search

DOCTOR'S BEST COLLAGEN TYPES 1 & 3 1000MG 200G

75,91 zł

(75,91 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Właściwości DOCTOR'S BEST Collagen Types 1&3 Powder 200g:

 • Pomocny w chorobie zwyrodnieniowej stawów

 • Działa przeciwzapalnie

 • Zapobiega powstawaniu zmarszczek

 • Spowalnia proces starzenia się skóry

 • Może przyspieszać regeneracje stawów

 • Wzmacnia tkankę łączną

 • Pomaga odbudować chrząstkę stawową

 • Stymuluje wydzielanie hormonu wzrostu

 • Może zwiększać siłę i masę mięśni szczególnie u starszych osób  Co to jest 
  Doctor's Best Collagen Types 1&3 Powder?

  Doctor's Best Collagen Types 1 i 3 obsługuje włosy, skórę, paznokcie, ścięgna, więzadła i kości. Wspiera również wspólny komfort, mobilność i jakość życia. Kolagen jest głównym białkiem strukturalnym w stawach ciała. Doctor's Best Collagen Types 1 & 3 zawiera czyste białko kolagenowe enzymatycznie hydrolizowane w aminokwasy składowe w celu optymalnego wykorzystania przez organizm. Doctor's Best produkuje kolagenowe typy 1 i 3 w tabletkach, kapsułkach i proszku.


  Jak to działa?

  Kolagen typu I jest najobficiej występującym białkiem w ludzkim ciele i głównym białkiem występującym w skórze, zapewniającym jego wytrzymałość na rozciąganie i sprężystość. Kolagen typu 3 znajduje się na wysokich poziomach w tkance sercowo-naczyniowej, a także w nowo rozwijającej się skórze. Kolageny typu 1 i 3 często występują razem w tych samych tkankach, ponieważ każda forma uzupełnia integralność strukturalną drugiej. Synteza kolagenu jest procesem ciągłym przez całe życie. Kolagen jest niezbędny do wzrostu i naprawy. Odmładzanie i odnowa każdej tkanki w ciele wymaga produkcji świeżo zsyntetyzowanego kolagenu. Jednak proces ten może stać się mniej wydajny, ponieważ starzenie się prowadzi do zmniejszenia odnowy starej tkanki. Przejawia się to wewnętrznie jako zmniejszona skuteczność czynności narządów i tkanek. Wraz ze starzeniem się skóry, poziom kolagenu typu 1 i 3 oraz elastyny zmniejszają się w skórze właściwej powodując utratę elastyczności.


  Dlaczego powinienem brać Doctor's Best Collagen Types 1 i 3?

  Synteza kolagenu jest ciągłym procesem obejmującym produkcję nowo syntezowanego kolagenu. Jednak proces ten może stać się mniej wydajny, ponieważ starzenie się prowadzi do zmniejszenia odnowy starej tkanki. Ten efekt starzenia powoduje pojawianie się zmarszczek, cienkich linii, przebarwień skóry i przebarwień oraz starzenia się. Doctor's Best Collagen Types 1 i 3dostarcza aminokwasów, które są budulcem dla wzrostu, utrzymania i integralności tkanek bogatych w kolagen. To pomaga odmłodzić zdrową strukturę organizmu w miarę starzenia się. * 


  Dawkowanie Best Collagen Types 1&3 Powder:

  Rozpuścić jedną porcję (1 porcja = 1 miarka) w niewielkiej ilości wody, następnie dodać do roztworu dodatkowe 200-250 ml wody. Wypić na pusty żołądek minimum 30 minut przed posiłkiem.


  Składniki Best Collagen Types 1&3 Powder:

  Wielkość opakowania: 200 g
  Porcja jednorazowa: 6,6 g (jedna miarka)
  Ilość porcji w opakowaniu: 30

  W porcji (6,6 g) Zawartość %ZDS

  Kolagen

   typu 1 i 3
  6600 mg -
0000005827
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)