search

BIOMUS DMSO Dimetylosuflotlenek 500ml

40,00 zł

(40,00 zł szt.)

Brutto

Dimetylosulfotlenek, jest skuteczny jako odczynnik analityczny i chemiczny oraz rozpuszczalnik. DMSO często stosowany jest również jako substancja chroniąca zamrażany obiekt, czyli tzw. krioprotektant. Najbardziej rewolucyjną, ale jeszcze niespopularyzowa

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

BIOMUS DMSO Dimetylosuflotlenek - 500ml

 

BIOMUS DMSO Dimetylosuflotlenek - 500ml - Opis

  • Naturalny środek chemiczny - czysty
  • Szeroki zakres stosowania - użytek zewnętrzny
  • Odczynnik analityczny i chemiczny oraz rozpuszczalnik
  • Przynosi ulgę przy stanach zapalnych

DMSO – Właściwości

Dimetylosulfotlenek, jest skuteczny jako odczynnik analityczny i chemiczny oraz rozpuszczalnik. DMSO często stosowany jest również jako substancja chroniąca zamrażany obiekt, czyli tzw. krioprotektant. Najbardziej rewolucyjną, ale jeszcze niespopularyzowaną w tak wielkim stopniu, właściwością stosowania dimetylosulfotlenku jest walka z całą gamą rozmaitych dolegliwości zdrowotnych.

Problem ze stanem zapalnym? Użyj naturalnego preparatu

Dimetylosulfotlenek, może zastąpić wiele preparatów powszechnie nam znanych i regularnie przez nas używanych w walce ze stanem zapalnym. Okazuje się, ze dimetylosulfotlenek może być z powodzeniem stosowany jako preparat pomagający w walce z zapaleniem stawów. Przekształcenie DMSO w postać maści lub żelu powoduje, że substancja ta nabiera właściwości przeciwzapalnych.

Początkowo jednak, DMSO stosowano głównie w przemyśle chemicznym. Dopiero z czasem zaczęto dostrzegać jego pozytywne skutki w medycynie. Dimetylosulfotlenek wchodzi w interakcje z tłuszczami pomiędzy poszczególnymi komórkami skórnymi. Dzięki tej zdolności, może on zakłócić chwilowo barierę fizjologiczną skóry zwiększając dyfuzję leków przez warstwę rogową naskórka. Skutkuje to możliwością dotarcia do komórek zapalnych i rozpoczęciem aktywnego działania w celu walki z tym stanem.

Obrzęki potrafią dopiec. Na szczęście jest na nie sposób

Dimetylosulfotlenek może okazać się pomocny w szybszym gojeniu się obrzęków, owrzodzeń, zaczerwienień skóry lub zmniejszeniem rumienia. Stosowany na bolące miejsce cechuje się również działaniem przeciwbólowym. Stosując dimetylosulfotlenek jako maść, żel lub płyn, możemy otrzymać działania antyzapalne, które potwierdzone jest skuteczną walką z zapaleniem stawów.

Skutków stosowania dimetylosulfotlenku, oprócz znanych już od XIX wieku zastosowań w chromatografii oraz spektroskopii, jest naprawdę wiele. Substancja ta może pomóc nam zwalczać wiele dolegliwości, z którymi nie zawsze możemy sobie poradzić w tradycyjny sposób.

UWAGA: Produkt, oferowany przez polską firmę Biomus, Dimetylosulfotlenek DMSO, jest gatunkowo czysty oraz nie jest klasyfikowany jako substancja niebezpieczna według kryteriów GHS (globalnie zharmonizowany system klasyfikacji i oznakowania chemikaliów).

 

BIOMUS DMSO Dimetylosuflotlenek - 500ml - Składniki

Składniki: C2H6OS - (DMSO) Dimetylosuflotlenek

 

 

BIOMUS DMSO Dimetylosuflotlenek - 500ml - Dawkowanie

Stosowany do użytku zewnętrznego!

DMSO jest najczęściej stosowany w postaci płynnego roztworu wodnego 70-90% - zewnętrznie (na skórę)

Masa netto: 500ml

VIVIO
5902409410839
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: