search

SCITEC WHEY BLAST 900G

63,23 zł

(63,23 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Whey Blast od Scitec Nutrition to najwyższej jakości białko serwatkowe typu whey w sproszkowanej, zmikronizowanej formie. Białko w ludzkim organizmie to budulec wszystkich komórek ciała. Sportowcy - zwłaszcza kulturyści, których celem jest budowa masy mięśniowej - powinni zwrócić szczególną uwagę na dostarczenie organizmowi odpowiedniej ilości białka, które jest podstawowym budulcem mięśnia. Dlaczego sportowcy powinni dostarczać organizmowi wysokiej jakości białka?

Niejednokrotnie podczas treningu bywa tak, że sportowiec wyczerpuje rezerwy energetyczne swojego organizmu i zaczyna spalać w celach energetycznych białka. Bez odpowiedniego poziomu protein w organizmie, niemożliwe jest efektywne budowanie masy mięśniowej, dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniej odżywki białkowej. Whey Blast to stosunkowo tanie, dobre białko na masę dla sportowców, nawet tych początkujących. Ochronę białka gwarantuje również dość duża ilość węglowodanów w Wehy Blast, które błyskawicznie uzupełnią straconą podczas treningu energię, przywracając twojemu organizmowi równowagę węglowodanowo-białkową.

Whey Blast zawiera jedynie najczystsze i najbardziej wartościowe biologicznie białko serwatkowe typu whey. Suplement dostarcza nie tylko białka, ale również aminokwasów esencjonalnych, tzw. EAA. Aminokwasy EAA to aminokwasy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, a których organizm nie może sam syntetyzować. Należy dostarczać je organizmowi wraz z posiłkami. Do grupy aminokwasów EAA zalicza się fenyloalaninę, izoleucynę, leucynę, walinę, lizynę, metioninę, treoninę i tryptofan. Dzięki dużej dawce aminokwasów EAA Whey Blast to białko, które najlepiej działa tuż po treningu. Suplementacja białkiem Whey Blast gwarantuje maksymalne dobudowanie mięśni wysokowartościowym białkiem oraz aminokwasami, które nie tylko nasilą procesy anaboliczne w organizmie, ale także będą chroniły mięśnie przed katabolizmem, wywołanymi mikrourazami treningowymi czy niszczącym działanie wolnych rodników.

DAWKOWANIE

Należy rozpuścić 1 porcję (30 g) w 300 ml wody. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
W dni treningowe: 1 porcja po treningu, 1 porcja przed snem.
W dni nietreningowe: 1 porcja rano, 1 porcja przed snem.

SKŁADNIKI

Substancje aktywne 100 g 30 g (porcja)
Wartość energetyczna 376.6 kcal 113 kcal
Wartość energetyczna z tłuszczu 40 kcal 12 kcal
Białko 60 g 18 g
Węglowodany 24.3 g 7.3 g
w tym cukry 6 g 1.8 g
Tłuszcze 4.3 g 1.3 g
w tym tłuszcze nasycone 2.83 g 0.85 g
Cholesterol 0.006 g 0.018 g
Błonnik pokarmowy 0 g 0 g
Sód 0.216 g 0.065 g
Postas 466 mg 140 mg
SCITEC
0000002439
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)