• Obecnie brak na stanie
search

SCITEC ARTHROXON PLUS 108 KAP

89,00 zł

(89,00 zł szt)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Arthroxon - firmy Scitec Nutrition to złożony produkt wspierający aparat ruchu. Składa się z sześciu aktywnie działających składników regenerujących stawy i ścięgna, działających przeciwbólowo oraz wzmacniająco.

  • Bardzo szybkie działanie
  • Opatentowane unikalne składniki
  • Działanie potwierdzone badaniami klinicznymi

Scitec Arthroxon Plus to zdecydowanie najszybciej działający tego typu środek na rynku. Jego działanie jest powierdzone badaniami klinicznymi. Zawiera m.in. NEM® czyli opatentowaną membranę ze skorupki jajka kurzego, która ma identyczny skład jak ludzkie chrząstki stawowe dzięki temu produkt posiada unikalne właściwości. Działanie suplementu Arthroxon'u zostało poddane badaniom klinicznym, ktore wykazało zmniejszenie dolegliwości już po 7-10 dniach kuracji.

MSM blokuje niepożądane chemicznie lub fizycznie tworzenie się lub niszczenie kolagenu, charakterystyczne dla twardej, starzejącej się skóry. Dlatego też MSM poprawia giętkość tkanki i wspomaga naprawę uszkodzonej skóry. Efekt ten wzmacnia się dodatkowo wraz z przyjmowaniem obok MSM również witaminy C. Przy niewystarczającej ilości MSM w organizmie nowo produkowane komórki stają się sztywne, a to może doprowadzić do pękania, powstawania zmarszczek i tkanki bliznowej. Przy wystarczającej ilości MSM skóra staje się bardziej miękka, gładka i elastyczna. Kompleksowy skład suplementu Arthroxon czyni go bezpieczną alternatywą standardowych preparatów leczniczych, wykorzystywany być może bez jakichkolwiek skutków ubocznych zmniejszając objawy schorzeń zwyrodnieniowych stawów oraz w profilaktyce.

Choć choroba zwyrodnieniowa każdego stawu maziówkowego jest wskazaniem do stosowania kwasu hialuronowego, wyniki leczenia zależą przede wszystkim od stopnia zaawansowania choroby. Obowiązuje zasada, że wcześniejsze jego zastosowanie jest bardziej efektywne. Opisano wiele przypadków jego skutecznego zastosowania w stawach: kolanowym, biodrowym, barkowym, skroniowo-żuchwowym i skokowym. Mechanizm działania HA w chorobie zwyrodnieniowej stawów polega na wpływie na mechanikę stawu - przywrócenie właściwej masy cząsteczkowej Kwasu Hialuronowego w płynie stawowym oraz na wpływie na proces zapalny - wiadomo, że HA hamuje migrację, chemotaksję i fagocytozę leukocytów. Wiadomo także, że może wpływać na produkcję wielu innych mediatorów procesu zapalnego. Obserwowano także bezpośrednie działanie przeciwbólowe kwasu hialuronowego w chorobie zwyrodnieniowej stawów, jednak jego mechanizm nie jest jeszcze do końca poznany. Preparaty kwasu hialuronowego zostały docenione na całym świecie i są rekomendowane przez American College of Rheumatology (ACR) w przypadkach, kiedy leczenie metodami tradycyjnymi nie przynosi spodziewanych efektów bądź jest przeciwwskazane.

Składniki aktywne Ilość w porcji (5 kap.)
Zawartość
  ARTHROXON Proprietary super-matrix 3050mg
  glucosamine sulfate  
  hydrolized chicken sternal type II collagen  
  chondrioitin sulfate  
  methylsulfonylmethane (MSM)  
  hyaluronic acid  
  NEM® (Natural eggshell membrane)  


Dawkowanie i sposób użycia: stosować 5 kapsułek Arthroxon dziennie razem z głownym posiłkiem.
Ilość porcji w opakowaniu: 21

SCITEC
0000003170
Nowy
chat Komentarze (0)