search

ACTIVLAB CLASSIC CREATINE MONOHYDRATE 300G CYT

38,60 zł

(38,60 zł szt.)

Brutto

CREATINE MONOHYDRATE to suplement diety w proszku, który zawiera monohydrat kreatyny. To zdecydowanie najpopularniejsza forma chemiczna tego związku, po którą najczęściej sięgają osoby trenujące sporty siłowe. Kreatyna to również najlepiej przebadany i sk

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

CREATINE MONOHYDRATE CLASSIC SERIES
- najpopularniejszy suplement dla osób trenujących siłowo
Opakowanie:

300 g
Smaki:

pomarańcza
KREATYNA MONOHYDRAT 300 g
CREATINE MONOHYDRATE to suplement diety w proszku, który zawiera monohydrat kreatyny. To zdecydowanie najpopularniejsza forma chemiczna tego związku, po którą najczęściej sięgają osoby trenujące sporty siłowe. Kreatyna to również najlepiej przebadany i skuteczny legalny suplement. Produkt zawiera dodatek tauryny i wyróżnia się niesamowitymi walorami smakowymi.

Działanie monohydratu kreatyny:

kreatyna (kwas β-metyloguanidynooctowy) - to naturalny związek występujący w mięśniach i ścięgnach, który jest wykorzystywany do magazynowania i uwalniania energii, m.in. do syntezy białek mięśniowych. W organizmie funkcjonuje pewien fizjologiczny poziom kreatyny, ale jej rezerwuar może być zwiększony poprzez suplementację takimi produktami jak CREATINE MONOHYDRATE z linii CLASSIC SERIES.  Monohydrat kreatyny nie jest sterydem anabolicznym. W sposób skuteczny i bezpieczny powoduje wzrost beztłusczowej masy ciała wśród osób trenujących. Wiele osób, które pierwszy raz sięgają po kreatynę zastanawia się, czy monohydrat kreatyny powoduje retencję wody w organizmie? Wiele badań naukowych sugeruje, że takie zjawisko występuje u osób trenujących, ale niekoniecznie jest spowodowane obecnością kreatyny. Sprzyja ona raczej zwiększaniu objętości komórek, aniżeli zatrzymywaniu wody w przestrzeniach międzykomórkowych (jako tzw. woda podskórna). Efektywna, dzienna dawka kreatyny, która pozwala na wysycenie mięśni tym związkiem, to 3g. Większe dawki kreatyny są również dobrze tolerowane przez większość osób i mogą prowadzić do szybszego wysycenia mięśni (tzw. faza ładowania) [3].
tauryna - kwas 2-aminoetanosulfonowy, to biogenny aminokwas, który naturalnie występuje bardzo powszechnie w organizmie, pełniąc głównie role związane z metabolizmem energetycznym. Tauryna jest bardzo popularnym składnikiem napojów energetycznych i suplementów przedtreningowych, które zwiększają poziom energii, poprawiają koncentrację i skupienie.
Kto powinien stosować monohydrat kreatyny:

Po kreatynę sięgają najcześciej osoby pracujące nad sylwetką, których celem jest zwiększenie siły i masy mięśniowej. Suplementacja jest bezpieczna i wbrew wielu mitom i opiniom, mogą ją z powodzeniem stosować również kobiety, ponieważ kreatyna nie jest sterydem (pochodną testosteronu) i nie powoduje nadmiernego przyrostu mięśni czy pojawienia się męskich cech.

CREATINE MONOHYDRATE CLASSIC SERIES to produkt dla:

osób uprawiąjacych sport siłowo - wytrzymałościowe, jak kulturystyka, fitness, cross-fit,
osób trenujących sporty walki,
osób borykających się z atrofią mięśniową, jako wsparcie leczenia.
Z jakimi produktami warto łączyć CREATINE MONOHYDRATE CLASSIC SERIES:

dla poprawy parametrów treningowych: BLACK WOLF, KUMITE
dla lepszej adaptacji wysiłkowo-wytrzymałościowej: BETA-ALANINE XTRA
dla zwiększenia masy mięśniowej: MASS UP, DE LUXE GAINER
Jak stosować CREATINE MONOHYDRATE CLASSIC SERIES:

1 miarkę proszku (6* g) rozpuścić w 375 ml wody.W dni treningowe: jedna porcja przed treningiem.W dni bez treningu: jedna porcja rano na czczo.

Wartości odżywcze dzienna porcja (6* g):

- Monohydrat kreatyny 4050 mg

- w tym kreatyna 3565 mg

- Tauryna 450 mg

* - porcja dla smaku naturalnego 4 g, a dla wersji smakowych 6g.

Składniki:

Smak neutralny: monohydrat kreatyny, tauryna.

Smak czarna porzeczka: Monohydrat kreatyny, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, tauryna, aromat, substancja słodząca – sukraloza.

Smak cytrynowy: Monohydrat kreatyny, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, tauryna, aromat, substancja słodząca – sukraloza.

Smak pomarańczowy: Monohydrat kreatyny, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, tauryna, aromat, substancja słodząca – sukraloza.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowany i zrównoważony sposób odżywiania się jest niezbędny dla zachowania zdrowia. Może zawierać pochodne: zbóż zawierających gluten, soi, mleka.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu, niedostępnym dla małych dzieci.

ACTIVLAB
5907368800547
5 Przedmioty
Nowy
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: