search

DOCTOR'S BEST COLLAGEN TYPES 1 & 3 1000MG 180 TAB

89,00 zł

(89,00 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

DOCTOR'S BEST Collagen Types 1&3 1000mg, 180 tabletek - suplement diety

Kolagen jest białkiem strukturalnym, które zachowuje wytrzymałość i elastyczność w całym ciele.
Collagen types 1&3 składa się z peptydów kolagenu typu 1 i 3, które wspierają kolagen skóry, włosów, paznokci, mięśni, ścięgien, więzadeł i kości.
Kolagen jest enzymatyczny, zapewnia stosunek aminokwasów o niskim ciężarze cząsteczkowym dla uzyskania maksymalnej dostępności biologicznej i wykorzystania jej przez organizm.
Kolagen doprowadza od syntezy włókien kolagenowych. Sam w sobie jest bardzo neutralny w smaku i jest tak specjalnie sformułowany aby był łatwy do skonsumowania. Działa synergistycznie z witaminą C która również występuje w tym preparacie.
Dzienna porcja produktu do spożycia (zalecana przez producenta): 6 tabletek (trzy dwa razy dziennie, pół godziny przed posiłkiem)
Data minimalnej trwałości: 06.2019
- SKŁADNIKI na 1 tabletkę

Kolagen typu 1 & 3 1000 mg **
Witamina C (Askorbinian wapnia) 10 mg 13%
Sód 5,7 mg **
Wapń 1,4 mg 0,175%
Celuloza ** **
Kwas stearynowy ** **
Sól sodowa ** **
Kroskarmeloza ** **
Roślinny stearynian magnezu ** **
Produkt jest pozbawiony: glutenu, GMO.
- PRODUCENT

Produkty firmy Doctor's Best importujemy bezpośrednio z USA. Suplementy są oryginalne, z dystrybucji przeznaczonej na Amerykę. Posiadają oryginalne etykiety w języku angielskim oraz dodatkowe etykiety informacyjne w języku polskim. Dzięki regularnym zamówieniom suplementy na naszych aukcjach posiadają najdłuższa datę ważności dostępną na rynku. Na zamówienie sprowadzamy każdy produkt z USA.
Firma Doctor's Best została założona w 1990 roku. Oferuje ponad 200 produktów wykonanych ze ściśle wyselekcjonowanych składników, które zostały dokładnie przebadane. Suplementy produkowane są w wyspecjalizowanych zakładach spełniających najwyższe standardy jakości oraz rygorystyczne testy higieniczne.
Doctor's Best poprzez ciągłe badania oraz nowinki technologiczne na bieżąco poprawia jakość produktów oraz oferuje najlepsze możliwe rozwiązania na rynku.
- UWAGI

Produkt został zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa zastosowanych składników pomocniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub jesteś osobą mającą w trakcie leczenia skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem suplementacji.

0000005060
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)