search

BIOTECH USA 100% CREATINE MONOHYDRATE 300G

83,46 zł

(83,46 zł szt.)

Brutto

Biotech kretyna to bardzo dobrze przyswajalna i mikronizowana forma kreatyny, która jest formą łatwiej rozpuszczalną i wchłanianą do tkanek od tradycyjnego monohydratu.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Biotech 100% Creatine Monohydrate 300g

Producent: Biotech

Waga: 300g

Biotech kretyna to bardzo dobrze przyswajalna i mikronizowana forma kreatyny, która jest formą łatwiej rozpuszczalną i wchłanianą do tkanek od tradycyjnego monohydratu.

* Kreatyna to  najskuteczniejszy i najpopularniejszy suplement budujący masę mięśniową i poprawiający siłę

* Maksymalny stopień (Micronized 200 Mesh) rozdrobnienia kreatyny w celu optymalnej wchłanialności do organizmu

* Zwiększa poziom energii wewnątrzkomórkowej

Cząsteczka kreatyny jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych, jako fosfokreatyna magazynuje bogato-energetyczne reszty kwasu fosforowego (rodniki fosforanowe) i dostarcza je do syntezy białek oraz skurczów mięśniowych.

MONOHYDRAT KREATYNY W PROSZKU KLASY FARMACEUTYCZNEJ, BEZ SMAKU, CZYSTA WYDAJNOŚĆ

Kreatyna zwiększa sprawność fizyczną w trakcie kolejnych krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń. Korzystny efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g kreatyny.

Monohydrat Kreatyny marki Biotech jest przygotowany z czystej kreatyny farmaceutycznej jakości w postaci proszku. Jest bez smaku, więc można go łatwo wymieszać z innymi środkami, takimi jak suplementy do budowy masy i koktajle białkowe. Podobnie jak wszystkie produkty firmy BioTech USA, 100% Monohydrat Kreatyny zawiera w 100% bezpieczne, starannie dobrane składniki.

Już po kilku dniach stosowania kreatyny, mięśnie stają się większe i bardziej "napompowane" - jest to efekt zwiększenia ilości kreatyny w mięśniu o około 50%. Dochodzi wtedy do szeregu reakcji, które powodują, że komórki mięśniowe wchłaniają więcej wody. Zwiększona objętość komórki wywołuje napięcie wewnątrzkomórkowe, a organizm odbiera to jako sygnał anaboliczny - tym samym pobudza mięśnie do przyrostu masy oraz siły.

Dawkowanie

W celu uzyskania 1 porcji, wymieszać 5 g monohydratu kreatyny z 500 ml dowolnego napoju. Etap napełniania: w pierwszym tygodniu spożywać 4 porcje dziennie. Dwie przed i dwie po treningu. Faza podtrzymania: Po fazie napełniania spożywać 2 porcje dziennie. Jedną przed i jedną po treningu.

Skład

  • Składnik aktywny, 100g, 1 porcja - 5g
  • Mikronizowany monohydrat kreatyny (200Mesh), 100g, 5g
  • w tym kreatyna, 87,912g, 4,395g
BIOTECH
0000003559
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: