FORMOTIVA JOINT CARE

Ćwiczenia siłowe to nie tylko skupienie się na rozwoju masy mięśniowej, siły i redukcji tkanki tłuszczowej. Trzeba również zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo.FORMOTIVA JOINT CARE jest suplementem mającym na celu ochronę i regenerację stawów nawet podczas ciężkiego wysiłku fizycznego. Naturalne składniki wchodzące w skład tkanek stawowych zawarte w FORMOTIVA JOINT CARE pozwalają uzupełnić niedobory spowodowane obciążeniem wynikającym z ciężkich i katorżniczych treningów na siłowni, podczas lekkoatletycznych zajęć lub chociażby wyczynowej jazdy na rowerze czy bieganiu.

JOINT CARE to produkt przeznaczony do wsparcia stawów narażonych na obciążenia, w szczególności dla osób uprawiających takie sporty jak kulturystyka, fitness, trening funkcjonalny, lekkoatletyka czy podnoszenie ciężarów zarówno profesjonalnie, jak i amatorsko.

JOINT CARE 
to specjalistyczne połączenie siarczanu glukozaminy oraz naturalnych składników tkanki chrzęstnej: kwasu hialuronowego oraz siarczanu chondroityny, wzbogacone o witaminę C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki. Skład został uzupełniony o wyciąg z kadzidłowca, który pomaga utrzymać prawidłową ruchomość stawów oraz wspiera ich zdrowie.