Nasze sklepy

TanieSuple.com
Hala Tęcza
Bajana 1,
54-129 Wrocław
tel. 501 542 347

TanieSuple.com
Prudnicka 21a
48-300 Nysa
tel. 501 542 347

PayU - TanieSuple.com - sklep z odżywkami

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

BIOMUS DMSO Dimetylosuflotlenek 1000ml Zobacz większe

BIOMUS DMSO Dimetylosuflotlenek 1000ml

5902409410808

Nowy

Dimetylosulfotlenek, jest skuteczny jako odczynnik analityczny i chemiczny oraz rozpuszczalnik. DMSO często stosowany jest również jako substancja chroniąca zamrażany obiekt, czyli tzw. krioprotektant. Najbardziej rewolucyjną, ale jeszcze niespopularyzowa

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

69,00 zł

69,00 zł za szt.

Więcej informacji

BIOMUS DMSO Dimetylosuflotlenek - 500ml

 

BIOMUS DMSO Dimetylosuflotlenek - 500ml - Opis

  • Naturalny środek chemiczny - czysty
  • Szeroki zakres stosowania - użytek zewnętrzny
  • Odczynnik analityczny i chemiczny oraz rozpuszczalnik
  • Przynosi ulgę przy stanach zapalnych

DMSO – Właściwości

Dimetylosulfotlenek, jest skuteczny jako odczynnik analityczny i chemiczny oraz rozpuszczalnik. DMSO często stosowany jest również jako substancja chroniąca zamrażany obiekt, czyli tzw. krioprotektant. Najbardziej rewolucyjną, ale jeszcze niespopularyzowaną w tak wielkim stopniu, właściwością stosowania dimetylosulfotlenku jest walka z całą gamą rozmaitych dolegliwości zdrowotnych.

Problem ze stanem zapalnym? Użyj naturalnego preparatu

Dimetylosulfotlenek, może zastąpić wiele preparatów powszechnie nam znanych i regularnie przez nas używanych w walce ze stanem zapalnym. Okazuje się, ze dimetylosulfotlenek może być z powodzeniem stosowany jako preparat pomagający w walce z zapaleniem stawów. Przekształcenie DMSO w postać maści lub żelu powoduje, że substancja ta nabiera właściwości przeciwzapalnych.

Początkowo jednak, DMSO stosowano głównie w przemyśle chemicznym. Dopiero z czasem zaczęto dostrzegać jego pozytywne skutki w medycynie. Dimetylosulfotlenek wchodzi w interakcje z tłuszczami pomiędzy poszczególnymi komórkami skórnymi. Dzięki tej zdolności, może on zakłócić chwilowo barierę fizjologiczną skóry zwiększając dyfuzję leków przez warstwę rogową naskórka. Skutkuje to możliwością dotarcia do komórek zapalnych i rozpoczęciem aktywnego działania w celu walki z tym stanem.

Obrzęki potrafią dopiec. Na szczęście jest na nie sposób

Dimetylosulfotlenek może okazać się pomocny w szybszym gojeniu się obrzęków, owrzodzeń, zaczerwienień skóry lub zmniejszeniem rumienia. Stosowany na bolące miejsce cechuje się również działaniem przeciwbólowym. Stosując dimetylosulfotlenek jako maść, żel lub płyn, możemy otrzymać działania antyzapalne, które potwierdzone jest skuteczną walką z zapaleniem stawów.

Skutków stosowania dimetylosulfotlenku, oprócz znanych już od XIX wieku zastosowań w chromatografii oraz spektroskopii, jest naprawdę wiele. Substancja ta może pomóc nam zwalczać wiele dolegliwości, z którymi nie zawsze możemy sobie poradzić w tradycyjny sposób.

UWAGA: Produkt, oferowany przez polską firmę Biomus, Dimetylosulfotlenek DMSO, jest gatunkowo czysty oraz nie jest klasyfikowany jako substancja niebezpieczna według kryteriów GHS (globalnie zharmonizowany system klasyfikacji i oznakowania chemikaliów).

 

BIOMUS DMSO Dimetylosuflotlenek - 500ml - Składniki

Składniki: C2H6OS - (DMSO) Dimetylosuflotlenek

 

 

BIOMUS DMSO Dimetylosuflotlenek - 500ml - Dawkowanie

Stosowany do użytku zewnętrznego!

DMSO jest najczęściej stosowany w postaci płynnego roztworu wodnego 70-90% - zewnętrznie (na skórę)

Masa netto: 500ml

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

BIOMUS DMSO Dimetylosuflotlenek 1000ml

BIOMUS DMSO Dimetylosuflotlenek 1000ml

Dimetylosulfotlenek, jest skuteczny jako odczynnik analityczny i chemiczny oraz rozpuszczalnik. DMSO często stosowany jest również jako substancja chroniąca zamrażany obiekt, czyli tzw. krioprotektant. Najbardziej rewolucyjną, ale jeszcze niespopularyzowa

Napisz opinię