiędzy posiłkami.

VITALMAX
0000001700
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)